Гаденето се върна....

  • 550
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Момичета, това нормално ли е - от два-три дни започна да ми се гади като през първите месеци newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 5 393
Мисля,че е често срещано.Бебето става по-голямо, наддава тегло бързо и съвсем ти избутва стомаха нанякъде ooooh! Grinning Heart Eyes  Дано не продължи дълго.Успех        bouquet

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Нормално е!

# 3
  • Мнения: 864
Съвсем нормално.И аз бях така последните 2 месеца.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 099
Много мина, малко остана  Mr. Green - горе главата, нормално е!  Hug

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Нормално Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 2 227
Възможно е гаденето да е причинено от киселини. Поговори с твоя лекар, какво можеш да взимаш.
Успех  bouquet.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 734
На мен през последните седмици ми ставаше много лошо от киселините.Вземах Талцид,помагаше,но най-накрая положението не се повлияваше от почти нищо.Даже повръщах една нощ си спомням.В деня в който родих спах за първи път като бял човек,без да чувствам гадните киселини

# 8
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Нормално е!

# 9
  • Мнения: 63
Първата бременност цялата ми се гадеше и повръщах, но най-зле беше първите и последните месеци. Така че, мисля че е съвсем нормално.

Успех  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 2 217
Киселини нямам и някак не ми се гади от стомаха, а ......абе като при бременност....
Благодаря ви за отговорите.  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 500
Да, нормално е. При някои се получава. Майка ми например е повръщала през цялата бременност, през всички месеци, до последно.

# 12
  • Мнения: 22
и при мен гаденето се върна-8 месец съм,старите хора казват ,че това е така защото на бебето му расте коса и това те дразни.Най-важното е да ни се родят здрави дечица пък ние ще устискаме още малко

# 13
  • на село
  • Мнения: 3 890
При мен гаденето се върна към 6-ти месец и започна едно повръщане - всеки ден,
дори първия триместър не повръщах толкова.
А киселините си останаха до край.

Общи условия

Активация на акаунт