Много ми е зле

  • 2 015
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Момичета на някой от вас става ли му вече лошо,чувствах се добре до миналата седмица,но тая направо не мога да дишам дори.Постоянно ми се гади, но не съм повръщала още,нищо не ми се яде, а дори и да имам желания пак нищо не мога да сложа в устата си.Много ми е зле-нормално ли е това? Помагайте със съвети-чувствм се като парцал-незнам и какви мерка да взема.Имам чувството че всеки момент ще припадна-постоянно ми изтръпват ръцете и краката,много ми е зле Tired smile3518 Weary

# 1
Аз имам подобни оплаквания с малката разлика,че съм родила.Незнам ти как си,но при мен изтръпването на пръстите на краката и ръцете е факт.Възможно ли е това да са някакви инфекции....или вирус?

# 2
  • София
  • Мнения: 17 592
Хм, по време на бременността е нормално; не знам за след това. Решението е почивка... а като родиш, ще мине.

# 3
  • Мнения: 132
До раждането има бая време,лошото е че единствено време за почивка имам събота и неделя,тъй като почнах разбота от 01.11, и все още не съм казала на никой за положението си,та докато съм на работа се опитвам да се държа най-естествено, но като се прибера вкъщи и се отпусна-почват големите мъки

# 4
  • Мнения: 197
ЗДРАВЕЙ В НАЧАЛОТО И АЗ БЯХ ТАКА  щом се чувстваш така защо не си вземеш болничен .щом толкова ти се гади исе чувстваш отпаднала посъветвай се с лекаря може да ти изпише нещо за гаденето но не се притесняваи до края на 4 ия месец ще ти мине леко бременеене  Hug Peace

# 5
  • Мнения: 34
Аз бях като теб, за мое щастие до 4-тия месец, когато всичко отлетя, сега пък не мога да спра да ям smile3521 smile3508

# 6
  • Мнения: 1 217
Бях бременна вече 1 месец.
Станах сутрин и изядох една Активия ,и като се почна.....................
От тогава не ям Активия.
Първите месеци отслабнах 7 кг.
Като 3 кг отслабнах за 5 дни,защото не можах да ям,да се движа и др.-толкова ми беше лошо.
И после както станах една сутрин и всичко беше свършило.
Спокойно-всички сме минала през това.
Всичко ще мине бързо.

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е бременна си все пак.

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Крайниците ти изтръпват най- вероятно заради спадане на кръвното налягане. Следи си го!
И споко, ще отмине.   bouquet

# 9
  • Мнения: 22
При мен беше същото в началото на бременността-виене на свят,изтръпване на крайници и на всичкото отгоре яко повръщане.Л. ми предписа деган по 2 пъти на ден и се стабилизирах що годе до към 5я месец после всичко отмина.Дано се оправиш, а ако си работила преди тази работа няма проблем да си вземеш болничен той се заплаща 80% от работната заплата

# 10
  • София
  • Мнения: 408
Така ми ставаше в трети месец. За жалост нищо не помага. Можеш за гаденето да пробваш лукчета,а иначе по-добре е да си лежиш. Hug

# 11
  • Мнения: 91
radvai se 4e e samo gadene bez povru6tane s razni bonbonki po dobre mentovi vsi4ko 6te ot6umi az bqh taka samo 4e povru6tah po nad 20 puti na den pieh degan no ne mi pomogna dokato ne me prieha na sistemi sled 5 mesec vsi4ko ot6umq kusmet po natatuk

# 12
  • Мнения: 274
А може   да  си  направила и  анемия,  характерна    за  бремеността.  Аз   направих , предписаха   ми  сорбифер - желязо. И   нещата горе - долу   се   оправиха. Но  трябва   лекарят    ти   да   ти   пусне  изследвания. И  не  са ли  ти   предписани   мултивитамини ?

# 13
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Бях бременна вече 1 месец.
Станах сутрин и изядох една Активия ,и като се почна.....................
От тогава не ям Активия. !!!!!!!!!!!!
Първите месеци отслабнах 7 кг.
Като 3 кг отслабнах за 5 дни,защото не можах да ям,да се движа и др.-толкова ми беше лошо.


ха-ха-ха
Абсолютно същото /цитираните редове!/ ми се случи и на мене, дори и млякото е същото  Shocked
Само, че моите килограми не бяха -7, а бяха -5 някъде.

# 14
  • някъде
  • Мнения: 4 955
ако си бременна е нормално
и при мен го имаше този период
яж обикновени бисквити сутрин като станеш- помагат да не ти се гади много

Общи условия

Активация на акаунт