Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-10 от 10 отговора

Лондон

Здравейте! Препоръчаха ми за бебчо козметиката на Биодерма.
Моля, кажете какво ви е мнението за нея?
Предварително благодаря на всички!
Цитирай

Велико Търново

И Биодерма и А-дерма са страхотни козметики Peace
Цитирай

София

Аз ползвам козметиката на „Биодерма“ за възрастни, като започнеш от продуктите за измиване и лосионът и стигнеш да дневния и нощния крем. Изключително съм доволна. Вярно, че са малко скъпички, но са качествени. За бебешката козметика не мога да коментирам, защото още нямам бебе, но предлагам, че и тя е качествена и си заслужава парите. Но най-добре се консултирай с педиатърът си, каква козметика да използвате.
Цитирай

Blagoevgrad/Chicago

Аз също ползвам продуктите на Биодерма и съм много доволна, бебешките продукти също са добри. Въпреки това са малко скъпички и всеки преценява дали са достатачно добри за него.
Цитирай

Прага/Чехия

Перфектна козметика  Peace
Цитирай

София, Гео Милев

И аз ползвам за малкия козметиката на Биодерма за атопичен дерматит- Ато Дермаа. От А Дерма, също съм доволна. Доктора на Кико каза, че е добре да ги сменям и затова ги редувам двете.
Цитирай

Лондон

Благодаря на всички за отговорите. Понеже и на нас педиатърката каза, че е хубаво да се сменят и препоръча серията на Мустела за атопична кожа, а на нас не ни понесе, Себа мед - също.Досега сме ползвали козметиката на А-Дерма. Но след вашите мнения- мисля да опитам с Биодерма. Smile
Цитирай

София, Гео Милев

Благодаря на всички за отговорите. Понеже и на нас педиатърката каза, че е хубаво да се сменят и препоръча серията на Мустела за атопична кожа, а на нас не ни понесе, Себа мед - също.Досега сме ползвали козметиката на А-Дерма. Но след вашите мнения- мисля да опитам с Биодерма. Smile

И на нас козметиката на Мустела и Себа Мед не ни понесоха
Цитирай

София

Използвам за беба крема Атодерм и съм много доволна  Peace
Мажа й само лицето, при нужда мажа и проблемни участъци.
Цитирай

БУРГАС

Мойта се изприщи около устата,защото сега започна много да си лапа ръцете.Предписаха ми ABC-derm на BIODERMA.Много съм доволна.
Цитирай

Sofia-Pavlovo

Аз също ползвам продуктите на Биодерма и съм много доволна, бебешките продукти също са добри. Въпреки това са малко скъпички и всеки преценява дали са достатачно добри за него.
  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-10 от 10 отговора