Идеалната държава?

  • 2 608
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 992
По повод една случка онзи ден, дълбоко се замислих, коя е идеалната държава, в която бих се преместила да живея...

- Да не е много далеч от БГ
- Да има работа за филолог (хахахххааааааааа) и компютърен инженер
- да се говори английски, защото моят друг език не иска да учи (аз знам още 3, ама...)
- да ми е евтинко като на англичанин в БГ
- да има сняг зимата и 35 градуса лятото, ако може с море
- да имат силна екологична политика на държавно и образователно ниво


Предложения? Mr. Green

# 1
  • Мнения: X
Швеция, разбира се

# 2
  • Мнения: 6 992
Почти позна, аз Финландия си бях заплюла.Mr. Green Ма скъпо ми се види newsm78 и не е топло лятото. Не че съм събрала багажа и тръгнала, ама все пак. Sunglasses

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
Мъжете да са смугли и широкоплещести...

# 4
  • Мнения: 393
Те такава няма smile3534
Все нещо от изброеното ще липсва Mr. Green

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Испания? Испански се учи лесно  Mr. Green Има си море, планина, широкоплещести и смугли момци  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 6 992
Мъжете да са смугли и широкоплещести...
Имам си смугъл и широкоплещест, ще преживея ако са руси и широкоплещести Crazy Mr. Green
В Испания ще умре Ицото от жега. Той в Пловдив едва държи горкият Laughing
Абе сложен казус, казвам ви Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 161
Да е топло през лятото,да трупа красиво сняг през зимата,да е близо до море,от прозорците ми да се виждат планини и гори.Да има палми.Да има и иглолистни дървета.Къщите да с френски прозорци и вечно разтворени врати.Да няма огради.Вечер да има танци на лунна светлина.Мъже да има за всички вкусове.

# 8
  • Мнения: 442
само за кипър и гибралтар се сещам.

# 9
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Русия? Руски се учи лесно, хайвера е евтин, мъжете са руси и широкоплещести, има море, малко е ладно зимата  Mr. Green, ама пък лятото е супер, има бели нощи  Flutter Близо е до БГ, аерофлота пуска промоции на билети  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 423
Замини за ЮАР.

# 11
  • Мнения: 2 161
А за Русия чух,че жените си биели мъжете.Вярно ли е?

# 12
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Ицето не може да трае жега ти обясни момичето  Mr. Green а и ЮАР не е много близо до БГ, самолетния билет струва колкото до щатите  Tired

# 13
  • Мнения: 6 992
Русия? Руски се учи лесно, хайвера е евтин, мъжете са руси и широкоплещести, има море, малко е ладно зимата  Mr. Green, ама пък лятото е супер, има бели нощи  Flutter Близо е до БГ, аерофлота пуска промоции на билети  Mr. Green
Joy
Аз знам руски и много ми се ходи в Москва Flutter Или в Петербург. Обаче не са ли много мафиоти там или нещо Бригадата много ми се е отразила Mr. Green

# 14
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
А за Русия чух,че жените си биели мъжете.Вярно ли е?
Ами ако и  те са руси и широкоплещести, що не Laughing

Общи условия

Активация на акаунт