Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 ноем. 2007, 11:14 ч.

Проблем с компютъра

• 519
  • 2
  •   1
Отговори
Имам парола на компа,но вчера малката ми хакера решила да пробва да влезе,без знанието ми .Не знам какво е направила,но неможе да се стартира уиндоуса,въпреки че задавам коректна парола.Дава ми събощение Логин оф и пак ме връща да дам парола.Какво ли не пробвах не става.Обаждах се на компютърен специалист,той ми каза,че за първи път чува за подобен проблем.
Ако можете помагайте?

# 1
За така описан проблем ми хрумва само да си потърсиш hiren's boot cd, на който има програма за премахване на уиндоус пароли.
Не казваш какво е направила "хакерката" - успяла ли е да се логне.
Можеш да опиташ при лог-ин екрана просто да натиснеш ентер, без да пишеш нищо в полето за парола.
Можеш да опиташ и да влезеш под сейф моуд.

# 2
За така описан проблем ми хрумва само да си потърсиш hiren's boot cd, на който има програма за премахване на уиндоус пароли.
Не казваш какво е направила "хакерката" - успяла ли е да се логне.
Можеш да опиташ при лог-ин екрана просто да натиснеш ентер, без да пишеш нищо в полето за парола.
Можеш да опиташ и да влезеш под сейф моуд.
"Хакерката ми" не е успяла да се логне.Писала някакви цифри........
Опитах под логина да натисна ентер-не става.пробвах със сейф мод-не става.
Ще потърся тази програма hiren's boot cd.Благодаря  bouquet
Притеснявам се да не се наложи да се преинсталира уиндоуса,че имам много важни неща на компа.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт