киста на яйчника,лечебно гладуване?

  • 8 859
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,хора! Simple Smile
под ехографската снимката на последня ми преглед пише:
Матка  в АБФ,с размери 44/35мм и ендометриум с дебелина 8мм.
Влиаво,кистозна формация с размери 34/34 и ехоразнородна структура.
Десен яйчник с размери 33/22
и извода на лекаря е:
лапароскопия,че трябва  да ми се направи newsm78
Не съм раждала.
Не знам защо,но нямям много вяра на традиционната медицина,лекарите не се задълбочават да търсиат първопричина....
Преди години имах гастрит на стомаха и много ме болеше,повръщах стомашни сокове......
Не знаех какво да направиа и пробвах с гладолечение-успя!
Има ли някои който е успиал да се изликува от кисти на яйчника по този начин?
Или по друг алтернативен начин?
Моля пишете! Praynig

# 1
  • Мнения: 3 376
Когато бях в клиниката на д-р Емилова имаше момиче,което лекуваше киста на яйчника.
Доколкото си спомням беше започнала да намалява,но какво стана по-нататък не знам тъй като си заминах и не поддържам връзка с нея.

Ако те интересува може да им пишеш на имейла и да ги попиташ за повече информация.

# 2
  • Мнения: 6
Blagodaria,EASpirit
Ти доволна ли си от тази клиника?По какъв повод беше там,имаше ли разултат?
Мислиш ли ,че човек може да се справи сам,без да ходи в такава клиника?Пиши ми ,много те молия,имам нужда от информаця и то от хора,които са пробвали това

# 3
  • Мнения: 3 376
Пинк,според мен е хубаво да се направи на място при случай като твоя,защото те преглеждат основно,запознават се болестта,правят ти всички необходими изследвания и си под лекарско наблюдение през цялото време.Някои случаи дори ги следи самата д-р Емилова.

Ако цената е това,което те спира,защото тя никак не е ниска,даже напротив има опция да останеш колкото дни пожелаеш-например 3-4 само и след това да продължиш евентуално в домашни условия.После когато ти приключи гладуването да отидеш отново на преглед и да ти направят програма за захранване,защото тя също е индивидуална.

Но не мога да ти дам конкретен съвет,най-добре е да се обадиш или да им пишеш и да разговаряш с тях.Всички са много любезни и ще отговорят на въпросите ти-със сигурност по-изчерпателно от мен.
Аз не съм ходила да се лекувам,просто имах няколко излишни килограма и исках да си прочистя организма.
Но имаше доста хора със сериозни заболявания-видях бебе и възрастни хора на около 80 години.И преди вярвах в гладолечението,но там видях резултатите със собствените си очи.
Поздравявам те избора и ти желая много успех и скорошно оздравяване  Hug

Ако имаш някакви други въпроси не се притеснявай да попиташ-ще се радвам ако мога да ти бъда полезна  Peace

# 4
  • Мнения: 6
  bouquetблагодаря,че ми отговаряш и ме подкрепяш
да имам въпроси,влязох в сайта на клиниката ,разгледах...сигурна съм,че е така както казваш,вярвам,че този метод помага,но това което ме притесниава е-после..след като нещата се оправиат,знам че триабва да продължа в тоя дух,а не съм сигурна,че ще мога...живота ми е доста забързан и нервен(както на много хора)как ще съумея да спазвам режим и въобще как да го впиша този начин на живот в моя?Ти успяваш ли?какво се случи след престоя ти в клиниката и успиаваш ли да подържаш килограмите си?Защото аз както съм сигурна в успеха на това лечение,така и съм сигурна,че след време болестите се връщат,ако не се спазва здравословния начин.....а в наши дни е много трудно,особено ако живееш в голям град Thinkingможе би си противореча,но малко се обърквам вече newsm78
 

# 5
  • Мнения: 3 376
Нормално е да имаш хиляди въпроси в главата си Peace Не се притеснявай,всичко ще ти се изясни малко по малко,важното е че си ги задаваш и се замисляш над това.

На мен не ми е толкова трудно да се храня здравословно,особено на този етап,когато не работя,а съм с детето у дома.По принцип не консумирам месо,риба и яйца,млечните ми продукти са сведени до минимум."Прехода" през храните не става толкова лесно,няма как да стане изведнъж,трябва да е малко по малко,това ще е щадящия начин за теб,не за тялото ти,защото то така или иначе не се нуждае от повечето храни,които поемаме.
Когато бях при д-р Емилова/беше преди 3-4 години може би/ и ходех на лекциите и сутрин,една от тях беше за вредата от прекалената употреба на млечни продукти.Слушах я и си мислех,че за нищо на света не мога да се лиша от кашкавала,направо го обожавах.Е,сега не ям вече-просто с времето се промениха и хранителните ми предпочитания.
Не че не "прегрешавам" понякога  Mr. Green и на мен ми се дояждат разни неща както преди-като баничка например Crazy Но ако започнеш и ти  самата ще видиш как тялото ти се "отучва" от предишната храна.В резултат на това след като хапна баничка ми става лошо,тежко на стомаха и всякакви други "екстри".Така че като ми замирише ми се иска да хапна,но не го правя,защото знам последствията.Важното е да се вслушваш в тялото си,а не в ума Grinning
Не знам какво работиш,сигурно е натоварено ежедневието ти.Ако ядеш в офиса например и нямаш време да излизаш навън за обяд можеш да си носиш сандвич от пълнозърнест хляб или плодове.Ако хапваш навън можеш да ядеш спокойно салата за обяд.Винаги има начин.Например когато излизам с детето и съм ужасно гладна не си купувам закуска или баничка Mr. Green ами взимам 2 банана например/един не ми стига/ или пък в краен случай солети.За такива примери се сещам...
Не е лошо ако хапнеш нещо друго.Важното е да не ти тежи и да не го приемаш като диета или нещо,което правиш насила.Ако започнеш програмата и стигнеш докрай съм почти сигурна,че след това самата ти ще си се отказала вече от много храни и дори няма да се сещаш за тях.
И ще се чудиш как си живяла преди това.
Ух,спирам ,че много дълго стана вече Crazy,ако имаш още въпроси-питай  Peace

# 6
  • Мнения: 6
Blagodaria,EASpirit Heart Eyes
Всъшност аз знам какво е това усештане за което говориш,както в началото казах-излекувах си гастрита с лечебно гладуване,дори се запознах с Лидия Ковачева(Преди доста време беше това),тогава бях по млада Laughing,и живота сякаш не беше толкова забързан,спрях да ям месо(аз и без това от малка не обичам),но 4 години по късно пак проядох.А това което казваш:

Не че не "прегрешавам" понякога  Mr. Green и на мен ми се дояждат разни неща както преди-като баничка например Crazy Но ако започнеш и ти  самата ще видиш как тялото ти се "отучва" от предишната храна.В резултат на това след като хапна баничка ми става лошо,тежко на стомаха и всякакви други "екстри".Така че като ми замирише ми се иска да хапна,но не го правя,защото знам последствията.
Всъшност,мен ме притесниава да се "отуча"от вредните храни,защтото ми се е случвало да попадам в ситуации в които се налага да ям точно такива храни,и тогава става лошо(говоря за ситуации като да живееш в САЩ  #Crazyнапример)и може би сегашното ми здравословно състояние е резултат от тази смяна на здравословни с нездравословни храни,вярно е че е въпрос на личен избор преди всичко,но понякога и обстоятелствата те подтикват и ти помагат да кривнеш Twisted Evil...или да си го кажа направо,не мога да съм толкова праволинейна Thinking
Най-вероято гршката е в мен,не в здравословното хранене,но от друга страна като се познавам как да не се притеснявам Tired,а в момента става дума за сериозно заболяване мисля и наистина 
 ме е страх...най вече се притесниавам от последствията,нямам деца,а съм на 32 Sad
 

# 7
  • Мнения: 146
Мисля, че лечебното гладуване ще ти помогне до известна степен.
А щом не предпочиташ традиционната - има и Алтернативна медицина.

# 8
  • Мнения: 3 376
Акупунктурист аз също съм "за" Алтернативната медицина,но всъщност тук говорим и за смяната начина на хранене като цяло,който ще спомогне за това да не се възвърне болестта,макар че не само това е основния фактор за поява на болестите, а има и други както знаем.

Pink Punk знам какво имаш предвид,била съм в чужбина няколко години,включително и в Щатите.Там е особено трудно да се храниш здравословно,но не е и невъзможно.Аз ядях много зеленчуци на пара,ориз,картофи и т.н.,но там е трудно да се яде здравословно по какъвто и да е начин имайки предвид състава и произхода като цяло на плодовете и зеленчуците.Салатите бяха с предимство или както казва Емилова "Глад му е майката!"  Mr. Green
В каквито и ситуации да попадаш повярвай ми с времето ще се научиш да се нагаждаш.На мен ми се струваше почти невъзможно преди време,но се оцелява. PeaceВсе още на заведение менюто ми е едно и също,защото избор няма,но също така понякога ям и пица-може и да е 2-3 пъти в годината,ама като ми се прияде не се лишавам Crazy.Както ти казах от личен опит ще видиш,че след време нещата сами ще си дойдат на мястото,не се притеснявай от сега за това  Hug Ти самата ще започнеш да откриваш това.Пък и да ядеш понякога "нездравословно" не мисля,че е толкова фатално,важното е, че не е постоянно.
Пожелавам ти да откриеш верния път за себе си и към себе си Hug
Ако искаш пиши ми на лични или ми дай мейла си,ще гледам да ти помогна с каквото мога Hug
Успех Peace

# 9
  • Мнения: 6
 Grinning Здравейте,момичета!
Пак съм аз,но вече преминала през лапароскопя #2gunfire Laughing
Преди 1 седмица В болницата на АВИС медика-Плевен,при доктор Бързашки,за сега съм доволна,мина много добре,не е толкова страшно,колкото си мислех,хорат там са ХОРА,много са мили  bouquet и нямам вече КИСТА Peace,исках да споделя с тези които имат такъв проблем и да им кажа,наи вече- не се страхуваите и традиционната медицина може да помогне newsm78 Laughing Това което осъзнах е че не бива страховете ни да ни раководиат,пожелавам на всички успех и здраве Peace

# 10
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Не съм компетентна конкретно по темата, но дядо ми се спаси от киста на дебелото черво и операция, като си осигури още десетина години живот благодарение на лечебно гладуване, комбинирано с прием на сокове от морков и червено цвекло. Големият му шанс беше факта, че лекарят, ,който трябваше да го оперира, беше в отпуск и случайно попадна на книгата за лечебния глад. Разбира се, двете операции не могат да се сравняват, неговата щеше да завърши със тръба през корема, изпълняваща функцията на черво. Каквото и да решиш, желая ти успех и много здраве!

# 11
  • Мнения: 146
Лечебният глад помага в някои случаи, в други може да влоши състоянието на тялото, но предполагам, че при тебе ще е от полза. Ефекта зависи от това какво е началното ти енергетично състояние = конституцията на тялото ти, "енергетичното ти телосложение". Това може да се определи с Китайска, а предполагам и с други видове алтернативна Диагностика. Гладолечението е (не-лош, а в други случаи много ефективен) неспецифичен метод за самолечение. Фина настройка на организма може да се постигне чрез акупунктура, билколечение, Източна диетология, а вероятно и с други нетрадиционни методи.

# 12
  • Мнения: 9
Освен методите на "традиционната" в смисъл на официалната, държавната, западната и т. н. има и мнага "нетрадиционни" средства за оздравяване при кисти на яйчника и ендометриоза, както и за кисти с друга локализация. Търсете и ще намерите.

# 13
  • Мнения: 70
Не съм компетентна конкретно по темата, но дядо ми се спаси от киста на дебелото черво и операция, като си осигури още десетина години живот благодарение на лечебно гладуване, комбинирано с прием на сокове от морков и червено цвекло. Големият му шанс беше факта, че лекарят, ,който трябваше да го оперира, беше в отпуск и случайно попадна на книгата за лечебния глад. Разбира се, двете операции не могат да се сравняват, неговата щеше да завърши със тръба през корема, изпълняваща функцията на черво. Каквото и да решиш, желая ти успех и много здраве!

Моля те, пиши по каква схема гладуваше дядо ти! Нуждая се съвет!
Дора.

# 14
  • Мнения: 306
Моята зъболекарка се излекува от кисти с прием на сок от алое вера и лициум. И двете неща подпомагат организма в борбата с кистите. Мисля, че ги приема по схема четири или пет месеца. Оттогава няма проблем жената  Peace

Общи условия

Активация на акаунт