Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

София

Решила съм да си взема някакъв крем от над 30 лева, тъй като и без това свършвам стария. Но досега съм ползвала Лореал, Гарние, Нивеа и подобни.
Сега се колебая между разни.
Аз съм на 30 иии, със смесена кожа, почти без бръчки, но пък е почнала да се отпуска.
Препоръчайте ми накакъв крем.
Цитирай

София

Държиш да е над 30 лв., значи...аз си мислех за един от 29 лв.  newsm78
Цитирай

София

е горе-долу тоя ценови клас
Цитирай

Русе

Малко е по-скъпичко, но виж къде се предлага козметика на Матис... доколкото знам е козметика от висок клас, аз в момента нямам възможност да си я позволя, по-нататък бих пробвала обаче
Цитирай

край морето

В по големите аптеки има много кремове и то по скъпи както ти искаш. Може би там ще те консултират какъв точно да си вземеш. От по скъпите съм ползвала само на VICHY
Цитирай

София

Аз ползвам Avene, на 30 години съм, кремът струва 32 и най-важното доволна съм от него Peace От серията Хидранс Оптимал е.
Цитирай

София

Доволна съм от крема на RoC от серията Retin-ox,но е към 50 лв,не знам дали те устройва! Thinking
Цитирай

по пътя на светлината

За синята опаковка става на въпрос предполагам-как го използваш-аз си изгорих лицето-нещо явно не го употребявам правилно? #Cussing out
Цитирай

София

A за Юсерин какво ще кажете?
Цитирай

София

За синята опаковка става на въпрос предполагам-как го използваш-аз си изгорих лицето-нещо явно не го употребявам правилно? #Cussing out

Ами не ти ли казаха в аптеката? Ама че идиотки... първо почваш със слагане през ден,после като ти свикне кожата-всеки ден.То щом си изгорила кожата,значи не са ти казали...ама как може? Аз работих в аптека преди време и винаги това беше първото,което казвах.Хайде дано се оправиш,и пиши после как е!
Цитирай

София

Аз ползвам Avene, на 30 години съм, кремът струва 32 и най-важното доволна съм от него Peace От серията Хидранс Оптимал е.

Много е добър определено!!!

Цитирай

Е нямаше нужда от тази ирония!!!
Цитирай

Ползвай Юсерин, кремът струва 42 лв. Не е в буркан, а е с дозатор, за да не се окисли. С Q 10 + плацента. Супер е. Малко е силен. Кожата направо се озарява. АЗ имам малко по-тъмни петънца по кожата, но направо засиява кожата. Забравих да кажа че е срещу бръчки и хидратира доста добре. Не е мазен като кремовете на Нивея. Аз не ги понасям.
Виши не и го препоръчвам, просто защото е правен за друга климатична зона....
Цитирай

по пътя на светлината

Ами не ти ли казаха в аптеката? Ама че идиотки... първо почваш със слагане през ден,после като ти свикне кожата-всеки ден.То щом си изгорила кожата,значи не са ти казали...ама как може? Аз работих в аптека преди време и винаги това беше първото,което казвах.Хайде дано се оправиш,и пиши после как е!
Много ти благодаря,в другата тема пак те питам ,но ще ме извиниш,не бях прочела всичко! Embarassed
Цитирай

София

Няма проблем,за какво се извиняваш? Hug Аз само си се възмущавам така...много некомпететни хора има,ей! Naughty
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора