Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

Преди 20 дни лежах в болница и при приемането ми дадох направлението за хоспитализация, което гинеколожката ми  даде за раждането. При изписване от болница направлението остана там. Въпросът ми е, сега трябва ли ми ново направление за раждането или старото си важи още./ще раждам в същата болница/

Цитирай

Абсурдистан

Трябва ти ново. Старото е било по друга причина, съответно друга клинична пътека.
Цитирай
Трябва ти ново.Вземи си от гинеколога или от личния лекар
Цитирай

софия

Но нали направлението важи определено време, а и гинеколожката ми не може да ми даде ново ако старото още важи. Ако греша моля ви поправете ме, но с тези направления ми е много сложно.
Цитирай

София

Здравей,трябва ти ново направление,защото на това пише за какво са те вкарали в болница.А, на направлението за раждане пише,че си за  раждане и пишат 10 лунарен месец.Аз бях така и знам.В 9-ия месец поне два пъти моят гинеколог ме пращаше в болница.И всеки път ми даваше направление за какво трябва да ме приемат.
Цитирай

Бургас

Преди 20 дни лежах в болница и при приемането ми дадох направлението за хоспитализация, което гинеколожката ми  даде за раждането. При изписване от болница направлението остана там. Въпросът ми е, сега трябва ли ми ново направление за раждането или старото си важи още./ще раждам в същата болница/

Да, но zorimimi пише, че талона е бил хоспитализация за раждане и го е използвала за друго, сега като ще влиза да ражда, би следвало да е талон със същата "диагноза" и не би ли трябвало да е в сила ограничението за давност на предходното!?! newsm78
Цитирай

софия

loopy ме е разбрала най- правилно, но понеже не съм съвсем сигурна се допитвам и до вас.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.