Питане за автобус 280 в София

  • 2 549
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 866
В посока от СУ към Студентски град има ли спирка точно пред Зимния дворец?

# 1
  • Мнения: 6 992
Има Simple Smile
Ех, припомни ми първият ден в Ректората, после не знаех от коя спирка да се кача на 280, че да се върна в СГ. Кой да ти знае, че е същата, на която съм слязла Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 550
СУ Климент Охридски - Военна академия - пл. Орлов мост - Хотел Плиска - Студентски общежития - Геоложки проучвания - ЦИНТИ - Институт по онкология - Технически университет - ж.к. Дървеница - кв. 17-ти - Студентска поликлиника - Детски дом - Спортна зала Христо Ботев - Детски ясли - Зимен дворец на спорта - Спортен комплекс НСА - Студентски град

# 3
  • Мнения: 6 992
ОМГ, две години съм живяла до спирка Детски ясли Joy Никога не съм го знаела това. Че имаше ясли, имаше, ама чак и спирка да им посветят. За нас тва беше спирката на Лападундито. Blush

# 4
  • София
  • Мнения: 4 866
Благодаря. Питам, за да обясня на мойта Виктория къде да слезе от рейса, за да дойде довечера с нас на кънки. Тя в Студентски град се е движила само с кола.

# 5
  • Мнения: 2 386
ОМГ, две години съм живяла до спирка Детски ясли Joy Никога не съм го знаела това. Че имаше ясли, имаше, ама чак и спирка да им посветят. За нас тва беше спирката на Лападундито. Blush

Лапе!  Mr. Green
Баба Яга си беше едно време.....

# 6
  • Мнения: 6 992
Мдааа, имам познати, които така и викат - Баба Яга.
Но между Баба Яга и Детски ясли, предпочитанията ми клонят към Детски ясли като че ли... Mr. Green

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Янита, кажи й като види сергии и пазарче, да слиза. Не може да го сбърка, туй колоритно местенце.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 866
Тя ще познае мястото без проблем. Въпросът е къде е спирката - преди или след пазарчето. Че ако спирката е преди пазарчето, тя и да го познае....

Айде с нас на пързалката!

# 9
  • Мнения: 6 992
Малко преди пазарчето е, като че ли. Да брои - ако Христо Ботев е 1, следващта е 2, слиза на третата.

# 10
  • София
  • Мнения: 940
Спирката е преди пазара. Мисля, че на самата спирка имаше едно заведение "Яхъра" /може и да съм го прекръстила  Laughing/ .

# 11
  • Мнения: 1 416
Спирката е преди пазара. Мисля, че на самата спирка имаше едно заведение "Яхъра" /може и да съм го прекръстила  Laughing/ .
Не си го прекръстила. Пред "Яхъра" спира рейса.

# 12
  • Мнения: 11 003
Има Simple Smile "Яхъра" има ли го още Hug Налегнаха ме хубави спомени, ех... Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт