Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

София

Моля ви кажете маха ли се силикон на устни Sad .Направих голяма глупост преди една година и сега не знам какво да права.Изобщо как мога да го махна или нещо друго да направа.
Приззззззззз.............. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 
Цитирай

София

Не се маха лесно силикон в свободно състояние.
Цитирай

що не попиташ хирурга, дето го е сложил. Друго не ми идва на ум.  newsm78 Сори!
Цитирай

Русе

Бамби03 влез тук : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=238488.0 може и да намериш отговора.
Успех!   bouquet
Цитирай

Бургас Славейков

що не попиташ хирурга, дето го е сложил. Друго не ми идва на ум.  newsm78 Сори!

Peace Успех Hug
Цитирай

София

Благодаря мами,не съм видяла тази тема.Ще се пробвам там да питам или ако пише нещо да го мисля.Ако някой има нещо предвид,моля нека пише.   bouquet
Цитирай

Пловдив

Чувала съм от моя доктор ,че има начин през малки дупчици от игла да се изстиска част от силикона.
Цитирай

Съчувствам ти.
Това, което си причини сам човек - никой не може да му го направи..

Наистина ли не се маха?! Ужас!
Цитирай

Ето заради това не бих си сложила силикон на усните.  Confused Успех мацко!  Hug
Цитирай

близо до Витоша

Благодаря мами,не съм видяла тази тема.Ще се пробвам там да питам или ако пише нещо да го мисля.Ако някой има нещо предвид,моля нека пише.   bouquet

най- добре си питай "майстора" на устните,
успех ти желая,
а, защо искаш да го махаш  newsm78
Цитирай

Пловдив

никога не можеш да го махнеш,дано не те притесня.
около всяка капка силикон се образува съединителна тъкан и се създава допълнителен обем на устните ако решиш да го махне6 трябва да махнат и тази тъкан която е твоята кожа и тези операции не са желателни,скоро питах лекар за силикона.
Цитирай

никога не можеш да го махнеш,дано не те притесня.
около всяка капка силикон се образува съединителна тъкан и се създава допълнителен обем на устните ако решиш да го махне6 трябва да махнат и тази тъкан която е твоята кожа и тези операции не са желателни,скоро питах лекар за силикона.

Точно така е.Не се маха със спринцовки.Примерно виж Галя от Сатен,че си ходи с тях.Аз бях гледала по Дискавъри,как й махаха на една- премахнаха и част от тъканта наистина,но изцяло не могат да го изчистят.
Цитирай

РусЙе

А като си го слагала, не попита ли за последствията???
Цитирай

Пловдив

И аз доколкото знам е много рисковано да се маха силикон от устните. Те и затова доста от известните дами в БГ си стоят с "бабунките" по устните. Не знам дали при теб е такьв проблемьт, но аз сьм виждала няколко жени сьс силикон и устните им стоят на едни такива неравности, незнам как по-точно да го обясня. За сьжаление повечето като теб сьжаляват.
Цитирай

в Tara

знам, че да не кажа невъзможно почти невъзможно е да се махне силикон от устните.
в испания например вече забраниха този метод именно заради проблеми от този тип.

няма да забравя никога една  мадама известна с обичта си към естетическата хирургия,
която в едно предаване сподели, че след всички операции единствено съжалява за тази силиконова намеса в устата й.
според нея няма начин да се махне.

все пак се надявам да си решиш проблема. въобще ли не се харесваш така?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора