Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Suni, честити нови усещания!!!  Hug Нека са все повече и все по-хубави!!! Peace

# 31
  • Мнения: 200
Съни честити ритничета и от мен  Hug
t_ilieva благодаря за предложената помощ  Hug, ама помощници валяло, чаак от стара загора ще идва ударна бригада (майката и таткото на мъжа ми и моят баща), и тука имаме 3мя приятели и колеги, така че няма страшно Simple Smile
Кажете някой препарат който действа срещу хлебарки че там има много и искаме преди да се нанесем да пръскаме обилно, пък дано поизчезнат малко от малко поне. Вие ако имате от тая напаст с какво се спасявате?

# 32
  • Русе
  • Мнения: 154
Aquariel,аз преди времв се оттървах от тях и то доста успешно с един китаиски тебешир(продаваха го по аптеките)и бях много доволна.Само незнам дали го има още.Преди да се нанесем надрасках навсякъде и дори под балатума и по стените(преди да сменяме тапетите) и на другия ден ги събирах с лопатата.Друго което съм чувала,че е добро е Раит.Дано да съм ти помогнала.

# 33
  • Мнения: 200
Ще питам за тоя китайски тебешир в аптеките непременно че и ние преди да сме сложили тапетите да надраскаме стените, а за Райд аз така и така бях решила това да взимаме че съм чувала че е ефикасен.

# 34
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте Simple Smile

Аз преди малко се върнах от изпита ииии да се оплача скъсаха ме.... ама какво да се прави ще го взема на поправката  Weary То е така аз три дни бях доста зле и хич не ми беше до учене, а и нищо ен ми влизаше в главата.

Но пък имам и хубави новини вече съм добре, е само хремата остана но вече си е поносимо Simple Smile

И сега най-хубавата новина, снощи усетих бебчето и съм много щастлива  newsm44 smile3521 нещо се бях притеснила.

baraborka завиждам ти че ще си починете няколко дни на различно място Simple Smile, мен сигурно няма да ме огрее скоро с тия безкрайни ремонти:( Весело изкарване от мен, да се забавляваш много Simple Smile

Хубав ден на всички Simple Smile Аз отивам да си полегна, че съм станала по никое време от притеснение за този изпит Sad

# 35
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
doly dog как така те скъсаха. Sad Нищо на поравката ще го вземеш. Аз все си мислех , че като ходя на изпити бременна ще ми ги дават по-лесно. Направо ме отчайваш. Аз ще му мисля февруари.

# 36
  • Мнения: 200
Doly хич да не ти пука, ще го вземеш на поправка, няма къде да се ходи  Hug
Ех като си спомня хубаво беше да си студент, беше голямо щоу Simple Smile

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Здравейте на всички мами!

Честито на всички които са усетили вече ритничета и/или знаят пола на бебоците! При нас нищо ново, усещам нещо от време на време ама не съм никак сигурна, че е бебо. На последният преглед си беше седнало на дупето и не искаше да се покаже, а и без това док каза че било още рано за да се каже пол, така че...ще си чакам, иначе пък нашия тати идва за пръв път с мен да си види отрочето и пак имаше много емоции.
Aquariel за хлебарките при нас мн ефикасно беше Фендона, купува се от ветеринарна аптека, а и не е отровно за хора доколкото знам.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=122253.220 От снощи като съм се зачела та не мога да спра, страхотна темичка и не е за изпущане, видях че има и др мами от нас.

Успешна седмица на всички Hug

# 38
  • Popovo
  • Мнения: 571
Да се запиша и аз в новата тема, Ясмина за пореден път си се справила страхотно.
Бараборка, аз съм си в къщи, когато си свободна само кажи да се видим на по кафе.

# 39
  • София
  • Мнения: 289
doly dog как така те скъсаха. Sad Нищо на поравката ще го вземеш. Аз все си мислех , че като ходя на изпити бременна ще ми ги дават по-лесно. Направо ме отчайваш. Аз ще му мисля февруари.

Ами и аз така си мислех, ама тоя си е просто такъв - смотаняк, той испокъса половината курс за щяло и нещяло.

Aquariel да права си, забавно си е да си студент Simple Smile

Ти не се притеснявай то като започнем да се разхождаме със съвсем големите шкембаци ще минаваме по-лесно Simple Smile

Приятна вечер на всички Simple Smile

# 40
  • Мнения: X
Здравейте мами, аз май съм най-несериозна от всички ви, все нямам време за четене, камо ли за писане! Ама голям гърч на работа Sad, много ми се ще вече да си полежа вкъщи, ама пусти пари...... утре съм на лекар сутринта и пак ще ми теглят кръвчицата #2gunfire, много го мразя тоз момент! Един господ знае какви резултати ще покажат тез изследвания-бях чула, че е добре 1-2 дни преди изследвания да не се яде мазно месо.......или изобщо ли беше месо?????не помня, но холестерола изкуствено се повишавал , а аз днес бях на сбор в едно село и така се оядох..... Embarassed  Embarassed
айде стискайте палци за утре, че мойта луда лекарка има пак да ми търси картона 3 часа, да се чуди коя съм и какво ли ще ме пита тоз път-сигурно какво ще е бебето??? Направо може и сама да си направя видеозона, знаете ли????лека нощ на всички!

# 41
  • Мнения: 2 751
Здравейте и от мен.
Мен нещо доста ме боли корема. Не са контракции, а остри болки, особено на едно място  newsm78 Малко да походя или нещо да свърша и веднага ме срязва  Tired
Започнах да ям доста, не мога да спортувам, заради боките, за което много съжалявам. Не мога да ходя, пак защото ме боли и съвсем ще се оям като свинче-звънче Twisted Evil
В четвъртък съм пак на лекар и ще видим моят си д-р дали ще потвърди, че ще съм изцяло мъжка мама  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 319
Забелязвам че нещо става с моя корем и реших да ги споделя с вас Peace Когато легна по гръб и си погледна корема забелязвам,че от ляво на пъпа е по издут отколкото от дясно newsm78
Като ходих на ФМ и Балев го забеляза,но то вълнение ли от какво -забравих да го питам защо е  така.Все едно,че имам пришалец в корема-моето обяснение е ,че от ляво където е по издуто се намира главата на бебето Rolling Eyes и понеже още не го усещам да рита не мога да преценя дали наистина там е главата,а от дясно краката Thinking

# 43
  • Мнения: 200
sisee аз този момент с корема и издутината от ляво на пъпа го забелязах преди 1-2 седмици, бая се зачудих какво става, оглеждах се 100 часа, ама си е така. Забелязах го докато се къпех и като погледнах на долу гледам от ляво все едно има малка издутина. Много странно, ама не съм единственна очевидно. Споко сигурно е нормално и аз ще питам доки във вторник. Може и там да е главата защото аз помръдвания усещам най-често доли в ляво над левия яйчник, може там да са му крачетата. Знам ли и аз ? newsm78

# 44
  • Мнения: 319
ейййй Crazy някакси ми е по-спокойно като знам,че и друг е в моето положение Laughing Не,че съм се притеснила-и аз съм скоро на преглед и ще я питам мойта.Айде като разбера нещо ще ти пиша да видим какво са ти казали на теб Peace

А случва ли ви се да страдате от безсъние #Crazy мъчи ме вече втори ден.Събуждам се посред нощ към 4-5 и не мога повече да заспя.Ето снощи си легнах към 2 и чааааааааак в 5 заспах Twisted Evil ще се побъркам и постоянно чувствам някаква тежест в корема,не мога да си намеря удобна поза за сън #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт