Нов аутлет център в Младост

  • 13 265
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 277
Аха Laughing Какви ти аутлети братче-има Галерия Скандал-там верно цените бяха около 100 кинта за блузките-което на фона на всичко останало беше "евтино". Има и Hot Spot, където си бяха изтипосали летните дрехи, има Адидас, още един магазин уж на валентино и т.н и друг на Rifle. Едни ботуши гледах във Валентино за 650 кинта-верно бяха аутлетски-с тая цена евтина Peace

# 16
  • Мнения: 6 164
Айде утре всички там ще се видим! Wink

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Преди всичко беше "маркови дрехи", сега са "аутлети".  Mr. Green Пък каквото могат, да продадат. Whistling
П.П. В съседния вход има магазин за плодове и зеленчуци. И понеже аз съм чест клиент, все ми избира чичкото продавач от "Вип"-а (така нарича едни скришни щайги). Joy Joy Joy Вип чушки, вип моркови, вип зеле. Laughing
Загледах се по едни щайги отпред. Питам, какви са тези тук.
Той вика: "А това е аутлета!". hahaha

# 18
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Преди всичко беше "маркови дрехи", сега са "аутлети".  Mr. Green Пък каквото могат, да продадат. Whistling
П.П. В съседния вход има магазин за плодове и зеленчуци. И понеже аз съм чест клиент, все ми избира чичкото продавач от "Вип"-а (така нарича едни скришни щайги). Joy Joy Joy Вип чушки, вип моркови, вип зеле. Laughing
Загледах се по едни щайги отпред. Питам, какви са тези тук.
Той вика: "А това е аутлета!". hahaha

 Joy Joy Joy аутлет зеле......ххахахахахах

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Преди всичко беше "маркови дрехи", сега са "аутлети".  Mr. Green Пък каквото могат, да продадат. Whistling
П.П. В съседния вход има магазин за плодове и зеленчуци. И понеже аз съм чест клиент, все ми избира чичкото продавач от "Вип"-а (така нарича едни скришни щайги). Joy Joy Joy Вип чушки, вип моркови, вип зеле. Laughing
Загледах се по едни щайги отпред. Питам, какви са тези тук.
Той вика: "А това е аутлета!". hahaha

Хи хи, това ме разсмя много... Laughing

И  за да не пускам нова тема, ще използвам тази. Днес по радиото чух реклама на нов аутлет в  Гео Милев на Berscka / така ли се пише точно незнам/ нямам такива дрехи. Между другото как се произнася? Ta някой чувал ли е тази реклама и кога е откриването, не успях да разбера. Мястото май беше на Гео Милев и Коперник, ама може и да се бъркам...

# 20
  • Мнения: 5 790
Тъкмо се бях засилила да ходя до Младост. След като ви чета, ще пропусна със сигурност.

# 21
  • Мнения: 4 053
400 лв за дънки, ми добре е  Crazy

# 22
  • Мнения: 14
Преди всичко беше "маркови дрехи", сега са "аутлети".  Mr. Green Пък каквото могат, да продадат. Whistling
П.П. В съседния вход има магазин за плодове и зеленчуци. И понеже аз съм чест клиент, все ми избира чичкото продавач от "Вип"-а (така нарича едни скришни щайги). Joy Joy Joy Вип чушки, вип моркови, вип зеле. Laughing
Загледах се по едни щайги отпред. Питам, какви са тези тук.
Той вика: "А това е аутлета!". hahaha

Хи хи, това ме разсмя много... Laughing

И  за да не пускам нова тема, ще използвам тази. Днес по радиото чух реклама на нов аутлет в  Гео Милев на Berscka / така ли се пише точно незнам/ нямам такива дрехи. Между другото как се произнася? Ta някой чувал ли е тази реклама и кога е откриването, не успях да разбера. Мястото май беше на Гео Милев и Коперник, ама може и да се бъркам...
Василиса, този аутлет на Бершка на Коперник съществува там от 2 години, някъде, има нелоши нещица на относително нормални цени и освен Бершка, предлагат и доста други марки .
Намира се на гърба на Т-Маркета на Коперник, ако се сещаш.

# 23
  • Мнения: 18

Хи хи, това ме разсмя много... Laughing

И  за да не пускам нова тема, ще използвам тази. Днес по радиото чух реклама на нов аутлет в  Гео Милев на Berscka / така ли се пише точно незнам/ нямам такива дрехи. Между другото как се произнася? Ta някой чувал ли е тази реклама и кога е откриването, не успях да разбера. Мястото май беше на Гео Милев и Коперник, ама може и да се бъркам...
Василиса, този аутлет на Бершка на Коперник съществува там от 2 години, някъде, има нелоши нещица на относително нормални цени и освен Бершка, предлагат и доста други марки .
Намира се на гърба на Т-Маркета на Коперник, ако се сещаш.

купувала съм дрехи от там но рядко изпада нещо, аз живея на близо и се разхождам до там но не си заслужава да се ходи специално
а на Гео Милев и Коперник, точно на кръстовището има още два - за мъжки и дамски дрехи, под един нов блок, мъжа ми си взе жилетка която на третото пране почти се разпадна, обаче може ние да сме улучили такава не казвам нищо за другите стоки

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
trisa , то аз попитах, не Василиса. Laughing В рекламата казваха, че е нов  Rolling Eyes , а аз често идвам до Скай Сити, но този аутлет не съм го видяла.

# 25
  • София
  • Мнения: 211
Момичета, сега се връщам от аутлета и не съм никак впечатлена...Цените са  #Shocked Само за маратонките в Адидас мъжете с които бях, казаха, че били с 20-30лв по-евтини от центъра. А иначе на мен най-много ми хареса магазина на Disney и направих първите покупки за моята бебка  newsm47 Не че магазина е кой знае какво, но тук-таме се намира нещо сладурско на прилична цена.

# 26
  • Мнения: 14
trisa , то аз попитах, не Василиса. Laughing В рекламата казваха, че е нов  Rolling Eyes , а аз често идвам до Скай Сити, но този аутлет не съм го видяла.
Извинявай Иренка,
объркала съм се, защото тук повече чета отколкото да пиша...
та Аутлета е там от поне 2 години, и може би чак сега са решили да го рекламират, но е доста голям като площ и има доста стока, зависи какво търсиш има даже и бельо,
но наистина е въпрос на личен вкус...

# 27
  • София
  • Мнения: 38 476
Страшни цифри на първия етаж, ей.
Поне на втория има боулинг и билярд и закрит детски център с игри.

# 28
  • Мнения: 103
    Май ще излезе, че в обикновените нормални магазини стоките са по- хубави и евтини от прехвалените аутлети!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 481
Доста скъпо за аутлети. Купих си една блуза на Адидас, която беше на прилична цена, и играчка на детето. Харесах и няколко чифта маратонки, но нямаха цени  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт