До каква степен

  • 1 836
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 783
Като прочетох мненията, като се сетих за себе си,  Embarassed се вътрешно и  реших да напиша: не, не ме дразнят. Показността и желанието да бъдеш забелязан и коментиран от публиката е съвсем нормална за тийнейджърите.

# 16
  • Мнения: 899
Когато аз съм го правила, не ми е пукало. Сега, като виждам други да го правят - още по-малко  Grinning.

# 17
  • Мнения: 2 070
Аз не обичам да ме гледат околните докато се целувам. Не че не съм го правила, но по-скоро на по-скрити и уединени места  изаведения. Иначе изобщо не ми пречи другите да го правят, просто аз съм по-свенлива и толкоз.

# 18
  • Мнения: 2 212
Когато аз съм го правила, не ми е пукало. Сега, като виждам други да го правят - още по-малко  Grinning.

Изпреварила си ме, само дето така си го казала все едно за нас е минало...на мен ми се случва все още понякога  Embarassed Mr. Green

# 19
  • Мнения: 516
Не ме притеснява. Има места, където е неуместно, там се въздържам. Но  съпругът ми все още обича да ме целува на улицата.

# 20
  • Мнения: 7 837
В повечето случаи,тийновете имат нужда от публика.
Но пък, ако погледнем и някои теми тук, ситуацията е идентична.
Публиката е жизненоважна за някои  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 463
Имаше период, когато ми изглеждаше възмутително, не съм го правила когато бях тийн.
Сега искам и аз да съм като тях и да не ми пука, и да си изживявам всяка минутка. Завиждам им.
Яд ме е, че приемаме живота като присъда за обществено полезен труд.

# 22
  • Мнения: 227
Не ми пречат,обаче този мляскащ звук и това джвакане направо Sick... Thinkingхм,май все пак ми пречат....

# 23
  • София
  • Мнения: 1 783
Яд ме е, че приемаме живота като присъда за обществено полезен труд.
Много ми харесва това изречение.

# 24
  • Мнения: 1 172
Когато бях на 15-18 се държах по същия този начин, който сега ми се струва не до там приемлив. И ненавиждах укорителните погледи или думи на разни лелки и бабки. Старая се да не мятам такива погледи Wink Трудно ми е да се натискам по улиците по простата причина, че обикновено с нас е и детето. Но пък , когато сме си само двамата, си позволявам и по-свободно поведение. Интересно, че едно време ме дразнеше, а сега не ми пука за хорското мнение и отношение.

# 25
  • Мнения: 128
 По принцип не ми пречат. Но преди около 3 год. в кварталното барче, на две сепарета зад мен и приятелят ми двама си го правеха, и ние не бяхме единствените свидетели(около 23.00часа). За разлика от всички нас, въпросните "тийнейджъри" не се притесниха изобщо, докато минахме покрай тях! Според мен си има места за всичко!

# 26
  • някъде
  • Мнения: 4 955
такава е днешната младеж Crazy

# 27
  • Мнения: 157
Скоро минавам покрай търговската гимназия близо до група момичета и момчета и погледът ми улавя момче което посред улицата рови под блузата на едното от момичетата а върхът беше,че чувам -"Ти в коя паралелка беше?"а тя кикотейки се му намести по-добре ръката.Ужас,тия деца нямат нито морал нито ценности!

# 28
  • Мнения: 1 042
Не ми пречат, и аз съм го правила, като се обичат младите.. Grinning

# 29
  • Мнения: 11 747
Много странно - като се целува някой на улицата всички сме възмутени - Ц, ц, не ги е срам.
А на сватбите всички чичковци и лелки облещват поглед към младоженците,които са се награбили здраво, и крещят "Горчиво" със зачервени бузи. - това морално ли е?

Общи условия

Активация на акаунт