Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте,искам да попитам може ли да навреди нещо на имплантацията полижинакс тъй като ходих на фоликолуметрия и установихме ову,но на следващият ден получих нещо ужасно гъсто бяло и миришещо на риба Embarassed отидох пак при док и ми изписа полижинакс,та ще попречи ли на имплантирането? newsm78 Embarassed
Предварително ви благодаря Hug
Цитирай

София

Сигурна ли си, че са гъби? Микробиология не направи ли? Имала съм гъста и бяла ЦС при чиста микробиология около ову, затова питам
Цитирай
Ами док ми пусна стъкло и от там се видя че са гъби,а иначе една седмица преди това и микробиология която беше перфектна.
Цитирай

София

Често ранната бременност се характеризира с промени на влагалищната среда. Ако нямаш дискомфорт на твое място аз бих изчакала.
Цитирай
Ами то беше сташно , сърбежи и много силна миризма на риби Embarassed аз ги почнах вече 4 ден си слагам и съм по добре ама ме е страх, че ако този път сме оцелили момента този полижинакс няма да попречи на имплантирането newsm78
Док ми каза че през целият периот от бременноста може да се ползва,но в малки количества сега вместо 2 опаковки ми изписа 1,даже още от първото хапче ме упокои и спря течението и миризма няма.
Цитирай
Никой ли незнае дали вреди? newsm78
Цитирай

София

О, щом си имала сърбежи няма как да не взимаш, не се притеснявай, всичко ще е наред.
Цитирай

А нали понякога го предписват и на бременни? Така съм чувала. докторът знаеше ли за опитите ви за бебе?
Цитирай
Еми да нали ми прави фоликулометрия Laughing
Оф дано вече стане ама тия пусти гъби... Whistling
Цитирай

София

Същото се питам и аз за mycomax newsm78
Цитирай

Полижинакса не е вреден през бременността,на мен ми го изписват няколко пъти от началото.
Би трябвало и при имплантация да не вреди.Не се тревожи за него.
Цитирай
Благодаря ви другата седмица ще разбера какво сме свършили Mr. Green
Цитирай

B HONDA CIVIC

flitsksa18  Успех
Цитирай

при моите принцеси

Успех и то мен, миличка.И много, много късмет! Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.