Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 102 отговора

София

Така.. Вчера си приятеля ми спорихме за следното нещо.. Пишкат ли жените когато влязат в банята ? Според мен да.. Той казва , че не мисли, че на жените им е приятно да пишкат прави   newsm78  Хайде.. ваш ред е да кажете какво мислите  Embarassed
Цитирай

София

Айде на петъчната... Laughing
Цитирай

София

Ми, ако в банята има тоалетна, що да не пишкат?
И що прави? Mr. Green
Цитирай

София

Не,не.. Без тоалетна. То ако има тоалетна ясно.. Въпросното "пишкане" е докато се къпеш,да си пишкаш  35 35 35
Цитирай

София

Не,не.. Без тоалетна. То ако има тоалетна ясно.. Въпросното "пишкане" е докато се къпеш,да си пишкаш  35 35 35

Абе, схванах, ама...какво да кажа Mr. Green
А приятелят ти пишка ли в банята, че не разбрах Thinking
Цитирай

... мммм, крехко котешко (сори, не приемам упреци от зелени опазвачи на домашните любимци)
... и в какво е точно спорът? Ти казваш "Аз пишкам", той то вика "Не, не пишкаш, жените не правят така. Те прави не могат".
... то трябвало да кажа аз какво мисля ... ако кажа какво мисля, ще остана неразбрана. Не ми е сефте, ама е някак кофти в такава възвишена тема да ми се случи.
Цитирай

София

Абе, въпросът е многопластоб, Асса.
Проблематиката е физиологическа.
И психологическа.
Аз затова не смея да се изкажа категорично Crazy
Цитирай

София

Абе, схванах, ама...какво да кажа Mr. Green
А приятелят ти пишка ли в банята, че не разбрах Thinking
  35 Не ..
Цитирай

София

Не пуснах темата с цел "Хайде да се посмеем " ако беше така,вероятно и такова заглавие щях да и сложа . Сериозно ви питам,ако нямате намерение да отговорите на въпроса,не виждам смисъл да пишете  Naughty
Цитирай

София

А дали мъжете пишкат няма ли да го обсъдим?  Crazy
Цитирай

Ако приятелят ти не вярва,че пишкаш,накарай го да гледа,докато го правиш.
Цитирай

София

Ако приятелят ти не вярва,че пишкаш,накарай го да гледа,докато го правиш.
Вярно, така ще го убедиш, че жените го правят Smile И с това май отговорих на въпроса ти  Laughing
Цитирай

София

Не вярвам, че ако на някоя дама й се допикае, докато е под душа с насапунисана коса, спира водата, подсушава се на две- на три и доприпква до тоалетната чиния, за да я свърши тая работа, където е редно и благовъзпитано. Дори съм склонна да поспоря с някого, ако твърди убедително, че постъпва именно така.
Аз лично, ако ме свари таз нужда под душа, си пикая на воля в канала, права.
Цитирай

Абе това тогава къпане ли е, или подливане?
Цитирай

София

Абе, ако говорим за спонтанно връхлетели ни нужди, да вземем да обсъдим и акането/сори, не се сещам как да го назова по по-оригинален начин/ 35 35
« Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 12:27 от КЛОНКА »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 102 отговора