Момиче или момче?

  • 3 084
  • 37
  •   1
Отговори

Анкета

Проверете дали този „Бабешки” метод за определяне пола на бебето е верен.

Опции:

  Моля тези, които знаят вече пола на своето неродено бебе да си направят теста и да кажат дали "бабешкия" метод е верен за тях или не.

Ако на конец се закачи игла или халка и се провеси на корема ти (дясната ти ръка) и извършва въртеливи движения, ще бъде момиче. Ако движенията са като махало ще бъде момче”. Движенията на халката (иглата) се определят от микродвиженията на ръката, която държи конеца – доколко тя е свързана с пола на бебето Ви, преценете сама.

# 1
  • Мнения: 3 306
при мен се оказа верен този бабе6ки метод  newsm10

# 2
  • Мнения: 5 026
 Naughty За мен-не!

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Та аз на докторката не вярвам, камо ли на игла.
Май ще е вярно newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 4 585
Май  излизаше вярно и при мен. Peace

# 5
  • Мнения: 385
Аз знам, че не е задължително да си бременна,за да си направиш този "тест", може и тези които вече са родили да опитат,само че вместо над корема се прави над дланта - за първото дете:ръката е обърната с дланта надолу,конеца с халката се пуска между палеца и показалеца един път и като го вдигнете над ръката я обръщате с дланта нагоре така,че халката да се падне в центъра и движенията са както написа авторката, за второ дете е същото, но конеца се пуска и вдига два пъти и ръката се обръща след втория.
Незнам дали го описах, така че да се разбере, но при мен излиза вярно.
Нека някоя не бременна мама да опита и да напише.

Последна редакция: ср, 07 ное 2007, 15:50 от ly_detina

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
До по-малко от месец ще ти кажа със сигурност Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
На мен ми го правиха още, като бях бременна първия път - да вярно излезе и двата пъти  Hug

Аз знам, че не е задължително да си бременна,за да си направиш този "тест", може и тези които вече са родили да опитат,само че вместо над корема се прави над дланта - за първото дете:ръката е обърната с дланта надолу,конеца с халката се пуска между палеца и показалеца един път и като го вдигнете над ръката я обръщате с дланта нагоре така,че халката да се падне в центъра и движенията са както написа авторката, за второ дете е същото, но конеца се пуска и вдига два пъти и ръката се обръща след втория.
Незнам дали го описах, така че да се разбере, но при мен излиза вярно.
Нека някоя небременна мама да опита и да напише.

Ето и така ми го направиха  Peace

# 8
# 9
  • Мнения: 1 666
Позволявам си да отговоря, въпреки че съм отдавна родила...
Според мен този "тест" не действа. Бях го правила няколко пъти, "резултатите" бяха противоречиви!
А сега не ми се занимава, за да пробвам варианта за не бременни...

# 10
  • София
  • Мнения: 3 123
при мен всеки път излиза едно и също-момче,лекарите са на същото мнение. Grinning

# 11
  • Мнения: 9 973
колежка ми го направи много преди да родя и още преди 3Д видеозон-15г.с. и позна-момче Peace

# 12
  • Мнения: 753
ако е ефикасен метода - напускам работа; отварям агенция и със специални сваровски игли с диаманти и конци ще предлагам услугата...може и лиценз да взема Peace

успешно бременеене мили мами Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 211
Показва ми момче, а лекарите твърдят- момиче  newsm03
Според мен не са вярни тези бабешки методи...Е понякога се получават и съвпадения  Wink

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
ако е ефикасен метода - напускам работа; отварям агенция и със специални сваровски игли с диаманти и конци ще предлагам услугата...може и лиценз да взема Peace
rotfImao rotfImbo smile3532 hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт