Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Идея с ИКЕА
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 301 отговора

пред телевизията , зад зоопарка

Предишната тема
Цитирай

Peace
Цитирай

София-в сърцата на моите деца

Какво стана с Икея-та? Къде изчезнахте? Да не пазерувате  в Букурущ? newsm78
Цитирай

пред телевизията , зад зоопарка

Или са в Солунската и  са newsm47
Ще ни кажат какво са си накупили утре, аз съм във вторник планирала ходене и вечерта ще давам отчет. Peace
Цитирай

wild southwest

Cool следя ви
Цитирай

София-в сърцата на моите деца

И аз ви следя!!!! Peace Cool
Цитирай

В царството на троловете , елфите и викингите :')

и аз и аз .... следя... Cool
Цитирай

Amsterdam, The Netherlands

И аз следя:) Сега съм хвърлила око на едно диван4е май Мисенг се казва ама го нямат в нали4ност.Трябва да се обадя да питам колко време им трябва за доставка (аз се надявах веднада га го взема, 4е много бързо си меня мнението).
Някой да знае оби4айно за колко време доставят това дето е по поръ4ка?
Цитирай

Springfield, VA

Може и по поръчка ли?  Party А някой има ли представа за телефон на румънската Икеа, където да се обадя и да ми кажат дали моето легло(и още няколко неща) го имат в наличност и ако не кога да го очаквам?) И..... дали ще могат на английски да ме обслужат  newsm78
Цитирай

В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/

Момичета, не мога да си спомня, в Икеа продават ли се дамаски newsm78 Отчаяно си търся дамаска на рози/ ако някой се сеща нещо,да свирка Wink/

А,да се похваля-получих си Фемили картата на Икеа/от Полша/.Важи за всичките им магазини,та ще я пробвам декември в английските Икеи,да видим Flutter
Цитирай

Amsterdam, The Netherlands

БУБА , аз доколкото се сещам, в ИКЕА продават готови калъфи за техните модели дивани. Мисля 4е за ЕКТОРП има то4но калъфи на рози.

Цитирай

на хълма

Момичета, не мога да си спомня, в Икеа продават ли се дамаски newsm78 Отчаяно си търся дамаска на рози/ ако някой се сеща нещо,да свирка Wink/

А,да се похваля-получих си Фемили картата на Икеа/от Полша/.Важи за всичките им магазини,та ще я пробвам декември в английските Икеи,да видим Flutter

с фемили кард имате пезплатни кафенца и чайчета....да не забравите да се почерпите  Wink
Цитирай

В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/

с фемили кард имате пезплатни кафенца и чайчета....да не забравите да се почерпите  Wink

Оо,не знаех за почерпката Mr. Green Мерси,ще се възползваме Party

kariluis, а само калъфите не мога ли да си "отмъкна" Thinking Rolling Eyes Very Happy
Цитирай

Германия

Някой да знае оби4айно за колко време доставят това дето е по поръ4ка?

Тук zа 6 седмици.
Цитирай

Springfield, VA

Не, аз не питам за калъфи..объркала си се нещо. Моята любов е едно легло(което не е детско, но смятам да го ползвам за такова) за детската стая за Габ. Разбрах, че в момента го нямало и исках да разбера кога и дали ще го има (както и някои други неща, които си набелязах)  ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 301 отговора