Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 6 ноем. 2007, 11:44 ч.
  • Преглеждания  969  Мнения  18  Онлайн  1
Отговори
  • софия,сливен,торонто(граждани на света)
Когато бях бременна в 4 месец ходих на видеозон и откриха че беба е само с 1 една вена и 1 артерия която ни свързва вместо с 2 вени и една артерия.Няма да ви казвам какъв ужас преживяь тогава защото ми казаха че беба може да се роди с порок на сърцето,на бъбреците или със заешка уста.Благодаря на Господ всичко е наред с нея та въпросът ми е има ли други мами минали през същото и как преживяхте чутото???

Реклама
# 1
  • Somewhere in space
Странно питане, нали всичко е наред с бебето, това е по-важното. Wink

# 2
  • София
Кажи как е бебето сега?

# 3
  • София
Ужасно е това, което си преживяла, но най-важното е, че сега е наред с бебчето, нали? Hug

# 4
  • софия,сливен,торонто(граждани на света)
Да наред е чукам на дърво но просто исках да разбера дали се е случвало с някой друг защото когато се разрових из интернет след това се оказа че на 1000 майки 1 само е така та затова.Единственното което стана е че беба се роди по-малка защото се е хранила по-малко и ми предизвикаха раждането а не чаках

# 5
  • София
аз имам същия проблем,само 4е при мен го откриха малко по късно/в края на 5 месец/.направиха ми амниоцентеза и все още 4акам пълните резултата.толкова съм се ошашкала 4е само се зъбя на хората около мен.истината е 4е информацията е доста оскъдна и това допълнително ме притеснява.

# 6
  • РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место
Не помня да са гледали вените и артериите по време на бременноста ми...  newsm78  На какъв апарат са ти го открили това???

# 7
  • ДОБРИЧ
Най-важното е,че бебо е добре.

# 8
Не помня да са гледали вените и артериите по време на бременноста ми...  newsm78  На какъв апарат са ти го открили това???
Мисля,че на такъв,на който се вижда кръвен поток.Ако не се лъжа се казваше Доплеров.  newsm78

# 9
  • под голямата лоза
Мисля,че на такъв,на който се вижда кръвен поток.Ако не се лъжа се казваше Доплеров.  newsm78
ДОПЛЕР! Peace

# 10
Това доплер ехокардиография ли беше...  newsm78  На мен ми правиха, но заради мои проблеми... бебето не са гледали, дори не знаех, че трябва и на такова да ходя...  Rolling Eyes

# 11
  • под голямата лоза
Това доплер ехокардиография ли беше...  newsm78  На мен ми правиха, но заради мои проблеми... бебето не са гледали, дори не знаех, че трябва и на такова да ходя...  Rolling Eyes
Това Доплер е триизмерен ехограф Peace

# 12

Аааааа да е.а, ходих на такова таман два пъти и снимахме бебо за албумчето...  Crazy Ма съм проста...  Mr. Green

# 13
Това се вижда и с обикновен 2Д ехограф.
Мен на такъв ми гледаха с колко кръвоносни съда е пъпната връв
Този преглед се прави, когато се прави феталната морфология, за откриване наличие на аномалии на плода.

# 14
  • Вятърната Мелница
Нали бебо е добре? Това е най-важното!

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт