Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 ноем. 2007, 16:00 ч.

САМОКОВската дружинка се събра за снимка!

• 5 439
  • 313
  •   1
Отговори
  • Samokov
                    Добре дошли в новата ни тема през ноември                                   

През този месец трябва да почерпят:          на 12.11. - Ели - рожден ден   newsm59
                                                                                   на 15.11. - Нели за рождения ден на Бубчо   newsm59

Това са старите ни теми   

Мами от Самоков - да се запознаем!
          Мами от Самоков 2!

Ето ни и нас : 6 настоящи и 2 бъдещи мами и техните настоящи и бъдещи диваненца:

elina_king - 01.11.1984г., дъщеря - Габриела, родена 23.01.2007г.
ViFresh - 18.04.1984г., термин - 05.12.2007г.
lili83 -  20.04.1983г., термин - 05.12.2007г.
nelly_d - 27.08.1980г., син - Любослав, роден на 15.11.2005г.
jananest - 24.10.1982г., син - Цветелин, роден на 20.08.2007г.
mimi_baby - 12.11.1969г., син - Димитър, роден на 28.06.1996г. и дъщеря - Мария, родена на 23.09.2005г.
Маги_ДС - 07.01.1976г., дъщеря - Теодора, родена на 13.03.2000г. и син - Данаил, роден на 08.04. 2004г.
bravy - 18.10.1979г., дъщеря - Радостина, родена на 23.08.2007г.

Ето и още една мама в нашата дружинка! Добре дошла!

mama na joan - 31.05.1983г., син - Йоан, роден на 08.08.2007г.

А тук са снимките ни      АЛБУМ
потр. име - samokov, парола - mamaibebe

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 15:02 от elina_king

# 1
  • Самоков
Щом ще пишем вече в хубавата ни нова тема, пу първа тогава Joy hahaha

Ели, пътуването не е много приятно, но какво да се прави. Сутринта пристигнах с половин час закъснение  Tired

# 2
  • Самоков
 Хайде и аз в новата тема  wavey
Много обичам слънчевите зимни дни и цяла сутрин скитахме из улиците. Ама трудно се ходи   tiptoe
 Кога ще отворят "Била"? Май ще е скоро.
Силве, подариха ми парфюм,  козметика, ботуши, несесер за маникюр, панталон и цветя. Сега чакам с нетърпение Дядо Коледа  santa2 На колкото и години да стана, в мен си живее едно дете, което много обича подаръци  Gift
 Нели, наистина ще ти е трудно с пътуването, особено зимата.  Ти сигурно не виждаш Бубчо буден с това работно време.
Ани, ти оздравяваш ли?

# 3
  • Самоков
Ели, много подаръци си получила, явно си била много послушна. Grinning
"Билла" ще го отварят тази или другата седмица.
С Бубчо не се виждаме много често и това ми тежи най-много от всичко, но няма начин. Почнах работа в Самоков, но издържах точно половин ден. В София съм на по-хубава работа, работя с по-приятни хора и най-важното е, че съм и на по-висока заплата.

# 4
  • Самоков

. В София съм на по-хубава работа, работя с по-приятни хора и най-важното е, че съм и на по-висока заплата.

Всичко това е много важно и не е за подценяване.
Излових мъжа ми да качи няколко снимки на Мария в албума. Както се вижда тя все по-често събира прахта по шкафовете и кашоните, защото майка и вечно е заета   typeuu

# 5
  • Самоковка
Ели   newsm59  party041 Gift да си жива, здрава, много обичана и щастлива съпруга и майка, и оценявана по достойнство от всички заобикалящи хора жена Аз се пооправих от настинката, но за гърдата още се боря-и с нея ще се справя:)
Нели,в кой район е работното ти място,току виж уплътняваме обедната ти почивка с по някое кафе скоро?

# 6
  • Самоковка
Маалеее цял ден съм с убеждението,че е 12ти ,егати акъла дето го имам и аз,преди се оправдавах,че бил бременлински,а сегааа???кърмачески явно,явно бебка го е изпила:((Ели от сутринта се глася да ти честитя,само,че нямаше форум по едно време и ето на,сега успях и то със закъснение.А се чудех как са успяли всички подаръци да ти ги връчат сутринта.Сори,надявам се,че сте изкарали супер

# 7
  • Самоков
Ани, кантората ми е при "Уго" до малките пет кьошета.
Ели, така се смях на снимките на Мимето, много ме развесели.

# 8
  • Samokov
 Май само аз не съм се включила в новата темичка! Laughing
 Ели, Мимката е страшна! Joy
 Отивам да мия чиниите и лягам, че направо   sleepuu.

# 9
  • Samokov
 Ей, Нели, не спиш ли? Ако съм с твоята работа отдавна да сънувам.......... smile3524

# 10
  • Samokov
 Ето, знаех си аз! Нова тема и никой няма в нея! smile3506
 В тоя студ си е само за пред компа. А ви няма??? newsm78
 Даже и Силвето липсва??? newsm12

# 11
  • в Надежда-та
 ooooh!малеййййй колко сте изписали, а не съм била само няколко часа тук.

Снощи си дойдохме в Пз, понеже днес бях на консултация  costumed050 бебо се е обърнал вече, тежи 3.250-3.500 докато ми дойде термина най-вероятно ще качи още и ще се наложи секцои Sad  (исках нормално раждане), но това ще то уточним на 26.11 когато пак ме викат на преглед. Правихме и изследвания, хемоглобина ми е нисък - 92 и пак трябва да пия хапчета Sick

Трябваше да ходя до общината да си извадя удостоверение за семейно положение.

А на М преди 2 дена му влезе нещо в окото, та и него го водих на лекар. Оказа се, че не е влязло,а направо му се беше забило ooooh!.

Брат ми замина за Виена на състезание, та и него трябваше да изпратим.....

И за капак майка ни замъкна на Технополис да си избираме пералня, хладилник....бе каквото си харесахме, след това до Техномаркет. След цялото това обикаляне днес ме заболяха краката и пред един огромен ТV се настаних на едно диванче и едва изчаках да доразгледат магазина Tired

Щяхме да си ходим тази вечер, но го отложихме за утре сутринта Laughing

Ели ама много подаръци си получила, а тях кой ли не ги обича. Аз много държа на опаковката на подаръка и на картичката Rolling Eyes

Ще чакаме Лили да се включи да разкаже за бебо, днес и тя е била на консултация, а утре я викат за изследвания.

Желая Ви хубава вечер, че съм скапана и ще си лягам и аз 1countingsheep

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 10:16 от ViFresh

# 12
  • в Надежда-та
 hahaha JoyЕли, мими е голям образ hahaha

# 13
  • в Надежда-та
 newsm53 добро утро в Самоков съм си пак.
 newsm78къде сте всички днес?

# 14
  • Samokov
 Силве, аз съм тук!Габи се напапка, сменихме памперса ( Sick) и сме готови да си играем до обяд! Сега се е заиграло диването в креватчето, но няма да трае дълго и пак ще почне да обикаля из стаите и да пипа само, където не трябва! #Crazy
 Дано скоро ходим до Пиги'с хаус да купим решетки за печката, че как ще се лепне някой път! Sad

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт