триколка или четириколка?

  • 1 945
  • 13
  •   1
Отговори
  • варна
  • Мнения: 28
Момичета, споделете кой вариант е по - добър за количка, триколка или четириколка?Чувала съм че триколките са по - маневрени, но не са толкова стсбилни .Вярно ли е и какъв вариант сте избрали ?

# 1
  • Мнения: 2 015
Триколка и съм много доволна Peace!

# 2
  • Мнения: 2 663
След 3 триколки и 2 четириколки-твърдо триколка

# 3
  • sofia
  • Мнения: 4 296
И аз съм имала от 2та вида,триколката ми беше много по-удобна

# 4
  • Мнения: 61
Триколка! Задължително въртящо се предно колело! Супер маневрени са! Peace

# 5
  • Мнения: 622
Аз карам триколка и ми е много удобна.

Триколка! Задължително въртящо се предно колело! Супер маневрени са! Peace
Подкрепям!

# 6
Добре де,ама как слизате и се качвате с триколките по релсите на подлезите? Ако има такива смели и маневрени мами, моля споделете!  Аз досега съм разбила две 4-колки (понеже при нас тротоарите и бордюрите са си невероятен офроуд преживяване) и си търся втора ръка да доизкараме до две годинки (втората рожба). Та се спрях на Кенгуру Виктория май беше, обаче се чудя как ще го катеря това нещо из подлезите.      А минаваме оттам всеки ден за разходка...

# 7
  • Мнения: 204
Аз мисля че триколката е по-удобна за майката, а 4колката за бебето. Ако много ще ходиш по неравни терени вземи 3 -колка.

# 8
  • София
  • Мнения: 43 904
Въпрос на вкус...и от двата вида има много добри и много лоши модели...зависи от производителя.

# 9
  • Мнения: 941
зависи от количката, лятната ми беше триколка и съм супер доволна, сега на беба съм взела четриколка защото за новородените варианта на триколките ми се струват тежки, иначе са много маневрени,
а за слизането по релсите ми и с двата модела спускам и качвам на задни гуми

# 10
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Добре де,ама как слизате и се качвате с триколките по релсите на подлезите? Ако има такива смели и маневрени мами, моля споделете!  Аз досега съм разбила две 4-колки (понеже при нас тротоарите и бордюрите са си невероятен офроуд преживяване) и си търся втора ръка да доизкараме до две годинки (втората рожба). Та се спрях на Кенгуру Виктория май беше, обаче се чудя как ще го катеря това нещо из подлезите.      А минаваме оттам всеки ден за разходка...
На задните колелета,както и по ескалаторите

# 11
  • Мнения: 10 983
С триколка съм и съм много доволна. Peace

# 12
  • Мнения: 15 228
Това, че триколката е нестабилна не е вярно, тъй като да сега не съм видяла лека триколка. Има четириколки, които са много по-нестабилни. Бутала съм и от двата вида и трябва да ви кажа, че триколката е много по-добра и стабилна. Но както казва supermami трябва да е с предно въртящо колело /може и чупещо, тъй като то не застава на пряко при неравност, а само завива/. А и те са с помпащи гуми, което е много хубаво за детето, а и за майката при натрупал сняг на пример  Peace

# 13

Общи условия

Активация на акаунт