Островът на изкушенията - 2 част

  • 25 700
  • 568
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 576
Ми... много си приличат банските  Embarassed
Откакто чух за тва тату ровя снимки из нета да видя, обаче никъде я няма снимана в гръб, ще трябва да дебнем в предаването Wink

# 76
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Mr. GreenДали ще има секс още от първата вечер?  Flutter

# 77
  • Мнения: 413
maнеееееееееее, къде избягахте????? имало нова тема................ и то вече 4 странициииииии, ееееееееее ooooh!, много съм изтървала, но ви НАМЕРИХ!!!!!! Crazy

# 78
  • Мнения: 603
Има ги очите... Видяха се... Още н арекламата...

# 79
  • Мнения: 912
Ох, защо Кики и Андрей толкова ми простеят? Такива самонадеяни, а може и първи да изгърмят. Въобще начина, по който отговориха на въпросите на водещия, беше много показателен за тях като хора...Може да се каже, че някои от изкусителите имат наистина нещо повече от тях в главите си...
А какво ще стане, ако всички искат да ухажват само Милена? Blush

# 80
  • Мнения: 1 992
Да ви кажа аз една клюка. Цъкам аз ту Островът, ту Сървайвър и какво да видя. В Сървайвър им пускат поздрави от най-близките хора. И като най-близък на Георги Костадинов кого да видим - наш Филипчо. Като брат му бил.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 672
 Joy Joy Joy
Светът е малък
 hahaha

# 82
  • Мнения: 483
Всички мъже са изкусени вече  Laughing, само Юлиан ми изглеждаше по-стабилен.

# 83
  • Мнения: 524
Всички мъже са изкусени вече  Laughing, само Юлиан ми изглеждаше по-стабилен.
Аха, съгласна съм с теб, яко е влюбено момчето. Най-вероятно ще си остане на сухо.  Joy

# 84
  • Мнения: 413
направооооооооо......... ooooh! всичките от мъжете са с единия крак вътре, а пък Филипчо с двата.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 815
Ееее, този Филип е направо уникум. Предполагах, че не е много умен, ама чак толкова, чак ме изуми. Че и Кики и половинката й, и те ми простеят лекичко.
А дали някоя дама ще се изкуши  newsm78

# 86
  • Мнения: 524
Утре ще е интересноооо, как ще се дразнят, направо ще чакам с нетърпение.  Joy

# 87
  • Варна
  • Мнения: 672
Определено утре вечер ще е интересно Mr. Green
Ама са ебаси невъзпитаните - едната замеря с носните кърпички, оня не казвал "добър ден"....... ooooh!

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 21:08 от Барбито

# 88
  • Мнения: 3 576
Кики има ужасно дразнещ писклив глас и поведение.
Как можа да каже, че жените не й харесвали?!! Мнооого заблудена!
Не били неин тип, че кое й е типа - измити и постни като нея??

Мъжете много по-бързо ще се изкушат, както е за жалост и в живота....  Whistling

И кой бил скъсал с гаджето си още на първия ден както пишеше днес по нета?? Аз не видях такова нещо.

# 89
  • София
  • Мнения: 6 011
Да ви кажа аз една клюка. Цъкам аз ту Островът, ту Сървайвър и какво да видя. В Сървайвър им пускат поздрави от най-близките хора. И като най-близък на Георги Костадинов кого да видим - наш Филипчо. Като брат му бил.
И аз да допълня клюката за който не е гледал-половината послание на Филип към Георги Костадинов беше цензурирано-явно има ужасно просташки език в истинския живот. Просташки бяха изказванията му за жените.

Общи условия

Активация на акаунт