Простак ли е мъж който....

  • 8 624
  • 203
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 416
Защото познавам мъже,които обичат театър,кино и опера.И са тъпи като галоши и нямат душа за 5 пари.[/b]
А познаваш ли такива, които обичат театър, кино и опера и не са тъпи?

# 76
  • Мнения: 4 806
Точно това исках да кажа Simple Smile Не се получи. Посещенията не са по - често от веднъж месечно. Но и това не е никак малко.

# 77
  • Мнения: 2 161
Защото познавам мъже,които обичат театър,кино и опера.И са тъпи като галоши и нямат душа за 5 пари.[/b]
А познаваш ли такива, които обичат театър, кино и опера и не са тъпи?
Разбира се,че познавам.

# 78
  • Мнения: 4 806
Е, ама хайде сега ... какво значи пък тъпи?
Моята баба никога не е ходила на културни мероприятия. Никога. Но не бих я нарекла нито тъпа, нито некултурна, нито невъзпитана, нито ограничена, нито бездуховна.

# 79
  • Мнения: 2 891
Простак не е, но не е мой тип.

# 80
  • Мнения: 3 268
Аз моята душа я храня предимно с книги.
Книгите са си книги,но на мен само те не ми стигат.Някой питаше по-горе за Хъшове в Народния театър.Страхотна постановка,страхотни актьори.Билетите си ги взех месец предварително,всичко беше разпродадено тогава.Хем смешен,хем тъжен спектакъл.

# 81
  • Мнения: 3 423
Простак и нискоителигентен ли е мъж чийто крак от години не е стъпвал в опера, балет, театър или кино? Може ли тези "високо културни" институции да са мерило за това колко е културен един човек?

Не е простак. Не е нискоинтелигентен.
Но може би е беден. Или много зает.

# 82
  • Мнения: 1 416
Лисо,
Да ходиш на театър, опера или концерти отдавна е сред най-евтините удоволствия в София. Странно, но факт.

# 83
  • Мнения: 3 268
Ето ви малко повече за Хъшове.Който го интересува де.
http://www.nationaltheatre.bg/bg/main.php?NameID=57

# 84
  • Мнения: 1 416
Ето ви малко повече за Хъшове.Който го интересува де.
http://www.nationaltheatre.bg/bg/main.php?NameID=57
Разкошна постановка! Препоръчвам я на всеки, който я е пропускал (съзнателно или не) в последните 2 години.
Жалко, че може да се види само в София, защото сцнографията е такава, че не става за всяка сцена.

# 85
  • Мнения: 442
Простак не е, но не е мой тип.

абе, и мой не е, ама на! - живея с такъв. аз, мога ли, не изпускам представление, а той през живота си не е стъпвал. т.е. стъпвал е веднъж през студентските си години, и то под давлението на някаква мома. и все пак си го обичам.

# 86
  • Мнения: 14 133
Простак и нискоителигентен ли е мъж чийто крак от години не е стъпвал в опера, балет, театър или кино? Може ли тези "високо културни" институции да са мерило за това колко е културен един човек?
Не. Може да е ходил преди, но сега просто да няма време от служебни задължения.  И да наваксва слушайки класически прозведения, докато шофира.

# 87
  • Мнения: 677
Лично аз намирам за много интелигентни мъжете,които посещават клубове,пият скъпо уиски и пушат американски цигари...

Шанел, и аз мисля, че си интелигентна, нищо че харесваш Дългия.

# 88
  • Мнения: 985
На кино спрях да ходя отдавна- не понасям някой да ми рупа пуканки и да ми мляска на ушенце. Не понасям и високоговорителите, които сякаш нарочно са врътнати на "max", така че на уважаемия зрител да му писнат ушите.
Разочарова ме и театъра. За да отида на театър- не ползвам рокля с гол гръб, но и не се мъкна там по дънки. А тоя номер с джиесемите ме влудява. Толерантна съм, по принцип, но не мога да проумея защо някои хора не могат да разберат, че с пиукащите си телефони пре-чат. И любезната подкана в началото на постановката много ми напомня на табелите, окачени на входа на църквите " Да се влиза само с прилично облекло".
Опера? Балет?- от години не съм ходила. В Пловдив операта.... За нея или хубаво, или нищо. Значи- нищо.
Не пия ракия, но имам бял потник и се изхранвам със салати. Нямам никакво свободно време вечер. Дори за телевизия.

# 89
  • Мнения: 4 726
Задължително ли е всеки с претенции да е интелигентен да обича да слуша класическа музика? Като ви чета май около тази идея се оединявате.

Общи условия

Активация на акаунт