Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 217 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Русе

Не знам дали въпросът ми е за тук,но когато някоя част скърца на количката с какво я смазвате.В опътването на моята пише да се ползвало специално масло за тефлоново покритие.Някой знае ли от къде може да се купи  Rolling Eyes
Цитирай

DC

Не знам дали въпросът ми е за тук,но когато някоя част скърца на количката с какво я смазвате.В опътването на моята пише да се ползвало специално масло за тефлоново покритие.Някой знае ли от къде може да се купи  Rolling Eyes
с  грес  Peace
Цитирай

Габрово

Веднъж така ме изнерви скърцането на едното колело,че направо взех бутилката с олио от шкафа и го полях с него. 35
Цитирай

Стара Загора

аз я смазвах с масло за шевни машини
Цитирай

София, център

С някакво машинно масло.
Цитирай

Sofia

Аз също я заливам понякога с олио, а иначе с машинно масло.
Цитирай

незнам точно и аз

Казвам на мъжа ми да я смаже Very Happy. Това е тяхна работа а ние само да  разхождаме децата. Thinking
Цитирай

София

С машинно масло. Wink
Цитирай

Габрово

Казвам на мъжа ми да я смаже Very Happy. Това е тяхна работа а ние само да  разхождаме децата. Thinking

Ми и аз му напомнях няколко пъти,ама той все забравил. ooooh!Нали не му скърца на него. Laughing
Цитирай

БУРГАС

Доколкото знам като се смаже с машинно масло, после полепвало много прах и ставало по зле. В една друга тема четох, че имало някакъв спрей. Виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215165.0 Peace
« Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 12:26 от Ashanti »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.