При НОЕМВРИйките е веселба - дъжд от бебчета ни заваля!

  • 9 760
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Честита Мома на Лари!Много щастие да и носи и да е много здрава!

С нея бяхме на една дата!!! ThinkingХххмммммм да видим тая работа... Laughing
Днес ходих на козметик(кола маска и оформяне на вежди)нищо особено,ама сега ми е готино едно такова.Викам си, ако нещо вземе да се случва да не ме завари неподготвена все пак Wink   И се замислих,че някой беше питал за боядисването на косата? newsm78 Дали може след като родим и по време на кърмене или да се засилвам тези дни? Незнам за вас ама не мен ми се появиха много бели косми и то за отрицателно време Sad И сега ща неща, ще трябва да се боядисвам,защото мнооого се виждат... smile3511

Честито и на сдобилите се с яснота около раждането! sladurka  Peace

# 61
  • Мнения: 3 412
абе може ли водите да тръгнат по малкоама доста малко? шото одеве нещо ми намокри бельото,еднп петънце е,бистричко е,не е течение,а и определено не съм се напишкала.... #Shocked

# 62
  • Мнения: 34
Честито на Lary, да са много здравички и двете с беба и много да расте малкото човече newsm51 newsm51 newsm51
Ами както си и знаех, имах среща с док да си говорим за секцио и май успя да ме убеди, че това е по-доброто и за мен, и за бебо, въпреки големия разрез. Не настоява, но . . .Аз съм малко разочарована. Незнам какво да правя, искаше ми се вагинално, но и брат ми е на мнение за секцио, а все пак ми е брат, а и бебо ще носи неговото име. . . newsm78. Ох, доста трудно ми е да реша, ако е секцио ще е на 20
sladurka май може ама миналите по този път да кажат, ако са води Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed

# 63
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
sladurka и аз имам едни такива мокри петънца, но малко, което не е течение и аз незнам какво е ............. мисля че не са води, защото знам че ако тръгнат да изтичат неможеш да ги контролираш, а и по количество са някъде около 1.5 л. но по-опитните мамми наистина ще дадат пояснение ........

# 64
  • София
  • Мнения: 2 437
Моите води започнаха с 1с.л. горе-долу. Много малко. После, след около 5-10 мин пак. Излизат някак под налягане..не мога да го обясня. И се засилих към болницата, защото по принцип нямам такива течения . Там вече, след около 30мин пак поизтекоха малко и вече след 20мин разходка поизтече малко повече. Акушерката точно това ми обясняваше, как водите изтичали по много и моето не било такова...
Ако се съмнявате за изтичане на води си сложете не превръзка, а лигнин, или някоя бяла салфетка. Маркера на превръзката не ми отчете нищо, но на лигнина позеленя.
Но факт, че до операцията си изтичаха по малко...не ми се е стичало по краката или да е било много.

Сладурка, не се шашкай, само споделям как беше при мен миналата седмица. Може и да е само някакво по-обилно течение, ако си имаш ядове с гъбички, или си имаш по принцип такова. Ако продължи отиди до болницата да погледнат.

# 65
  • Мнения: 560
абе може ли водите да тръгнат по малкоама доста малко? шото одеве нещо ми намокри бельото,еднп петънце е,бистричко е,не е течение,а и определено не съм се напишкала.... #Shocked

сладурка,и аз непрекъснато дебна за тапа или води,ама.......
Свекърва ми като купи тоалетна хартия вече ми я подава от чантата лично и се бъзика,че била подарък за мен.

# 66
  • Плевен
  • Мнения: 238
Може и води да са,но ще разбереш ако се позасили течението,все пак едно петънце не е много,сложи си малко лигнин чела съм че ако легнеш за малко и после станеш от леглото трябва пак да потече поне мъничко

# 67
  • Мнения: 1 546
Краси, само да стъпя в Плевен на 20ти и започвам да й давам зор на мойта беба Mr. Green..Пък толкова хубаво би било да имам някой познат в болницата...леле, хора, аз сама много рядко оставам...дълго живях с родителите си, после с милото.... Tired криво ще ми е в болницта самичка,ама знам че това са глезотии и ще се стегна. Sunglasses

Ох, пак сеа ме хвърлихте в тъча... ми аз такова подмокряне от кога си имам... ThinkingАма усещам, че идва от там където пишкам Embarassed, а не от "изхода" Mr. Green(голямо обяснение Whistling)т.е. правя си извода, че едва ли са води newsm78

papilota , и аз се чуствам така шантаво като док ми намеква за секциото.. Crazy и братовчедка ми също.Тя пък не намеква,ами направо ме навива.Май и ние не знаем боли ли ни, сърби ли ни... Laughing

# 68
  • Варна
  • Мнения: 208
Честито за секциото Сладурка Peace
Айде вече по-спокойно я карай.

Абе аз толкова пране - накрая реших точно това одеало да не го пера. По-нататък ще му мисля.
Арабела утре смятам да ходя на курса на сп.9 месеца. Ти не си ли навита - темата ще е масаж на бебета - даже се чудя камерката дали да не взема newsm78 Обичам такива теми  Mr. Green

# 69
  • Плевен
  • Мнения: 238
И аз съм сърби боли.Сега във вторник акушерката пак ще ме агитира за секцио по медицински причини,заради тесния таз,но ако бебка е над 3 кг. може да се замисля иначе не,ами четох едно интервю с един от най добрите доценти в столицата и той беше твърдо за естественото раждане та ми вдъхна малко кураж.Принципно съм го решила де,но ако в хода на раждането възникне проблем няма да ми се размине рязането

# 70
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
имам нужда от бърза реакция  #Crazy , по дупето от двете страни са ми излезли едни червени линики, които съм сигурна че са бъдещи стрии  Whistling, как да действам  Praynig newsm78 през цялата бременност се мацотах с Кокона майка, що тубички изразходих и успях да се предпазя, ама тва с дупето що така стана ...........

# 71
  • Мнения: 421
Ditta   живея на 1мин пеша от АГ-то Simple Smile само свиркаш и идвам в кафето или в стаята  Laughing
Сладурке,мисля,че още не са води- много е малко пък чак само петънце  newsm78

# 72
  • Мнения: 1 546
Аууу,  ProstoAz , това си е лъч светлина направо! HugА като ви изписаха пеша ли се прибрахте? Wink

Рени, действай както до сега - мажи упорито...въпреки, че...трудна работа ама.... Tired

# 73
  • София
  • Мнения: 2 437
Ох, тази сладурка не  е писала повече от час...какво ли става. След малко пак ще вляза да проверя появила ли се е Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 1 546
Момичета, пиете ли газирано?Защото имам спомен, че някъде съм чела, че не било добре последния месец да се пие...а аз се наливам като за световно с газирана вода smile3506

Общи условия

Активация на акаунт