За геопатогенното излъчване и други дебнещи опастности.

  • 1 612
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 392
на мен пък това ми прилича повече на реклама на въпросните обезопасяващи аксесоари

и може би поредната "градска легенда"? :

http://urbanlegends.about.com/library/bl_cook_egg_cell_phones.htm
Не видях да се рекламира нещо.. Най- много да ни накара да се замислим..
 

# 16
  • Мнения: 3 146
Хора, що за тема?! Направо ме убиват подобни безсмислици!

Ние живеем тук и сега в този свят, който не е идеален, но все пак не е адът. Успокойте топката!

# 17
  • Мнения: 4 392
Хора, що за тема?! Направо ме убиват подобни безсмислици!

Ние живеем тук и сега в този свят, който не е идеален, но все пак не е адът. Успокойте топката!
Е, то по тази логика, от нищо не трябва да се впечатляваме.. Случайно снощи видях снимка на структурата на  нагрята в микровълнова печка вода. Sick
Иначе има безброй теми , колко е безопасно..
Нека пък да има една, че аджеба, не е толкова безопасно. Wink

# 18
  • Мнения: 3 146

Е, то по тази логика, от нищо не трябва да се впечатляваме.. Случайно снощи видях снимка на структурата на  нагрята в микровълнова печка вода. Sick
Иначе има безброй теми , колко е безопасно..
Нека пък да има една, че аджеба, не е толкова безопасно. Wink

Не, по тази логика трябва добре да преценяваме за какво да се къхарим, за кое да се грижим и кое да подминаваме като несъществено, за да не си губим времето с откровени глупости. Няма никакво значение дали може да се свари яйце с телефон. Аз ги варя на котлона. Фактът, обаче, че след 50 години ще изчезнат повечето животински видове, ще потъне Венеция и ще има милиони хора, озверели от глад и жажда, което е сигурно, е много по-съществен. Да, но хората предпочитат да се занимават с геопатогенни влияния... Нямам думи.

# 19
  • tardis
  • Мнения: 329
на мен пък това ми прилича повече на реклама на въпросните обезопасяващи аксесоари

и може би поредната "градска легенда"? :

http://urbanlegends.about.com/library/bl_cook_egg_cell_phones.htm
Не видях да се рекламира нещо.. Най- много да ни накара да се замислим..
 

явно не бях достатъчно ясна - говорех за  аксесоарите срещу  вредните излъчвания от телефоните - смятам го за един вид реклама  - народът да се юрне да си ги купува;

онзи аргумент със свареното м/у два телефона яйце нарекох поредната градска легенда, а линкът по-долу я развенчава, донякъде.

предпочитам да си проверявам източниците, вместо да вярвам на нещо, само защото е давано по телевизията;

мое мнение, разбира се, но не обичам да се опитват да ме манипулират по подобен начин.

# 20
ТУК намерих статия, която е по вашата тема и сигурно ще ви заинтригува.

# 21
  • Мнения: 8 999
Много научно, бе! Дайте да обсъждаме по-добре някоя поп-фолк звезда. Поне не ме напряга толкова.

# 22
  • Мнения: 3 146
Кое точно е научното тук?

# 23
  • Мнения: 4 392
Фактът, обаче, че след 50 години ще изчезнат повечето животински видове, ще потъне Венеция и ще има милиони хора, озверели от глад и жажда, което е сигурно, е много по-съществен.
Радвам се, че работиш по проблема! Sunglasses

# 24
  • 1st floor
  • Мнения: 9 064
на мен пък , ми стана интересно за яйцето - дайте някакъв линк,ако е вярно Thinking

# 25
  • Мнения: 4 392
от "псевдо- научната статия" :
(Хората на "науката" hahaha да не четат, моля! )


Цитат
ДИАГНОЗАТА “РАБОТОХОЛИК” СТАВА ВСЕ ПО-ОПАСНА

Човек, заболял от синдрома на саморазрушение на биополето, отначало се възприема от околните просто като работохолик. Той е готов цели денонощия да не стане от компютъра или да се раздели с мобилния си телефон. Ако това е домакиня, тя е заета или с най-модерната си пералня с електронно управление, или с микровълновите уреди в кухнята и т. н.

Ако си помислим, ще се сетим, че за работохолици се заговори през 70-те години, когато беше началото на електронния бум. В тази категория много рядко ще срещнем например акробати, чистачи или животновъди. Работохолиците обикновено са служители във фирми, заобиколени от ксерокси и компютри. Или певци, активно използващи електронна апаратура.

Близките на тези хора с болна аура се обезпокояват чак когато такъв човек стане некомуникативен, а действията му - автоматични. Това означава, че интелектуалните и емоционални компоненти на аурата му вече са погълнати от грубите вибрации. Ако такъв човек се обърне към психотерапевт ипсихиатър, няма да има никакъв ефект. Лекарят няма да съумее да осъществи емоционален контакт с него, защото емоционалният психоенергиен център вече не функционира. Лекарствените препарати не помагат. А зависимостта от електроннитеуреди продължава да расте.

Типичен изход от саморазрушение на биополето е внезапната смърт вследствие инфаркт, инсулт или други подобни заболявания по време на почивка или веднага след излизане в пенсия. Официалната медицина веднага приписва този фатален край на преумората и стресовете, но истината е в разрушеното биополе на човека. Против този синдром на разрушаване на биополето не съществува противоотрова. Има някои препоръки, например да не се държат електроуредите включени без нужда или да се “подхранваме” с витамини; да се отглеждат у дома енергийно активни стайни растения; да се използва благотворното излъчване на кристалите; да не се пренебрегват услугите на биоенерготерапевтите. И в заключение, а и за най-голямо съжаление, ще кажем, че този процес на саморазрушениена аурата е необратим.

Общи условия

Активация на акаунт