Спаднали гърди...?

  • 1 397
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
Бременна съм в 12-13 гест.седмица и от два дни забелязах промяна в основния фактор на бременността. Гърдите ми сякаш са поспаднали, не са така тежки и болезнени, както бяха особено, когато вечер свалям сутиена. Кажете ми какво да мисля, може ли нещо да се е случило с бременнността? Преди седмица бях на лекар и тогава генеколожката каза, че всичко е наред и бебето мърдало с ръчички.

# 1
  • Мнения: 6 164
Напрегнати са първите 3 месеца, после се оправят. Така трябва, не са показател за развитието на плода и бременността. Те са нещо като първи признак просто, само за в началото. Има много теми писано за това. После като ти слезе кърмата, като родиш, пак ще се напрегнат.

# 2
  • Мнения: 1 197
спокоино ще спаднат при мен спаднаxа в 6-ия месец сега съм в 9-ия и си стоят мънички

# 3
  • Мнения: 865
Нормално е.Щом АГ-ти е казал,че е наред бебето ,не се тревожи.Като родиш, и ако кърмиш пак ще се радваш на голям бюст  Grinning

# 4
  • Мнения: X
Това, че са основния "фактор на бременността" изобщо не е така.
През първата ми бременност нито са ме боляли, нито са се подували, нито се е променял цвета на ареолите - нищо!

# 5
  • Мнения: 197
не се притеснявай и при мен спаднаха в 13 14 та седмица не е задължително да са болезнени през цялята бременност леко бременеене всичко ще е на ред Hug Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 4 585
Това, че са основния "фактор на бременността" изобщо не е така.



Така е. На мен през абсолютно цялата бременност нито са ме боляли, нито са били напрегнати, нито надути или каквото и да било. Това значи, че не съм била бременна ли?  Grinning

# 7
  • Мнения: 667
И моите гърди сега не са така напрегнати както преди няколко седмици - аз гледах бебо преди 2 дни - всичко е наред. Нормално е!
Не се шашкай толкова за всяка дреболия  Peace

# 8
  • Мнения: 102
Благодаря ви! Много ме успокоихте наистина. Уж ми  е втора бременност, а на моменти се чувствам така, сякаш ми е първа и съвсем дребни наглед неща изваждат из контрол психическото ми равновесие.

# 9
  • Мнения: 46 437
И при мен беше така, не се притеснявай  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 814
Напрегнати са първите 3 месеца, после се оправят. Така трябва, не са показател за развитието на плода и бременността. Те са нещо като първи признак просто, само за в началото. Има много теми писано за това. После като ти слезе кърмата, като родиш, пак ще се напрегнат.
Да, и при мен беше така

# 11
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Спокойно, като родиш, ще видиш какво става  bombs

# 12
  • София
  • Мнения: 2 217
При мен ту спадаха, ту се подуваха - не ги приемам като показател за развитието на бременността. Пък ако много ти е тревожно, иди да те видят. Успех, лека бременност, нормално и леко раждане и здраво бебе като финал  bouquet

# 13
И моите бяха така, всичко си е наред с бебето ...а пък и щом си била на преглед преди това няма страшно Wink Wink

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Нормално и при мен беше така.

Общи условия

Активация на акаунт