Какво обличате под космонавта?

  • 2 919
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 438
Еми това е въпроса ми.  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 204
боди и блузка в зависимост от това колко е студено навьн е и дебелината на блузката  Peace и чорапогащник разбира се  Laughing

# 2
  • Мнения: 8 999
Нормални дрехи. Така, ако се наложи да отидеш някъде, където е топло, махаш космонавта и детето е облечено прилично. На дъщеря ми съм слагала дори роклички с чорапогащник. На сина ми - дънки, блузка и жилетка.

# 3
  • Мнения: 80
боди и блузка в зависимост от това колко е студено навьн е и дебелината на блузката  Peace и чорапогащник разбира се  Laughing
Peace

# 4
  • Мнения: 545
Боди с къс ръкав,блузка и чорапогащник или дънки/джинси.Това засега,мисля като паднат температурите към нулата да ги комбинирам. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 555
Под космонавта обличам София, както стой и в къщи - боди и отгоре гащиризонче или някое комплектче от 2 части - ританки и блузка, панталонки и блузка.

# 6
  • Мнения: 17 407
боди и блузка в зависимост от това колко е студено навьн е и дебелината на блузката  Peace и чорапогащник разбира се  Laughing

И а зтака, но при положение, че няма да събличам.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 064
Под космонавта обличам София, както стой и в къщи - боди и отгоре гащиризонче или някое комплектче от 2 части - ританки и блузка, панталонки и блузка.

И аз така обличах Борис миналата зима. Сега още не съм слагала космонавт.

# 8
  • Мнения: 8 242
Нормални дрехи. Така, ако се наложи да отидеш някъде, където е топло, махаш космонавта и детето е облечено прилично. На дъщеря ми съм слагала дори роклички с чорапогащник. На сина ми - дънки, блузка и жилетка.

И аз така  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 44 017
Ами когато го обличам с космонавт отдолу е по чоропогащник и нагоре - боди и пуловерче(ако е мн студено евентуално още една блузка памучна). Но тази година още не сме слагали чак грейка (космонавт)....Така да се каже грейката я ползвам за панталон, а от горе - все едно си е с яке...т.е. каквото сте носели по принцип под якето.

# 10
  • Мнения: 1 174
Обличам я с онова, с което обикновено ходи из къщи, т.е. боди и гащеризон отгоре.За крачетата чорапи и буйки.Носела е и сукман с чорапогащник - всичко, което и без космонавта си ползва. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 334
Аз слагам боди без крачоли и отгоре едно цяло боди с крачолчета. Искам да си купя кенгуру, но се чудя сега дали е разумно да го извеждам с кенгуру и космонавт, в сми - дали няма да му е студено. В количката е завет ав кенгуруто не....
Какво мислите? Thinking

# 12
  • София
  • Мнения: 44 017
Има чувалчета за кенгуру...подобни на тези за количка....ама не знам в бг от къде може да се купят.
Аз слагам боди без крачоли и отгоре едно цяло боди с крачолчета. Искам да си купя кенгуру, но се чудя сега дали е разумно да го извеждам с кенгуру и космонавт, в сми - дали няма да му е студено. В количката е завет ав кенгуруто не....
Какво мислите? Thinking

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 13:25 от bubu_to

# 13
  • Мнения: 5 401
Никога не съм ползвала космонавт! Обличам го нормално и преди да заспи го пъхам в чувалче от гъши пух.

# 14
  • Мнения: 1 931
Нормални дрехи. Така, ако се наложи да отидеш някъде, където е топло, махаш космонавта и детето е облечено прилично. На дъщеря ми съм слагала дори роклички с чорапогащник. На сина ми - дънки, блузка и жилетка.
И ние така

Общи условия

Активация на акаунт