родата на мъжа

  • 3 104
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Еми досадни са и това е.Не са лоши хора ,ама не може свекървата да влиза без да звъни,
а да си отваря вратата и добре ,че заключвам винаги вече от страх ,вчера дори бях  без дрехи,
а пък сестра му живее под нас и всеки ден звъни за щяло и не щяло, е аз дом ли имам или......
аман от досадници в този живот. Нормално ли е като живеете близо и напрекъснато да се виждате?

# 1
  • Мнения: 3 674
Кажи и че не ти е приятно да влиза без да звъни...иначе няма да има край  Wink

# 2
  • Мнения: 1 586
На мъжът ми родителите живеят под нас - ами какво да ти кажа в началото беше по същият начин- не се чука изобщо на тая врата ама като почнах да заключвам и те се научиха!

# 3
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Нормално ли е като живеете близо и напрекъснато да се виждате?
ами да, защото живеят в другата стая Mr. Green

# 4
  • Мнения: 728
Оххх и ние сме в една къща. ooooh!
Питате ли ме като кърмих...цялата рода ми видя циците! Sad
Усещане-никаво!
На няколко пъти да ме сварят гола... Shocked
Ноооо откакто проходи детенцето ми сложихме райбер на вратата за долу(за тях),защото има стъпала и може да падне,и се родих! Grinning
Цял ден райбера е сложен и никой неможе да влезе,а за да влезе-трябва да почука! Mr. Green
Имало лесно...
Мечтая за мой собствен дом вкойто да си ходя гола ако щеш без притеснение ще чукне ли някой или ще влезе направо! Rolling Eyes

Моят съвет е:не мълчи-кажи,че не може и не ти е приятно да влизат направо,защото свикнат ли така-няма оправия! Peace

# 5
  • Мнения: 18
и при нас е така, преди 6 месеца живеехме под тях на квартира и беше лесно, заключвам и не отварям когато не ми и до тях, но сега сме заедно и е отвратително, е вече не помня колко пъти свекър ми налетя в банята догато се къпех, а за госпожата е нормално да влезе в тоалетната по всяко време независимо кой е там

# 6
  • някъде
  • Мнения: 4 955
е вече не помня колко пъти свекър ми налетя в банята догато се къпех, а за госпожата е нормално да влезе в тоалетната по всяко време независимо кой е там
#Crazy и какво стана после
а за тоалетната- заключвай се Peace

# 7
  • Мнения: 18
е вече не помня колко пъти свекър ми налетя в банята догато се къпех, а за госпожата е нормално да влезе в тоалетната по всяко време независимо кой е там
#Crazy и какво стана после
а за тоалетната- заключвай се Peace

казва извинявай и толкос, с мъжа ми се караме ,после той с тах и така си върви

а тоалетната е за смяна на врата старата е толкола зле че дори трудно се затваря

# 8
  • някъде
  • Мнения: 4 955
казва извинявай и толкос, с мъжа ми се караме ,после той с тах и така си върви
а тоалетната е за смяна на врата старата е толкола зле че дори трудно се затваря
стига бе- той да не е глух та не чува водата, аз бих вдигнала гоооолям скандал и втори път със сигурност няма да се случи Twisted Evil
а на тоалетната слагай един крак и няма да отварят Peace
или ако влезе пак и кажи "искаш ли да ме избършеш" hahaha

# 9
  • Мнения: 18
казва извинявай и толкос, с мъжа ми се караме ,после той с тах и така си върви
а тоалетната е за смяна на врата старата е толкола зле че дори трудно се затваря
стига бе- той да не е глух та не чува водата, аз бих вдигнала гоооолям скандал и втори път със сигурност няма да се случи Twisted Evil
а на тоалетната слагай един крак и няма да отварят Peace
или ако влезе пак и кажи "искаш ли да ме избършеш" hahaha

а то с банята е когато водата е вече спряла, а с тоалетната ми хареса и ще взема да пробвам   bouquet

# 10
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Направо не мога да повярвам, че има толкова прости хора да нахълтват в банята и тоалетната, когато вътре има някой Shocked
Заключването няма да ти помогне за дълго време. Направо си мисли за варианти как да се изнесеш от там.

# 11
  • Мнения: 192
Преди години живеехме в апартамент близо до нашите. И на мен, въпреки че съм им син, не ми беше приятно - звънне се на вратата - "ами бяхме на разходка да ви видим какво правите"... а ние в леглото сещате се какво правиме - (големия син правиме hahaha)...
А това за което говорите - ако съм във вашата ситуация и се случи на моята жена без значение че са ми родители ще ги направя на нищо...

# 12
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
в началото на връзката ни имаха безумните идеи и нахалство да идват когато им се прииска. бяхме на пазар, разходка и т.н. и решихме да минем. къде вееееееееее #Crazy ние живеем при моята баба и дори собствената ми майка преди да дойде се обажда! бяха дошли за пореден път след една нова година. мен ме няма, на гости съм при моите родители. повод за идването им беше да видят баба ми, щото вече им беше ясно, че не мога да ги дишам. бяха обещали посещението да е за половин - един час. е да ама не! връщам се аз, те още там. вече гости от 3-4 часа и без намерение ни най-малко да си ходят. казах на мъжа ми да ги помоли да си тръгнат, щото в противен случай ще го направя аз, а не съм от най-тактичните понякога Embarassed. и така, тръгнаха си и от тогава не са идвали и слава богу, и аз не ходя у тях и се чувствам добре! ако много настояват да се видим, ходим на кафе. това е. дразнещо племе са и се радвам, че още от началото на връзката ни разбраха, че нямат място в нашия дом и нашите взаимоотношения.
малко дълго стана, но тя, темата, е обшиииирна. благодаря за вниманието!

# 13
  • Мнения: 686
И ние така.Легнем вечер и свекитата решават да се дотътрят.Една вечер се бяхме заключили,мъжо беше заспал вече,свекъра като се разхлопал на вратата"Кво сте се заключили,колко е часа,(10.30),какво правите?А редовно 11 или 12 часа чуква на мъжа ми по GSM-a да отиде горе,ту да му настрои телевизора,ту да му свърши някоя друга работа.
Като разиграят детето в 10 часа,после аз се чудя как да го приспивам.Свекървата много обича да провери какво съм готвила и след като вече е проверила да пита"Имате ли какво да ядете",като седне мъжа ми да яде,сядат до него и го разпитват,оня ден свекъра едва не му показа как на запад държели лъжицата.Много ми е писнало,ама какво да направя,като сме им в къщата.Сега като се роди малкото,какво ще правим направо незнам.Много е кофти както са толкова несъобразителни покраи теб!

# 14
  • Мнения: 25 589
А това за което говорите - ако съм във вашата ситуация и се случи на моята жена без значение че са ми родители ще ги направя на нищо...

И щоооо?  newsm78
Доколкото схващам, хората са си у тях. Имат пълното право да влизат където си искат и когато си искат.  Laughing
Виж, ти като искаш да го играеш мъж, че и бебета да правиш на спокойствие, първо да беше се погрижил за дом за семейството си, а не при мама и тати, че по-лесно. Като нямаш възможност за собствено жилище, има и квартири, нали знаеш?  Wink Докога ще чакате на мама и тати да ви дондуркат, че и децата ви да отглеждат, а, рожби мамини?  Rolling Eyes

# 15
  • Мнения: 18
А това за което говорите - ако съм във вашата ситуация и се случи на моята жена без значение че са ми родители ще ги направя на нищо...

И щоооо?  newsm78
Доколкото схващам, хората са си у тях. Имат пълното право да влизат където си искат и когато си искат.  Laughing
Виж, ти като искаш да го играеш мъж, че и бебета да правиш на спокойствие, първо да беше се погрижил за дом за семейството си, а не при мама и тати, че по-лесно. Като нямаш възможност за собствено жилище, има и квартири, нали знаеш?  Wink Докога ще чакате на мама и тати да ви дондуркат, че и децата ви да отглеждат, а, рожби мамини?  Rolling Eyes

много поучително и въпреки че с Демби се спречках на друга тема тук съм на неговото мнение.
И между другото човека си е написал че е живял отделно.
И един въпрос е като съм в тяхната къща да влиза да ми сменя превръзката ли иска? Аз добре си бях на квартирата те се разпискаха че чак на нашите по телефона, защо сме си давали парите като при тях имало място, и цял месец всеки ден го слушах.

# 16
  • Мнения: 18
Направо не мога да повярвам, че има толкова прости хора да нахълтват в банята и тоалетната, когато вътре има някой Shocked
Заключването няма да ти помогне за дълго време. Направо си мисли за варианти как да се изнесеш от там.

а ние имаме вариант, чакаме да се построи, обаче още 1 година  Cry

# 17
  • Мнения: 2 622
Родата на мъжа ми...ами,аман от нея #Cussing outНе живеем заедно,но няма ден в който да не звъннат по телефона баща му или леля му ooooh!и да искат да бъдат закарани някъде,да им се свърши някаква работа.Вечно "се разбират"за нещо,в момента даже мъжа ми е с тях на пазара,за да им пренесе зелето с колата.Мога много още да изпиша по въпроса Simple Smile

# 18
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Направо не мога да повярвам, че има толкова прости хора да нахълтват в банята и тоалетната, когато вътре има някой Shocked
Заключването няма да ти помогне за дълго време. Направо си мисли за варианти как да се изнесеш от там.

а ние имаме вариант, чакаме да се построи, обаче още 1 година  Cry
Е значи стискам ти палци да издържиш до тогава Grinning

# 19
  • Мнения: 18
Направо не мога да повярвам, че има толкова прости хора да нахълтват в банята и тоалетната, когато вътре има някой Shocked
Заключването няма да ти помогне за дълго време. Направо си мисли за варианти как да се изнесеш от там.

а ние имаме вариант, чакаме да се построи, обаче още 1 година  Cry
Е значи стискам ти палци да издържиш до тогава Grinning

сърдечно благодаря   bouquet

# 20
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Мдам, родата на мъжа е голямо чудо явно. Аз нямам проблеми с нея, по принцип са точни хора. Свекито все нещо има нужда от сина си, ама той там си се оправя. А и мрази да го ръчкат за работа ако не е пряко свързана с нас, та не се преработва  Wink (Гаси, егати късметлийката се оказах  Blush)

Dembi, евала на такива мъже. Свекито един ден така дойде на кафе рано сутрин и ни хвана в действие (съседи сме). Мъжа ми обаче не се направи на отнесен, та от тогава не се е случвало  Wink

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
И ние живеем с роднини на мъжа ми. Но не се е случвало да влизат без да чукат или да нахълтват без предупреждение. То си е до хора ..Не мога да кажа, че се чувствам като у дома си обаче, не мога да ходя гола, но и това се преживява  Mr. Green Основното е, че не мога да се отпусна още и да правя каквото ми е кеф, дори след 6 години съвместен живот...Това със самостоятелното жилище в момента ми е болна тема, има къде да живеем, но мъжа ми не си помръдва пръста... но това е друга тема ...

# 22
  • Мнения: 1 193
И ние живеем с роднини на мъжа ми. Но не се е случвало да влизат без да чукат или да нахълтват без предупреждение. То си е до хора ..Не мога да кажа, че се чувствам като у дома си обаче, не мога да ходя гола, но и това се преживява  Mr. Green
При мен също така се случваха нещата, докато живеехме заедно. Слава богу, вече сме сами, но под наем в друг град. Та сега спокойно и гола мога да си ходя  Embarassed

# 23
  • Мнения: 1 761
Мъжът ми е единствено дете,свекитата живеят отделно.Но дори,когато идват за малко след като са се обадили понякога ми идва множко.Сутрин редовно ме сварват по пижама или халат,но май вече свикнаха.Като чета повечето постинги си давам сметка каква съм късметлийка.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 225
Докато живеехме заедно с родителите на мъжа ми, свекърва ми редовно влизаше в нашата стая, за да простира дрехи на терасата. Но това се случваше обикновено сутрин рано, докато ние още сме в леглото.....и да правим нещо.....сещайте се. А изненади в банята и аз съм имала 1-2 пъти. Преди 6 г. /лятото/ те се преместиха в друго жилище и ние останахме сами в техния апартамент. По време на Коледните празници чичото на мъжа ми с жена си решават да дойдат у нас преди обед на кафе. /аз съм на работа, а свекърва ми гледа детето у нас/ Прибирам се уморена от работа към 17 часа, цялата рода у нас, софрата опъната както си му е редът. С две думи свекърите си посрещнаха гости у нас. И накрая си тръгнаха като ме оставиха сама с ревящо дете и пълна мивка с мръсни съдове!
Редовно се идваше у нас, отключват си /имаха си ключ/, влизат си, нито се звъни, нито се предупреждава преди това. В момента свекърва ми винаги предупреждава, когато ще идва и винаги звъни, въпреки че има ключ. Явно се усети жената!

# 25
  • Мнения: 105
Живеем в една къща с майка му и баща му, макар на различни етажи и като различни домакинства. Ужас е! Някъде прочетох, че и друга дама е имала същия проблем - като кърмех майка му и сестра му ми гледаха циците все едно са на кино. Да не говорим, че след като се роди детето за тях врати не съществуват, за да чукат на тях. Идваха само да разглеждат, а не да помогнат с нещо. И в банята влязоха мръсниците му, докато си вземах душ. Да полудееш...малко е даже. Човек има нужда от спокойствие след като роди, дори и по-късно докато гледа детето си.

# 26
  • Мнения: 4 292
До един не мога да ги трая.  Twisted Evil Но се търпим в името на мирът. Не позволявам обаче да ми се качват на главата и да се месят там, където не им е работа.  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 17 407
Офф, ми щом не можете да търпите родата на мъжете си, развеждайте се, бе! Тези хора, все пак са ги възпитавали някога, спестете си мъките!

# 28
  • Мнения: 1 612
Проблема се решава така - взимаш ключовете за вашата къща от всички, на които си дала.
И не отваряш вратата, когато звънят!

# 29
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Хм...Не знам какво да кажа...От цялата рода на приятеля ми ми харесва само баба му(по бащина линия)- страхотно приветлива, гостоприемна и мила жена и .... хехеххе има един братовчед, много откачен и голям купонджия...
Е това са...Всички други са newsm11

# 30
  • Мнения: 336
  Ох само като прочетох тази тема и ми идва да строша лаптопа  #Cussing out.
 Един пресен случай от сутринта: Живеем с бабата и дядото на приятеля ми. Родителите му са разведени и живеят отделно. Баба му и дядо му възрастни хора естествено смятат, че винаги са прави. Те като цяло много държат на дъщеря си, лошо няма, но нейния съпруг е заел целия двор с колите си, а в гаража на моя приятел приготвя ракийката си и е пълно с бидони. И така прибираме се ние вечер - няма къде да се вкара колата. Сутринта нашата кола беше толкова замръзнала, че приятеля ми вися навън доста време. накрая се нервира и каза на баба си да помоли милите роднини да си изкарат бидоните и нашата кола да не е навън. Веднага след като излезе дядо му взе да коментира, че не му били виновни хората, приятеля ми трябвало да излезе час по рано и да си размрази колата или да я бил прибрал вчера навреме (снощи я прибраме в 20:30 Rolling Eyes), като че ли ако я прибере НА ДВОРА час по - рано тя няма да е същата Rolling Eyes.
  Знам, че ви звучи дребнаво и на мен би ми звучало така ако не участвах в целия цирк. Но има толкова други неща с които ни тормозят, че нямам думи. Можем да живеем при родителите ми, но приятеля ми би се чувствал ужасно. Ще кажете - щом можете да правите деца, направете си и дом. По този въпрос само ще кажа - ТОВА Е ДОМЪТ И НА ПРИЯТЕЛЯ МИ. Баща му го е освободил за да има къде да живеят децата му, защото както на всички ви е добре известно в днешно време колкото и да работиш е трудно да спестиш.

# 31
  • Мнения: 1 047
"Всички обичат Реймънд" на живо. Така ли?

Ситуацията е деликатна, но такива са даденостите.
Заключвате уж заради крадци и готово.
На няколко пъти направете така, че да ви сварят голи или на калъп и се направете, че това много ви е разстроило. По повод случката ако не се сетят сами, Вие помолете да не се повтаря.

# 32
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Много неприятно. Младите"като се вземат" нямат място при стартите, нов дом, по възможност по-далеко  Laughing Живели сме близо година при майка ми (почина вторият и съпруг, помоли ме да идем да не са сами със сестра ми). Беше ужасно. Майка ми е тактичен човек, въобще не става въпрос, че нахълтва, дори не е тропала на врата, ако сме били в нашата стая... Обаче за всякакви разни дреболии, като какво ще се яде и вече не се и сещам какви глупости, си тровех нервите. А моят мъж как издържа, още се чудя... Няма и година и се изнесохме - в другия край на града. Сега се разбираме чудесно   Simple Smile
Въообще и не си представям, ако е трябвало да живеем при техните, аз с майка ми не издържах...

Общи условия

Активация на акаунт