Айде седмичката 11-17 април

  • 1 836
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Не мисля  да слагам лентичка засега, не знам суеверие ли какво ли, дори не знам дали ще праивм опити, но честно казано не ми се иска ...много сложно обяснение за рано сутрин, да кажем страх ме е да показвам лентичка, не че си мисля, че ей сега още този месец ще има нещо.
Дано не се разсърдите... Embarassed
А и не съм решила дали този месец ще меря температура, искам да си почина от това емрене и да оставя нещата от само себе си, но не знам кое ще надделее.
А лентичка сега има, кликни отдолу на бутончето homepage

# 16
  • Мнения: 4 324
Добро утро и от мен  Simple Smile

Ва радвам се че си на линия вече. Видях ти аз лентичката и преброих едни 12 DPO  Simple Smile  Grinning  Simple Smile Бравоооо на твоите DPO  Simple Smile Увеличава ти се лутеалнта и това е страхотно  Simple Smile От тук нататък все така  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 7 716
Цитат на: wa_wa
Не мисля  да слагам лентичка засега, не знам суеверие ли какво ли, дори не знам дали ще праивм опити, но честно казано не ми се иска ...много сложно обяснение за рано сутрин, да кажем страх ме е да показвам лентичка, не че си мисля, че ей сега още този месец ще има нещо.
Дано не се разсърдите... Embarassed
А и не съм решила дали този месец ще меря температура, искам да си почина от това емрене и да оставя нещата от само себе си, но не знам кое ще надделее.
А лентичка сега има, кликни отдолу на бутончето homepage

Може Laughing

# 18
  • Мнения: 4 324
Я за разведряване на атмосферата вижте това

http://www.fhm.com.ua/games/fhm_arena.phtml?idg=2

Мноооого е трудна работата на опашатковците, тази яйцеклетка явно е мноооооого далеч

Аз успях да направя около 170 точки =, ама така и не открих яйцеклетката - пробвайте се и вие  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 268
GeryD, честита ти леля!  newsm47  newsm08
Стискам палци скоро да ни зарадваш!
Пожелавам на всички момичета успех и много, много сладки бебоци!  newsm10   love001

# 20
  • София
  • Мнения: 2 686
Здравейте, момичета!
Ва, много се радвам, че пак си на линия. Пази д-то и си почивай. И не мисли много за другите работи. Трябва ти почивка и всичко ще си дойде на мястото! Стискам палци.

При мен странна работа вече втори месец. Миналия голямо закъснение, а този овуто некъде се е скрила. Нема я и това си е! Какво става и аз вече не знам.
Иначе карам вече 3-та седмица на пост и молитва, а грам не съм свалила. Абе гадости само... Чудя се и да почвам ли тъпите противозачатъчни от другия месец или да чакам още... Ох, как ми се ще да си хвана багажлето и да изчезна нанякъде...

# 21
# 22
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Tintiri-mintiri

Иначе карам вече 3-та седмица на пост и молитва, а грам не съм свалила


От опит - с пости не можеш свали и милиграм  Wink Даже има случаи и на качване на кг. след пости  Twisted Evil Иска се спорт.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 686
Не, така е думата... Не постя а съм на диета, както ми каза ендокриноложката - нищо, което съдържа захар (дори и плодове), нищо тестено и никакво мазно месо. Общо взето - само на мюсли, зеленчуци, риба и малко пиле карам.

# 24
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Tintiri-mintiri

При мен странна работа вече втори месец. Миналия голямо закъснение, а този овуто некъде се е скрила. Нема я и това си е! Какво става и аз вече не знам.


Видях ти графиката. Днес едно повишение на БТ забелязах - а дано се задържи така  Simple Smile

Иначе как ти е овулацията по принцип (като изключим последните два цикъла) ?

Има и няколко причини за забавяне на овулацията
- промяна в теглото
- строги диети
- а по мои наблюдения и смяна на сезоните

Успех и ти стискам палци за овулацийка  Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 2 686
Еми вече почти 4 месеца меря, и ми е или на 20-тия, или на 21-вия ден винаги.

# 26
  • Мнения: 919
Tintiri-mintiri, и аз съм на такава диетка, за съжеление ендокриноложката каза че само с това няма да оправят нещата и да си пия и лекарствата (метформин)
намерих един сайт където е обясен някакъв план за такава диета, надявам се да четеш англииски..
най-трудно ми е да откажа ябълките, но какво да се прави, сега съм си сложила лимит от една на ден;)
важното е да пиеш много вода!

аз отслабнах за 5 дни почти 2 кг.. но това е защото почнах диетата когато ми дойде лелята... а тогава по принцип си свалям някое и друго килце

съгласна съм че каквито и да е диети могат да забавят овулацията, но на мен специално тази диета ми я назначиха за да ми я издърпа по напред.. незнам до колко ще проработи
мисля че най-важното е да не стоиш гладна!
успех:)

# 27
  • Русе
  • Мнения: 526
Нека се запиша и аз за тази седмица. Най-после ми дойде Laughing Сега си започвам Клостилбегита и Дуфастона по предписаната схема. Ще меря и БТ. Моля, стискайте  ми палци този месец всичко да бъде както трябва Praynig

# 28
  • Мнения: 147
Здравейте и от мен
В края на седмицата аз съм в добро настроение и има защо.Във вторник ми направиха цветна снимка - тръбите ми са проходими.Този месец няма да бебеправим ясно е защо.А другият ми предстои първа инсеминация.Много съм окуражена дано да успеем.Приятни почивни дни.

# 29
  • Мнения: 4 324
Оооооооо Доби здравей  Simple Smile

Честити ти страхотни резултати. Радвам се за теб и все с такива хуууубави (че и даже по-хубави) новини да се появяваш  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт