Какво е новото при мен 6

  • 21 060
  • 300
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 722
Да направя сефтето в новата темичка с нещо хубаво - Митачето направи на два-три пъти по две-три крачки без да се държи  Laughing
Обаче шубето е голям страх  Joy

# 2
  • Мнения: 4 138
aлекс каза първата си дума, свързана с определено нещо АМБАУИ. сиреч биберон. иначе ни вика и на мен и на баща си татия или какия, както падне.

# 3
  • Мнения: 1 843
Честито и на двамцата герои!

Мата, как да ти вика? Виж си аватара, виж си ника... Чакай да видиш ти веселба, ако ти каже "матия космия"... иии, почти като име на италианска бенд.  Laughing

Новото при мен е, че Иринка явно премина поредната си регресия и сега е в бандитски период. Хили се като Гонзо (с подобен тембър) и се движи като костенурките Нинджа, издавайки звука  "джъхъшшш" и правейки опасни движения, нарушаващи баланса й.
Освен това измисли и първото си умалително: мамка... от мама.  Shocked

# 4
  • Мнения: 4 138
мамка ти Mr. Green, намерила съм на ирина една страхотна рокля на принцеса под наем. има в ндк подлеза. с едни камъни, едни пайети......ум да ти зайде........

# 5
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Хайде и аз да я сефтосам новата тема.
Новото при нас е,че децата с нетърпение очакват и трескаво се подготвят за предстоящият голям панаир у наше село,които ще е тази събота и неделя. Mr. Green
Боби със голяма бързина напредва със анг.език и все нови  инови неща научава.
Преслава е станала хайдутка за чудо и приказ,тя не че до сега  е била кротка де.Вечер,като се прибере баща и,мен ме отпраща с думите и посочване на пръстчето"Мамо,баш хоа"-------Мамо,марш в хола-преведено.
С една дума,при тати всичко може,а мама като е там се кара и не разрешава всичко,тъй,че мама е ненужна.

Тие дни ще пишем писмо до Дядо Коледа,че Боби е доста нетърпелив,вече си избра подарък голяма дет.кухня,това искал. Tired
Преслава искала пък бебе,не,че разбира още детето кои е този аджеба дядо,ама като чу,че иде реч за подаръци,се ококори и почна да писка"Ика бебе,пачи"-------Иска бебе дето да плачи-преведено Mr. Green
Към бебето ще има и количка с която да го вози.Пета ли ще и е шеста ли не знам....... newsm78

За момента тези са им желанията и това ще са два от сигурните подаръци,ще има и още под-елхата,но какви не знам и  аз самата още.

Като дойде дума за Дядо Коледа,на нашият,съм му казала,че и аз искам туй-онуй,ама човека попрекърши ръце и смотолеви,че ако не е финансово изцеден,покрай подаръците на дечурлигата,можело и мене да ме огрее.Да съм пишела и аз писмо,пък Дядо Коледа щял да си помисли. Mr. Green

Та значи,ако ме огрее,и има нещичко за мене под-елхата,по скоро това което искам,ще повярвам,че имало истински Дядо Коледа,защото две от моите скромни подаръчета може и да ми ги подари тоз добър Дядо Коледа,ама третият подарък за моя милос,хич не му се нрави,та може и без него да остана,ама аз ще наваксам после............... Mr. Green
Ще си го купя сама........ rotfImao

# 6
  • Мнения: 148
Честито на мамаГаля и на матакосмата!:-))

lilia_n_s , и аз мисля, че този номер не означава, че преди теб има 864 кандидат-осиновители, така че се въоръжи с надежда и търпение. То какво ли друго ни остава де...Simple Smile

Берта, /не мога да свикна да те наричам така, пфух, сещам се за дебелата Берта от Антон и Точица на Кестнер, хаха, а твоята изящна осанка хич не ми се връзва с нея Laughing/,
искаш да кажеш, че всъщност са минали  2 месеца, откакто си вписана в регистъра ли?

И...да попитам, пишат ли се черни точки поради наличието на 3 котешки екземпляра в къщи, защото нямам никакво намерение да крия? Crossing Arms Embarassed

# 7
  • Мнения: 2 722
Wildberry и да имаш намерение да ги скриеш, няма да стане  Joy
При мен в краката ни се мотаеха две сибирски хъскита, женски /всяко едно потенциална майка на още косми и лапи/, но това не попречи.

# 8
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ама тъй щее ,като пиша,пък не чета.
Гале,честито ви ходещи крачета,дано от тук насетне,да я карате безаварийно. Hug
КосматаЧестита ви първа думичка.От тук насетне,става весело,като вземат да дърдорят.
КалинаВсичко ще е наред със Преси не се тревожи.Аз само не разбрах,каква ще е операцията,не че любопитствам,но нали защото Преси и Боби имаха една и съща малоформация та затова.Ако съм права и е за това във Пловдив ли ще я правите?
Лора Аз като чух и двата пъти Мамо,не спах три дена,голям кеф ми беше а мъж ми много разочарован остана,че децата не казали първо тати. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 148
Wildberry и да имаш намерение да ги скриеш, няма да стане  Joy
При мен в краката ни се мотаеха две сибирски хъскита, женски /всяко едно потенциална майка на още косми и лапи/, но това не попречи.
То има как да стане, ама нали не е това идеята Rolling Eyes Пък и май се шири мнението, че кучетата са полезни при възпитанието на децата /почти като морковите:)/, а котките са едва ли не опасни...  Close

# 10
  • Мнения: 224
Споко  Stop  ние сме с 4 котки. Като мине социалната тези дни през нас ще ти пиша за отзивите от нейна страна.

# 11
  • Мнения: 148
Коси, ще чакам с нетърпение да кажеш как е минало! Че аз умирам за котките ми. И според мъжа ми не е никак нормално общуването ми с тях Laughing
Все пак това са домашни котки , ваксинирани, обезпаразитени, с паспорти, по-чисто от хората, дет се вика...

Стискам ти палци! Hug

# 12
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Да се включа,не много на място това със кучетата и котките.Навремето трябваше да си гледам пекинеза,дето с триста зора изкрънках да ми го купят а не да го подарявам. Rolling EyesТака децата щяха да свикнат още в самото начало,а не като сега,особенно Боби.....Преслава не и пука,но Боби ха е видял куче или котка в близост на два метра от него,ха се  е качил на врата ми от страх. Tired

# 13
  • София
  • Мнения: 9 517
Едва ли котките ще бъдат проблем, по-ското един ден детето ще бъде проблем за котките Mr. Green
Иначе Ивка, много си права - нашия вече няма никакъв страх от животните, а като дойде в къщи направо умираше от ужас.

# 14
  • Мнения: 2 722
Едва ли котките ще бъдат проблем, по-ското един ден детето ще бъде проблем за котките Mr. Green
Е това ви го гарантирам - ако не ми вярвайте, питайте нашто хъски.
Нашата социална каза, че е много положително децата да живеят с домашни любимци, стига да има съответната хигиена.

Общи условия

Активация на акаунт