Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 195 отговора
В4ера сутринта в при Лора Крумова гледах Румен от Сделката да обяснява за он лайн игра
ние с мъжо сме му фенове на шоуто.
Много    ни трябват кинти Money
/на кои ли не му трябват/
 и искам да питам някои дали е фен и праща ли СМС за у4астие
влезнахме в страницата на играта и се регистрирахме  сега 4акаме
дано ни Praynig изберат

ако някои има инфо моля да сподели
Цитирай

Стискам ви палци.Аз съм пратила над 50 досега,но нямах късмет.Моята маникюристка също има пратени адски много,но и нея не я избраха.Но пък знам момиче ,което само с един смс и беше там.Дано имате нейният късмет. Smile
Цитирай

И аз се регистрирах със сестрата на мъжа ми ама нъцки.
Една позната ходи(сем.Пантилееви) и ми каза,че 3 дни снимали от сутрин до вечер което е доста изморително.Храната за участниците била пълна помия,а за публиката KFC.Май каза,че спали в Плиска.Студиото било в басейна на Славия и много студено.
Цитирай

Аз най-лаишки да попитам - банкера знае ли какво има в кутията на играещия? Или само нотариуса?
Цитирай

И аз ви стискам палци! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Цитирай

Аз най-лаишки да попитам - банкера знае ли какво има в кутията на играещия? Или само нотариуса?
Само нотариуса, иначе ще е тъпо за участника.
А бе тоз Румен Луканов наистина ли го харесвате, бе мацки? Само като запее и посягам за хапчетата против удар! Sick
Цитирай

Тихо, да не чуе Лиска Crazy
Танцуването му ме впечатлява мен
Цитирай

Анту

много е готин Румен не е мистър Свят , но
има нещо което е много магнетично и секси в него ...бих искала да е в кръга на най- близките ми приятели има вид на душа на компания 
знам ли ако някойя ССФ го познава лично да удари едно рамо за нашето участие с мажо
 Hug
Цитирай

Аз смятам,че знае. Иначе как определя каква оферта на кого да даде  Thinking..
Цитирай

Ееее, не би трябвало да знае, то иначе винаги участника ще е преметнат. Губи се смисъла на играта, ако банкерът знае в коя кутия каква сума има. Определя офертата според това, което наблюдава.
Цитирай

добре де, ако не знае как така решава да даде 18000 лв преди да е почнала играта? имаше и такова предаване
Цитирай

да имаше такав момент и то няколко пъти
мацката като я пита Румен за колко пари си дошла да играеш каза,
 че искала 18 000 лева толкова и трябвали и банкера звънна и и предложи преди да е отворила въобще кутия 18 000 и тя  ги взе!!
Не не мисля че знае
само нотариуса  Very Happy
Цитирай

Анту

много е готин Румен не е мистър Свят , но
има нещо което е много магнетично и секси в него ...бих искала да е в кръга на най- близките ми приятели има вид на душа на компания 
знам ли ако някойя ССФ го познава лично да удари едно рамо за нашето участие с мажо
 Hug

Познавам го. Лично. Виждам го често. Приятен е, весел.
Цитирай

Познавам го. Лично. Виждам го рядко.  Whistling Според Румен никой не знае в коя кутия какво има. Нотариусът само лепи бандеролите на кутиите, но в коя какво има не знаел.  newsm78
Цитирай

....................Май каза,че спали в Плиска.Студиото било в басейна на Славия и много студено.
В "Хемус" спахме... А в басейна на Славия си е клинч по принцип.. Как се отоплява това нещо - никак точно. Не знам дали е нагласено за кутиите, но знам, че е нагласено кой да играе. Слагам си главата за това...
Цитирай

1-14 от 195 отговора