НOEМВРИйката усилено гнезди, иска тя за бебчо всичко да нареди

  • 9 021
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 126
Теди,Честит Рожден Ден мила!Най-прекрасния подарък скоро да си гушкаш и от здраве да не се отървете!


Галакси,няма да се притесняваш.Ти съвсем скоро го почна този Аптамил и това все пак е голяма промяна за стомахчето на малкия.Може след 2 или дори 3 дни да се изака,но знам че с това мляко грешка няма.Комшийката ми така отпуши нейната буба,че се беше запекла зверски от НАН-а.Мий си с препарат всичко и изплаквай,няма страшно.
Просто аз,знам че бебететата не бива да се изкарват в минучсови температури,влага и мъгла,вятър.Аз няма да смея да изведа скоро май при така създалите се атмосферно условия Wink

Ние тази нощ будувахме от 3 до 5.Наяде се и започна едно напъване,пак се наака,незнам какво е това среднощно акане ooooh!

# 46
  • Мнения: 37
ТЕДИНКА, БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА,4естит Рожден ден и от мен!!!! Прекрасен празник ти пожелавам.
Мал4о е определено нещо нервни4ък, дали от храна,от стомах4е или незнам и аз какво,сега май се мъ4и да се унесе,ама да видим до кога ще се мъ4им.Аз понякога хи4 не му ходя по гайдата,защото майка ми като ревне хуква веднага и му говори,забаламосва,лигави и т.н.А аз съм по садисти4на (понякога де)....малко съм крити4на към себе си, ама така е.
Басииии и гадното време.А как ми се разхожда!

# 47
  • Мнения: 3 416
Сладурка какво става защо не се направиш на ударена и не отидеш до болницата да те видят.
ами аз не знам-сега и контракции нямам,нищо нямам...то вечер е купона,вече почвам да се чудя наистина кога съм забременяла-да не би термина да ми е за декември Crossing Arms

# 48
  • Варна
  • Мнения: 208
Добър ден  и от мен  Hug

Теди - честит рожден ден. Бъди много здрава, щастлива и обсипана с любов и скоро мама и на второ  сладурче.

Сладурка - според мен стискай до понеделник - нали за тогава ти беше казал лекаря. Тъй като е работен ден и има по-голяма вероятност екипа по-бързо да се събере за секцио, пък и доктора те има в предвид за тогава, и предполагам ще е поподготвил нещата. Иначе утре вижте каква хубава дата е - 11.11. Flutter

# 49
Здравейте мами!!! Hug
Suzzy 4естито ,да са ти живи и здрави!!!!
Теди,4естит рожден ден!!!много много щастие ти желая.
и аз да се опла4а и ние не сме спали от 3.30 до кам 7 .сега спи ,но мама няма време има хиляди задължения.кажете какви памперси ползвате?ве4е сам дигнала ръце,всяка ве4ер кам 3 е мокар ние тогава ядем/пропускаме в 12 / newsm78

# 50
  • Мнения: 3 416
Сладурка - според мен стискай до понеделник - нали за тогава ти беше казал лекаря. Тъй като е работен ден и има по-голяма вероятност екипа по-бързо да се събере за секцио, пък и доктора те има в предвид за тогава, и предполагам ще е поподготвил нещата. Иначе утре вижте каква хубава дата е - 11.11. Flutter
да,ами аз не съм и тръгнала да раждам,какво да стискам Mr. Green,абе мами то каквото и да сгрешено като дата,както и да го гледам поне 9-ти месец трябва дасъм,а тогава се ражда...бе и бебето е ниско,защо се бави-дали няма проблем Confusedили не е пораснало достатъчно Confused
иначе верно утре е супер дата,да можех утре да родя Peace

# 51
  • Мнения: 421
Сладурче,ама е преносвала и мен и брат ми с по 10дена....
тогава не са имали практиката да предизвикват раждане май
та...няма проблеми като че ли

# 52
  • Мнения: 1 546
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ТЕДИ!!!БЪДИ МНОГО ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА И МАЛКО РЕВЯЩО ПОДАРЪЧЕ СКОРО! Hug


ЧЕСТИТИ БЛИЗНАЦИ НА МАМА СУЗИ!ДА СЛУШКАТ И ДА ЗДРАВИЧКИ! Ама не стига, че таткото майстор - момче и момиче,ами и мама героиня - какво големи ги е отгледала в коремчето! Hug

Аз голям сън му ударих тази нощ, че и сутринта чааак до 10. Сега мама дойде малко да поизлуска едни плочки у нас Blush, че и тя иска да е съпричастна в "гнезденето"... Wink

Театъра снощи беше страхотен. "Вражалец" с Любо Нейков, Рачков, Блатечки.Добре се посмяхме.

Цунки от мен на бебоците и коремите! Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 2 437
Честити близнаци на Сузи! Да са и живи и здрави...браво, какви голями бебоци е износила   bouquet

ЧРД, Теди! Пожелавам ти много здраве и щастие, и скоро да си гушнеш неповторимото подаръче   bouquet

При нас коликите запонаха да се засилват и май от днес-утре ще вкарвам Инфакола да видим как ще подейства.

Снощи малкия толкова много яде след банята, че повърна...малко ме уплаши, защото изкара и през нослето. Дано не се случа пак.
И много киха, бре...вашите кихат ли честичко? И нослето малко му фърфори...да не е болен нещо?

# 54
  • София
  • Мнения: 614
Аз бях писала за памперсите, ама пак да кажа - за мен Хъджиса са №1 - досега нямам никакъв пропуск! Взех за проба и Pampers 2-5 кг, обаче са много по-големи и не прилепват плътно. Верно, че Хъджиса са по-скъпички, обаче нямат грешка.

Дианче, мойта мома 3 пъти ми го е правила тоя номер с изкарването през нослето, та ми изкара акъла, ама явно не могат да се контролират още...И си покихва като твоя хубавец, ама според мен те само така могат да си изкарват разни секретчета от носа. Аз хванах цаката на аспиратора и вече успешно й почиствам нослето от "пиленца".

Теди, честит рожден ден! Да си изкараш хубаво празника и скоро да си най-щастливата мама на света!



# 55
  • София
  • Мнения: 3 679
И моя киха често и му свири нослето - надявам се да не е болен, че сигурно ще е ад толкова малко бебе и болно  Sad
За памперсите и аз писах и наште пропускат, днес ще ходя да взема нещо друго и ще докладвам после дали са по-добри.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 437
Успокоихте ме с тези кихавици...и секретчета има, да. Ама пусто не помня с баткото да имаше такова чудо и затова се ошашках лекичко.

Иначе, за тези аспиратори, много внимавайте...на баткото му бях хлътнала тъпанчето, когато беше на 6м. Вярно, че имаше възпалени ушички и хрема, ама УНГ-то много ми се скара. Та после трябваше с аспиратора да вкарвам въздух навътре  ooooh! Много леко и внимателно го правете. Мен от тогава ме е страх и сега само си стои в несесера за всеки случай.

# 57
  • Мнения: 560
Добро утро,мамета и тумбаци!!!
Първо честитките:

НА СУЗИ ЧЕСТИТИ БЛИЗНАЦИ.ДА СА И ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОООГО ПОСЛУШНИ,ЧЕ КАКТО СА ДВА БРОЯ....НЕ МИ СЕ МИСЛИ.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТЕДИ.ЩАСТИЕ,ЛЮБОВ И СКОРОШНО ГУШКАНЕ НА БЕБЧЕ.

Аз се кокорих до 5 сутринт и като съм заспала,та до 11. ooooh!
Аре бееееееееееее #Crazy,няма ли да раждам.То с тоя сняг,моето дивани ще се сгуши още по-дълбоко и съвсем няма да си подаде носа навън. ooooh!

Аааа,ренито хич никаква я няма-според мен ще има бебешки новини скоро и от нея.

# 58
  • Мнения: 34
Честити близнаци на Сузи newsm51 smile3525. Благородно завиждам-винаги съм искала близнаци и то различни полове. Да са ви живи и здрави и много послушни newsm44 newsm68 newsm04
Теди честит рожден ден, много здраве и щастие, любов и послушни дечица Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 614
Иначе, за тези аспиратори, много внимавайте...на баткото му бях хлътнала тъпанчето, когато беше на 6м. Вярно, че имаше възпалени ушички и хрема, ама УНГ-то много ми се скара. Та после трябваше с аспиратора да вкарвам въздух навътре  ooooh! Много леко и внимателно го правете. Мен от тогава ме е страх и сега само си стои в несесера за всеки случай.

Оо, аз в уши не бъркам! Ако се наложи, ще викам педито и ще й платя да я свърши тая работа, че вярно големи поразии могат да станат.

Катериноооо, ти и Сладурката като родите, банкет ще даваме тука из форума!

Общи условия

Активация на акаунт