Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Sofia

Здравейте момичета Hug

след като прочетох доста похвали за шампоана на Фито за косопад "Фитоциан" реших да си го купя..
но никъде не го намирам!

може ли някой да помогне с инфо къде да го намеря. Явно има проблеми с вноса му.....а проблемът с косопада все повече се задълбочава Sad

Мерси в аванс  bouquet
Цитирай

Аз ползвам Фитовал. За Фитоциан не съм чувала... Thinking
Цитирай

Sofia

Аз ползвам Фитовал. За Фитоциан не съм чувала... Thinking

Фитоциан е специално за косопад, а Фитовал не е за косопад доколкото знам...
Цитирай

Може, може.. Blush
Цитирай

Варна

Как да не е за косопад Фитовала!. Просто са съвсем различни "марки"
Цитирай
Момичета,фитоциан е шампоан от марката Phyto.Би трябвало във  всяка хубава и заредена с мед.козметика да го предлагат.В Пловдив всякаква такава специал и неспец козметика има в аптеки Авеню.Вчера разбрах,че в едната ще правят дермоцентър за безплатно тестване на кожа.
Цитирай
В София може да провериш в аптеката в Мол-а или тези "Ремедиум".Със сигурнпост ще намериш.
Цитирай

Някъде на път....

А Фитовал по-лесно ли се намира?
Цитирай

Варна

Да, макар че продукти на Фито има във всяка добре заредена с мед. козметика аптека. Аз ползвам Фитовал-а и съм доволна.
Цитирай

ако не държиш точно на фито,има доста други серии-rene furterer(с етерични масла са-в аптеките могат да ти предложат най-различни комбинации от шампоани,балсами и таблетки за пиени против косопад),на ревалид също има шампоан,балсам и капсули за пиене,фитовал,който вече са ти споменали-шампоан(2вида) и таблетки за пиене,на виши също имаше шампоан против косопад.Това се сещам за сега.Smile
Цитирай

Пловдив

Аз в момента сьм с Фитоциан  - никога не сьм имала проблем с намирането му - вьв всяка добре заредена аптека го има.
За мен Фитовал не е толкова добьр. на Фито продуктите са много по-качествени.
Цитирай

Варна

Е, то и разликата в цената не е малка. Някой попита за фитовал, затова споделих Peace
Цитирай

Някъде на път....

Е, то и разликата в цената не е малка. Някой попита за фитовал, затова споделих Peace
А каква е разликата в цената?
Цитирай

Варна

Около 4лв е Фитовал-а, шампоанит на Фито са 15-16, Фитоциан не знам колко точно струва. Ползвала съм продукти от други серии на Фито и пак казвам, че Фитовал не е никак лош Peace
Цитирай

Някъде на път....

Около 4лв е Фитовал-а, шампоанит на Фито са 15-16, Фитоциан не знам колко точно струва. Ползвала съм продукти от други серии на Фито и пак казвам, че Фитовал не е никак лош Peace
Направо ме нави! Ще взема да го пробвам този Фитовал.  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора