устни или .............

  • 2 455
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 589
Моля ви кажете маха ли се силикон на устни Sad .Направих голяма глупост преди една година и сега не знам какво да права.Изобщо как мога да го махна или нещо друго да направа.
Приззззззззз.............. Cry Cry Cry Cry Cry 

# 1
  • София
  • Мнения: 3 781
Не се маха лесно силикон в свободно състояние.

# 2
  • Мнения: 165
що не попиташ хирурга, дето го е сложил. Друго не ми идва на ум.  newsm78 Сори!

# 3
  • Мнения: 1 368
Бамби03 влез тук : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=238488.0 може и да намериш отговора.
Успех!   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 975
що не попиташ хирурга, дето го е сложил. Друго не ми идва на ум.  newsm78 Сори!

 Peace Успех Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 589
Благодаря мами,не съм видяла тази тема.Ще се пробвам там да питам или ако пише нещо да го мисля.Ако някой има нещо предвид,моля нека пише.   bouquet

# 6
  • Хасково
  • Мнения: 221
Чувала съм от моя доктор ,че има начин през малки дупчици от игла да се изстиска част от силикона.

# 7
  • Мнения: 2 386
Съчувствам ти.
Това, което си причини сам човек - никой не може да му го направи..

Наистина ли не се маха?! Ужас!

# 8
  • Мнения: 4 290
Ето заради това не бих си сложила силикон на усните.  Confused Успех мацко!  Hug

# 9
  • Мнения: 4 053
Благодаря мами,не съм видяла тази тема.Ще се пробвам там да питам или ако пише нещо да го мисля.Ако някой има нещо предвид,моля нека пише.   bouquet


най- добре си питай "майстора" на устните,
успех ти желая,
а, защо искаш да го махаш  newsm78

# 10
  • Мнения: 757
никога не можеш да го махнеш,дано не те притесня.
около всяка капка силикон се образува съединителна тъкан и се създава допълнителен обем на устните ако решиш да го махне6 трябва да махнат и тази тъкан която е твоята кожа и тези операции не са желателни,скоро питах лекар за силикона.

# 11
  • Мнения: 4 435
никога не можеш да го махнеш,дано не те притесня.
около всяка капка силикон се образува съединителна тъкан и се създава допълнителен обем на устните ако решиш да го махне6 трябва да махнат и тази тъкан която е твоята кожа и тези операции не са желателни,скоро питах лекар за силикона.


Точно така е.Не се маха със спринцовки.Примерно виж Галя от Сатен,че си ходи с тях.Аз бях гледала по Дискавъри,как й махаха на една- премахнаха и част от тъканта наистина,но изцяло не могат да го изчистят.

# 12
  • Мнения: 5 299
А като си го слагала, не попита ли за последствията???

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
И аз доколкото знам е много рисковано да се маха силикон от устните. Те и затова доста от известните дами в БГ си стоят с "бабунките" по устните. Не знам дали при теб е такьв проблемьт, но аз сьм виждала няколко жени сьс силикон и устните им стоят на едни такива неравности, незнам как по-точно да го обясня. За сьжаление повечето като теб сьжаляват.

# 14
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
знам, че да не кажа невъзможно почти невъзможно е да се махне силикон от устните.
в испания например вече забраниха този метод именно заради проблеми от този тип.

няма да забравя никога една  мадама известна с обичта си към естетическата хирургия,
която в едно предаване сподели, че след всички операции единствено съжалява за тази силиконова намеса в устата й.
според нея няма начин да се махне.

все пак се надявам да си решиш проблема. въобще ли не се харесваш така?

Общи условия

Активация на акаунт