НOEМВРИйката усилено гнезди, иска тя за бебчо всичко да нареди

  • 9 017
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 437
Иначе, за тези аспиратори, много внимавайте...на баткото му бях хлътнала тъпанчето, когато беше на 6м. Вярно, че имаше възпалени ушички и хрема, ама УНГ-то много ми се скара. Та после трябваше с аспиратора да вкарвам въздух навътре  ooooh! Много леко и внимателно го правете. Мен от тогава ме е страх и сега само си стои в несесера за всеки случай.

Оо, аз в уши не бъркам! Ако се наложи, ще викам педито и ще й платя да я свърши тая работа, че вярно големи поразии могат да станат.


Ама и аз не бъркам в ушите.  Rolling Eyes Говоря за аспиратор за нос, за почистване на сополките. Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 3 412
Честити бебчета на Еко и Гъбка!
talyyy,бая кошмар си минала,радвам,се,че са ви изписали вече и се гледате вкъщи,дано всички депресии наистина вече са те отминали Praynig
мами,то и аз като чета за "пиленца" и акита и как пропущали памперсите....малиии кво ме чака Crazy,ай ова ще излекува манията ми за чистота и подредба-няма начин Mr. Green
ох,кажете нормално ли е за накрая така да ме боли като мръдне беба Sick,радвам се,че мърда,та да знам,че е добре,обаче се моля да не е много,направо звезди не,ами не знам какво ми излиза Sick
Цеци-сигурно сме ви досадали вече от Клуба нанераждащите  дебеланите Embarassed,ама е мн гадно...айде другите имат някой и друг ден до термин,ама моя вече мина,никакви признаци и аз се притесневям както винаги,пък и винаги съм мислела,че ще родя по-рано поради куп причини
аз поспах,сега ям,(преди това пак хапнах),грижа се за килцата си и след малко може би пак ще спя,такъв объркан режим едва ли някой има-евала hahaha

# 77
  • София
  • Мнения: 614
Оо, аз в уши не бъркам! Ако се наложи, ще викам педито и ще й платя да я свърши тая работа, че вярно големи поразии могат да станат.


Ама и аз не бъркам в ушите.  Rolling Eyes Говоря за аспиратор за нос, за почистване на сополките. Rolling Eyes

Аз си помислих това, защото нашият аспиратор има приставка за почистване на ушна кал, но не мисля да я ползвам.....

# 78
  • Плевен
  • Мнения: 238
честити бебчета на Еко,Сузи и Гъбка

# 79
  • Мнения: 3 412
дано при renyto всичко да е наред,трябва вече да е родила...от кога е зачезнала....

# 80
  • Мнения: 6
Благодаря на всички за пожеланията. Simple Smile
talyy, много мъки си преживяла, но като гледаш малкото ангелче и всичко ще забравиш Simple Smile

# 81
  • Мнения: 97
привет и от мен...
и аз действам с аспиратора-явно всички сме така. Моето педи каза, че ако не помогнат тези черни капки дето ми предписа ще вземем секрет да видим не са ли коки-верочтността е над 50%-и като чета при октомврийките е масово.
Галакси-и ние бяхме на Аптамил-получихме разстройство.
От вчера след гастро прегледа-ново мляко-с ниско съдържание на лактоза да намали разстройството и коликите. Освен това за мен Церукал-за усилване на кърмата-2 по 1 табл на ден. Безопасно за бебето защото е против повръщане по принцип.
Тали спокойно само- и аз минах по тоз път и ей на-немам кърма, не че някога ще забравя системата в главата му....амаааа
Още е незрял моя Боян-вчера пак го потвърдиха-фунтанелката му е и кожата са признак-ама лека по лека ще пораснат-дръж се!!!
с какво се храните вие?

# 82
  • Мнения: 160
дано при renyto всичко да е наред,трябва вече да е родила...от кога е зачезнала....

 fingerscrossed fingerscrossed

Talyyy,важното е,че всичко е приключило благополучно и вече сте си вкъщи с малката мишка,която така и не каза как сте кръстили!

Аз ще взема да поизгладя малко,че от понеделник май съм в болница,та да му е подредено на тати.

# 83
  • София
  • Мнения: 614
Освен това за мен Церукал-за усилване на кърмата-2 по 1 табл на ден. Безопасно за бебето защото е против повръщане по принцип.
 

Мими, това Церукал какво е, дето го пиеш?

P.S. Оффф, много съм зле, ти си написала, че са таблетки. 

Ами какви са тия коки, в черъвцата ли? Аз установих, че при нас разстойството е от мойта кърма май...защото вчера не кърмих детето заради антибиотика, и всичко се нормализира.

# 84
  • Мнения: 58
Честито на всички майки родили от началото на ноември!
Да са ви живи и здрави децата!


Аз стоях в болницата с моя Боян 7 дни, за кърмене. Трудничко беше да свикнем и влезем в някакъв режим. Днес е първият ден от от 1о дни, в който имам половин час свободен. Боян е малък и трябва да яде доста често 2, 2 часа и половина. За сън може да се забрави. Още не мога да се окопитя. Седмачетата изискват по-специални грижи, но може би са по-борбени. Коликите го мъчат, но стиска зъби човекът и не плаче. Засука още от първия път, но няма сили да поеме всичко от гърдата. Мъчи ни запек, но разбрах, че не сме сами.
Ще се опитам да надникна пак довечера и да кача снимки.

# 85
  • Мнения: 97
Ами бактерии-стефалококи-масово ги има по болниците и обикновенно излизат под формата на сополчета и гурелчета при бебетата.
Боян почти неможеше да диша снощи от тях-та като един известен лекар от един известен серила посред нощ аспирирах -хеххехе
днес мааалко се състи акото-може и да има ефект тва мляко и ако той спре да се гърчи...сега ни препоръча нов режим-по на често с по малки дози -зашото е незрял и коремчето му да не се претоварва...е добре ама как да стане-давам по малко амааа той си иска още.
еееех кога говорехме за покупки и кога почнахме за ако и сополи....съдба..

# 86
Mими,страхотна си и ти и беб4ето ти.и аз се замислям колко барзо мина вси4ко,колко ненадейно родихме и ве4е мина цял месец/утре правим 1 месец/мими на теб обесниха ли ти защо сте се родили толкава рано.при мен май вси4ко стана от притеснение. newsm78 Stafilococi са много гадни и трудно се махат.
мами,кажете ми какво се прави на 40 дена от раждането.какво се носи в царквата?

# 87
  • София
  • Мнения: 672
Честито на всички нови мами и техните бебченца! нека много ви радват и много ви слушкат дечицата!

Ам ние с Руси се храним - имам чувството че по цял ден единственото което права е да мия шишето, помпата, дасецедя и да го храня. А като се закъпем пак довечера,пак ще има чудо...Още съм неопитна и някои неща ми отнемат доста време и той се изнервя.

Иначе кърмата ми е слаба, но го кърмя по 15-20 минути, после се цеда и каквото изцеда му го давам. 60 грама едва ли изяжда наядене - но около 40, може би... След ядене обича да си седи и да си гледка нещо в кошарката, да си смуче бибата и тамън заспи - и трябва да го будя за следващото хранене...А той стиска очички, така му се спинка на милото, че направо не знам... Давам му 20-30 минути толеранс, ама то ако продължаваме така, ще почнем да се храним по 6 пъти на ден, а това няма да е добре... Видяла съм се в чудо... А сега и с тия запеци и разтройства от АМ съвсем ме разтроихте - аз имам НАН 1 и го добавям вечер, за да може да изкара 6 часа сън без да се буди, ама май ще пращам милото да купува някакво друго...

Толкова съм отчаяна вече, че не знам какво да го права - колко трябва да изяжда, на колко често, ами ако не иска или го повръща (както направи току що), ами ако спи да го будя ли...

Иначе по уши и в носа не му бъркам... Страх ме е - та аз не мога да го изкъпа още като хората, ще му чистя сополките...Дума да не става  Naughty

talyyy, ама че екшън... Ама и ти как може да се притесняваш да не си досадна бременна - нали за това им плащат на тия доктори! Важното е че всичко е наред и вече сте си у дома! Дръж се и всичко ще е наред!

# 88
  • Мнения: 804
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ЕКО И ГЪБКА! дА РАСТАТ ЗДРАВИ И УМНИ ДЕЧИЦА!   bouquet

TALYYY, ти си герой! Дано вече лошото е зад гърба ти и само положителни емоции с бебчо!

m-face, и аз съм объркана - ако я събудя няма сили да суче, ако много спи пропускаме хранения. Нито така, нито иначе. Доизцеждам по малко, но не й го давам, защото тъкмо свикна да суче и ме е страх да не отвикне пак #Crazy

# 89
  • Мнения: 560
дано при renyto всичко да е наред,трябва вече да е родила...от кога е зачезнала....
Ми ще роди я! smile3516
Само ние с тебе се помотваме още и почешваме където не ни сърби.
Я,да се стягаме в кръста и да вземем да пораждаме  smile3513 тия дни,че стана другата година!

ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА ЕКО И ГЪБКАТА И ОТ МЕН.

Малеее,навън не е за хора. cold Nature Snowman
Ние се изобядвахме и ходихме да чистим колите.
 Weary Моята бричица вече е тотално архивирана-без акумулатор,чистачки,покрита с чергило.
Сега се отитвам да гладя  1ironing,ама нещо и седнала ми е тягостно.

Общи условия

Активация на акаунт