Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

Весела и успешна седмица на всички!!!
Цитирай

София

УСПЕШНА СЕДМИЦА НА ВСИЧКИ И ХУБАВИ НОВИНИ!!!   Praynig  Love

Аз все още чакам лелята и за сега нямам почти никакви признаци, че ще ме посети  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad . А може и да съм забравила какво е, като се има впредвид нейната липса от 4 месеца  Rolling Eyes  Embarassed  Embarassed
Цитирай

Здравейте и от мен  Smile

Весела и успешна седмица на всички  Smile

Аз изкарах един страхотен уикенд  Smile и се заредих с много положителна енергия  Smile На всички ви раздавам от нея.  Smile  Very Happy

Гери - а лекарите какво правят по въпроса - пиеш ли нещо (в смисъл някакви лекарства)

Я, аз тук да честитя на на Ангелчето за добрите резултатити от лапароскопията  Smile  Smile  Very Happy  Smile Браво на теб  - и от сега нататък само такива хубави новини да ни съобщаваш  Smile
Цитирай

София

Танче,
Пих 5 дни Clostilbegyt  и 10 дни Duphaston. И сега трябва до 6 дни след като съм свършила с Дуфастона да ми дойде. Аз изпих последното хапче на 07.04.05  и от тогава все си чакам  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad. Вече нямам търпение  Embarassed
Цитирай

Стара Загора

Весела седмица момичета от мен. Пролетта вече се усеща навън....пожелавам ви много слънчеви емоции на всички Love
Цитирай

София

Гери не се притеснявай. И аз чаках повече от седмица след Дуфастон. Ще се оправиш само малко търпение.
Цитирай

София

Мими,
Ти имаше ли признаци, че ще ти идва Question . Мен ме боли кръста, корема ниско долу и гърдита от два дни, но нищо Crying or Very sad Crying or Very sad  Crying or Very sad . Ще изчакам още малко и ако не дойде, отивам пак на лекър. Благодаря за успукоението  Love
Цитирай

София

Гери, аз като пих Дуфастон, ми дойде на 11 ден след като спрях да го пия. Имай малко търпение.
А на всички момичета - много слънчево настроение и хубави пролетни дни, пълни с добри новини! Razz
Цитирай

София

Гери никакви признаци нямах и се бях притеснила много че чак правих коремни преси за да ми дойде по скоро. И въпреки всичко бая чаках. Може би 10 дена, не помня точно. Не се притеснявай. Аз също съм с безкрайно дълъг цикъл и те разбирам много добре.
Цитирай

Varna

Весела и успешна седмица на всички и от мен.Дано има повече хубави новини.... #Silly
Цитирай

София

Момичета, искам да дам отчет: посетиме най-сетне лелята, след доста дълго отсъствие  flower2 . Но важното е, че сега ще започна на "чисто" и си пожелавам скоро да се похваля с по-добри новини, ПОЖЕЛАВАМ И НА ВСИЧКИ В ТОЗИ ФОРУМ СКОРО ИМАТ  EFP  Praynig  Praynig  Praynig  .  Успех   Love
Цитирай

Враца

здравейте от мен, малко се позагубих, но в понеделник ми смъкнаха конците и лекаря ми препоръча да не сядам много да не стане беля, та днес вече съм на линия. Имам си и лелка на гости, значи всичко е ок!
поздрави
Цитирай

София

Laughing  Laughing  Laughing
Цитирай

Враца

Ах ти Лали, радваш ли ми се или ми се подиграваш на смешните болежки Very Happy  Rolling Eyes
Цитирай

София

И двете Wink
Хайде сега си сложи и лентичка да те следим Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора