ТУТРАКАН4ЕТА ИГРИВИ,ВИНАГИ СА ТЕ ЩАСТЛИВИ!

  • 13 527
  • 253
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Да ни е 4естита новата теми4ка!
Нашето албумче

потребител   tutrakan
парола 1234





Мамчета-  слънца , със деца-мечта!

elia_gg -smile3540Георги    smile3540Виктор

ilianaracova  - 4470Ивет

sun 82 -4470Рая

Вили Т -4470Надежда

chiges   
-4470Яна      stork-girl

Дидка-ръжената питка -smile3540Данчо smile3540  Радо

malkaMaMa  -4470Анастасия   4470 Валерия

dena  -4470Дара

Galkabg -Юлия    smile3540Симеон

VIVKA -4470Зорница   smile3540Калоян

lovely_ -

neli-v -smile3540Здравко  4470Рая

Mimcheto -4470Марчели   smile3540Дими   smile3540Боги

Elena_T - smile3540Мартин  smile3540 Кристиян

yana-varna - smile3540Стефчо    :Мадлен

donna2 -4470момиче

yasi -4470Велина   preggo

borka13 -   smile3540Ади

dima76 -smile3540Дани  smile3540Жоро

ZOZI_79 - 4470Мирела

Нашето албумче smile3509
потребител   tutrakan
парола 1234




Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 17:16 от yana-varna

# 1
  • Мнения: 8
които не знае за нашето албум4е ето каде да разгледа снимките! newsm18
Нашето албумче
потребител   tutrakan
парола 1234
о4акваме още нови сним4ици!
Мим4ето благодаря ти за името на новата ни теми4ка! newsm03 smile3525

# 2
  • Мнения: 88
Яни бравос страхотна си ти се престра6и Simple Smile
цунки на всички сте се включа утре обеставам сега съм малко заета Peace  bouquet

# 3
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
БРАВО И ОТ МЕН ! Hug Hug Hug



Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 23:40 от VIVKA

# 4
  • Мнения: 8
ВИВКА давай слагай! newsm10

# 5
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Яни, писах ти на лични!!! Hug

# 6
  • Мнения: 8
Вивка мисля 4е успях да го направя!БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ПОМОЩА! newsm10 newsm51

# 7
  • Мнения: 31
Момичета Браво  smile3501 smile3501
Ние сме добре, стана хладничко и вече всички приятелчета на Велина идват у нас  ooooh! Crazy какафонията е пълна , но поне не ми опява да играя с нея и свършвам някоя работа. Хайде чао за сега и повече да пишете  Wink Grinning

# 8
  • Мнения: 88
Здравйте дружки и от нас Hug
Как сте милички, Яси и тук вече е студеничко и моите зверчета побесняват в касти Joy Joy JoyДими няма угаждане на нисто.Пускаме филмче след филмче Simple SmileМарчели пък ме юрка да ходим да бягаме а на мен несто не ми се чува Wink Winkа трябва да се слагам във форма, че сте ходим с мъжо на новогоди6ен банкет Heart Eyes и сте се наложи да друскам кълките Wink Wink
Вие как я карате да нагу6кате и нацелувате дечицата Hug а бременелките много цунки по коремчетата.
Айде мами до скоро.  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 8
Здравейте мам4ета!Хаиде защо не пишете?Ние сме добре,стоим си на топли4ко в къщи .Яси и в нас е същата история-деца колкото си искаш,играят,разхвърлят,а аз след тях 4истя newsm75.Мислят децата за моята форма -нали трябва да се движа newsm39.Мим4е нацелувай и твоите сладури.Като гледам Мар4ели е станала истинска госпожица
 newsm03.Много поздрави на леля Ван4и smile3525

# 10
  • Мнения: 1 037
И аз да драсна в новата тема!Много е хубава,браво на автора!  bouquet
Ние се завърнахме в неделя от Велинград,беше хубаво,Радо много геройски се държа,издържа пътуване през Шипка,въобще....всичко беше идеално! SunglassesНо да не си помислите,че успях да облажа от СПА центъра нещо,само едно басеинче направих Confused
Мимчето,как сте,кърмиш ли още,започна ли захранване?Аз още кърмя на поискване,но юнака много наддава и трябва да го поогранича.Няма 4 месеца,а е 7300гр.Мисля да изчакам със захранването до 6 месец и ще му давам новата храна след кърмене,на първо време само да опита! Party
Бременните мами добре ли са?Бебчетата слушкат ли?
Яси ти кога щеше да ходиш на 4Д-то?Я казвай,ще имате ли мъжко бебе или напротив! Blush
Приятен ден от нас и до скоро!  bouquet

# 11
  • Мнения: 88
Привет милички Hug
Дидка добре до6ла Hug аз имам много хубави спомени от Велинград Heart Eyesсамо че бях малка Winkспомням си , когато се возих на водно колело и бях много впечетлена Simple Smile
Ние се позахранваме вече с по малко оризова ка6ичка Heart EyesБоги много я харесва но основното му меню си остава кърмата Grinning.
Яси аз састо съм любопитка като Дидка Wink какъв сте е пола на бебчо  bouquet
Мами приятен ден Ви желая и много цунки  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 037
Защо не пишете момичета?
Сега разглеждах снимките,Яни- Варна трудно те познах,но виж баткото ви веднага се сетих,че е вашия-прилича ми на Габчо. Wink
Аз чакам Радо да се събуди и да го накърмя,че в 15,30ч. съм повикала жената да го гледа,та да отида на кафенце и аз като бял човек! BlushАйде,събуди се Party

# 13
  • Мнения: 8
ееееее Дидка как няма да ме познаеш.Да се надявам на положителна промяна нали. #Shocked
сега сум малко като слон4е ,и ве4е с по къса коса.Незнам при вас но на мен не ми остана коса на главата.За мое у4удване сякаш с тази при4еска съм по добре. smile3521Ьаиде до скоро! newsm03

# 14
  • Мнения: 1 037
Яни,просто не съм те виждала отдавна и може би затова! Wink А това,че изглеждаш супер е друг въпрос! Hug
Моите момчета заспаха,обаче е голяма одисея приспиването вече.Данчо като каже нещо на по-висок глас Радо ревва,тогава Данчо казва, че бебето го стряска и така до безкрай.... Rolling Eyes
Мимче,аз се чудя как ще захранвам,но определено няма да е с каша.Доста едричък върви Радо,а кашите допълнително напомпват
Какво става с Чигес?Термина и наближава,а тя се позагуби? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт