Островът на изкушенията - 2 част

  • 25 701
  • 568
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 492
До колкото знам, 2 двойки ще се разделят. Едната го направи, а другата гледам и не предполагате, че ще го направи. Ако искате, ще кажа Simple Smile

# 46
  • Мнения: 524
До колкото знам, 2 двойки ще се разделят. Едната го направи, а другата гледам и не предполагате, че ще го направи. Ако искате, ще кажа Simple Smile
Аз разбрах за Цвети и Росен, ама кажи дали съм права.

# 47
  • Мнения: 1 492
До колкото знам, 2 двойки ще се разделят. Едната го направи, а другата гледам и не предполагате, че ще го направи. Ако искате, ще кажа Simple Smile
Аз разбрах за Цвети и Росен, ама кажи дали съм права.
Отговорих ти на лични. Ако нямат другите нищо против, ще потвърдя и тук в темата Whistling

# 48
# 49
Ако излезе любимия ми човек пред цяла България и каже, че "дразнителя вече го няма" едва ли бих останала с него.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 840
Гледам Антоанет.
Ми, не е тъпа, бе, леко е лежерна само.
Така и не разбирам каква е историята й.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 840
Ако излезе любимия ми човек пред цяла България и каже, че "дразнителя вече го няма" едва ли бих останала с него.

Андрей е позьор.
Той ужасно преиграва.
И изглежда нелогично вдетинен.
Аз ужасно съжалявам, че шоуто беше напуснато от Александър.Той ми беше интересен като мъж.Единствено той.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 567
Камелия кажи и на нас  Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 2 840
Ми, да.
Казвайте, бе, какво само недомлъвки...
Тук никой не е подписвал договор с продуцентите, струва ми се Mr. Green

# 54
  • Мнения: 3 576
Вижте какво пише тук: http://life.dir.bg/2007/11/08/news2309991.html
За Андрей ли става дума??

# 55
Ако излезе любимия ми човек пред цяла България и каже, че "дразнителя вече го няма" едва ли бих останала с него.

Андрей е позьор.
Той ужасно преиграва.
И изглежда нелогично вдетинен.
Аз ужасно съжалявам, че шоуто беше напуснато от Александър.Той ми беше интересен като мъж.Единствено той.
И на мен Александър много ми хареса. Прилича на мъж, който уважава жените. Можеше да остане на острова и на излага Антоанет, но не предпочете това. А Андрей той е бохем - никога няма да може да бъде само една жена. Кики е много красива, тя е естествена и заслужава най-доброто, но там където е сега няма да го получи.

# 56
  • Мнения: 289
Момичета, как успявате да гледате предаването с Антоанет на Нетера? На мен ми излиза, че за "Здравей, България" трябва да съм с платен абонаментен план.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 840
Вижте какво пише тук: http://life.dir.bg/2007/11/08/news2309991.html
За Андрей ли става дума??

Абе, пускат ни само мухи.
Вероятно ще я скъса случайно, може да не е свикнал да носи герданчета, който и да е той Wink

# 58
  • Мнения: 1 492
Ами, за Цвети и Росен става въпрос, но подробности не знам. Росен нищичко друго не пожела да каже.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 840
Момичета, как успявате да гледате предаването с Антоанет на Нетера? На мен ми излиза, че за "Здравей, България" трябва да съм с платен абонаментен план.

Мен ме пусна.
Може да съм си платила, без да зная Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт