Идея за добавка в АМ-то, вместо Плазмон :)

  • 1 522
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 447
Здравейте  Hug,

далеч съм от мисълта, че съм открила топлата вода, но все пак реших да споделя. Много от нас приспиват малчовците с АМ. Някой слагат бисквитки или каша като добавка.

От известно време вместо каша, започнах да слагам ситно смлени бисквити "Закуска" или "Житен Дар".  Ефекта е чудесен, да не кажа по-добър от този на Плазмон-а и кашата.  По-вкусно става с бисквитите "Житен Дар".Peace

Хем е по-ефективно, хем и по-евтино.

Надявам се да съм била ползена. Grinning

п.п. "Рецептата" е подходяща за деца с глутен в менюто си.
п.п.2 Калоян е на 11 месеца.

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 09:50 от katomiriku_rinkatinmiriku

# 1
  • Мнения: 1 672
вие на колко месеца сте?Аз не мога да разбера защо моята бебка все още се храни на 3 часа  Sad мисля че вече трябжа да се храни поне на 4 часа

# 2
  • Мнения: 103
Аз не добавям нищо в млякото и мисля че го засища. Защо въобще е необходимо нещо да се добавя. Поне моето момче достатъчно такава храна приема през деня - каша, попара, гризе бисквитки. От няколко дена дори му давам  и кисело мляко.
Росен е на 11 мес.

# 3
  • София
  • Мнения: 15 215
Аз не добавям нищо в млякото и мисля че го засища. Защо въобще е необходимо нещо да се добавя.

И аз никога не съм добавяла каквото и да е към млякото.

# 4
  • Мнения: 46 488
И аз не съм фен на добвките в млякото  Grinning
Пробвала съм само с 1 кутия, много я разяждаше, озверя от глад и не спря да яде по цели нощи  Crazy

# 5
  • Мнения: X
здравей, след като може да конусирате глутенови продукти, най-добре да слагаш в адапт. мляко от турските бисквити Цици ба, има два вида.ванилия и банан. 1 пакет струва 1.10лева и веднага се разтварят в млякото.ние само такива ползваме.и са вкусни.нищо че са турски,те са специално за деца.има в почти всички бебешки магазини или в пикадили.пробвай ги.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз съм в отбора на чистото АМ.Пробвах с Плазмонки ,но много се мръщеше и си го искаше без добавки/и сега не обича смеските/.

# 7
  • Мнения: 872
От скоро и аз взех да слагам Плазмон във вечерното мляко,харесва й и по този начин изяжда повече мляко,обаче понеже от време на време суче денем,а също и нощем и в сутрешните часове,се притеснявам дали няма съвсем да се отбие и да предпочита Плазмонките пред кърмата  newsm78  А в какво съотношение правите бисквити/мляко?

# 8
  • София
  • Мнения: 5 744
И аз не слагам сега нищо във вечерното АМ. Преди време пробвах с Плазмон, Чичи бебе или с малко каша - пак се будеше, и се отказах. Пие си го чисто.

# 9
  • Мнения: 4 784
Във вечерното мляко не слагам нищо, но когато закусва сутрин към 10ч, тогава добавям Плазмон. Даже и през деня, когато му давам да гризка бисквитки му давам все бебешки, предимно Алете. Миналия ден се засилих да купувам бг обикновени бисквитки или Закуска и след като прочетох съдържанието и състава на бисквитите се отказах - -имаше сума ти емулгатори вътре, а аз съм против доколкото може да се избягват храни с Е-та.

# 10
  • Мнения: 4 447
Аз добавям 5-6 мерителни лъжички (на АМ-то) към млякото. Не се буди и спинка до сутринта.
На мнение съм, че необходимостта от добавка в млякото идва не по задължение, а заради засищането на детето.

Темата е по-скоро към мамите, които добавят нещо в млякото, като идея за заместител на скъпия (за мен) Плазмон. Не съм питала никъде кой добавя нещо в млякото  Rolling Eyes Hug

# 11
  • Мнения: 2 677
Във вечерното мляко не слагам нищо.
Иначе мляко с бисквити му е любима храна (най-вече за следобедното хранене или за закуска).

# 12
  • Мнения: 1 483
Не слагам нищо в млякото по принцип.Но веднъж сложих една бисквита Закуска.

# 13
  • Мнения: 4 447
Никъде не съм питала кой слага и кой не.  Hug Просто реших да споделя на мамите4, които слагат в АМ-то нещо, това което аз правя. Нищо повече  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 499
А как давате млякото с разтворените бисквити?
С биберон с голяма дупка (звездичката) или с лъжичка?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт