Училище за бъдещи майки -помага или пречи?

  • 1 025
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 695
По принцип и аз мисля, че помага, освен някои съвети като: задължително доизцеждане след всяко кърмене, кърмене под 3-часов режим, необходимост от биберони и всичките им уреди и предмети, които трябва да се продават все пак. Wink

# 16
  • Мнения: 60
ами аз в момента ходя и честно казано ми е интересно вярно че представят и определени марки  но пък сме големи хора и всеки може да си прецени ,а освен това е доста приятно да се срещнеш със себеподобни Peace

# 17
  • Мнения: 1 672
Със сигурност не пречи. Поне не се сещам как би могло. Аз не съм посещавала курсове, не съм и пипала бебе преди това, но с моето се справих от раз, инстинкт ли е, не знам. Има майки, които се притесняват повече, и няма лошо да понаберат смелост и да се отпуснат с такъв курс.
Peace

# 18
  • Мнения: 476
Сигурно много помага, но аз ходих точно два пъти, с мъжът ми. И на двамата ни беше много скучно, сякаш това, за което ставаше дума не се отнасяше за нас. Докато не се появи бебето кърмене, сучене, къпане, памперси и прочие ми бяха много далечни неща.

# 19
  • Мнения: 1 217
На мен много ми харесваше да ходя на такова училище.
Ходих на лекциите на "9 месеца" и съм много доволна.
Даже и сега ходя когато темата ме интересува. Peace

# 20
  • Мнения: 984
Аз съм много доволна от училището което посещавах  Peace Когато някоя приятелка която чака бебе почва да ме разпитва някакви неща, винаги препоръчвам да се запише на училище - там най-добре ще и обяснят. Също така отклонявах съветите и акълите на баби и съседки: "На мен в училището ми казаха еди какво си"
И не на последно място бях подготвена за самото раждане. Аз родих по-бързо от колкото си мислеха дежурните акушери и знаех точно кога да ги извикам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт