Халат за баня за 3-4 годишно момче?

  • 1 242
  • 12
  •   2
Отговори
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Къде мога да намеря такъв? За София питам?

# 1
  • Мнения: 998
Аз купувам от магазините на Панагюрище. Има ги на много места, предния път взех от Петте кьошета, като тръгнеш посока Руски паметни от лявата страна, третото или четвртото магазинче  Peace

# 2
  • Мнения: 416
Аз купувам от магазините на Панагюрище. Има ги на много места, предния път взех от Петте кьошета, като тръгнеш посока Руски паметни от лявата страна, третото или четвртото магазинче  Peace

  И аз взех от такъв магазин, но срещу Военна болница.

# 3
  • Мнения: 455
Аз взех за сина си от Пигис Хаус преди около два месеца. Страхотно синьо с емблема с Мечо Пух...Но до тук с похвалите. Материята не струва ...Не смея да го пера в пералня за да не се разпадне...Наистина си купи нещо от доказан български производител - както те съветват момичетата от магазините от Панагюрище. Иначе цената беше доколкото си спомням 20 -25 лв

# 4
  • Мнения: 2 936
аз поръчах по нета ето този

ето и линк http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/2336

# 5
  • Мнения: 525
Най - хубавите хавлии, които мога да препоръчам се намират в магазин Christior на Руски паметник или срещу South park.
Аз си пазарувам основно от там и съм наистина доволна.

# 6
  • Мнения: 296
Ние взехме от Кауфланд в Младост миналата седмица- имаше бели, сини , жълти- 10 лева. Не е най добрата материя, но и съвсем не е лош. Взехме го защото старото халатче и окъся и исках да е по завита, а нямам сега време за магазин. Ако се окаже читав и след 3 тото пране, май ще си остане с този Simple Smile.

# 7
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Най - хубавите хавлии, които мога да препоръчам се намират в магазин Christior на Руски паметник или срещу South park.
Аз си пазарувам основно от там и съм наистина доволна.
а каква е цената там на такова халатче?
и къде точно се пада магазина Embarassed че съм малко не ориентирана Blush

# 8
  • Мнения: 525
Не са много евтини честно казано.
Но нищо не пречи да отидеш и да разгледаш какво предлагат в момента.
Магазина се намира точно на руски паметник на единия от ъглите - ще го забележиш. А другия не съм посещавала, за да те ориентирам. Но доколкото знам като се пресече улицата, ако се намираш на ъгъла на кафето, и се тръгне по посока Японския - там някъде.

# 9
  • Мнения: 10
Naistina v  Christior na ruski pametnik ima mnogo hubavi halati, charshavcheta za bebeta i deca. zaslujavat si parite
 

# 10
  • Мнения: 2 723
В магазините на панагюрище има страхотни, като пате, с човка на качулката. На етикета на нашата пише 2-3 годинки, но имаше и по-големи.

# 11
  • Мнения: 546
В Бокал

# 12
  • Мнения: 5 228
Най - хубавите хавлии, които мога да препоръчам се намират в магазин Christior на Руски паметник или срещу South park.
Аз си пазарувам основно от там и съм наистина доволна.
а каква е цената там на такова халатче?
и къде точно се пада магазина Embarassed че съм малко не ориентирана Blush

Около 70 лв. Има и много хубави кърпи към тях.

Общи условия

Активация на акаунт