Коледната елха,цвят на Коледата

  • 13 998
  • 120
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 036
Обичам да преобладава зеленото  - елхата и бялото - снега.
Всичко друго е в добавка - шарено,златисто сребърно и колкото повече толкова повече ме радва но си остава зелено и бяло

# 46
  • Мнения: 423
Винаги съм харесвала стилно украсените коледни дръвчета в два цвята (като червеното е почти задължително), класическите топки и т.н. И купувам играчки точно с тази идея. Но в крайна сметка се получава нещо доста по-шаренко. Не че не си го харесвам де  Mr. Green
Ето миналогодишната...

# 47
  • София
  • Мнения: 2 686
Като казахте играчки от нашето детство се сетих за едно стъклено прасенце.
Нали по соца все едни и същи неща имаше навсякъде, та прасенцето съм го срещала в много къщи на елхата.
Нашето е с три крака, но все още е здраво.

Иначе имам все още останали стари руски чупливи играчки, но са ми поомръзнали. Миналата година ме "удари" един силиконов пистолет по главата и направих сума ти неща.
Предпочитам червено и сребърно, пустото златно все не може да ми легне на сърцето.



# 48
  • Мнения: 812
Нашата винаги е естествена и по възможност най-голямата която намеря. Винаги ми се е искало да я украся в един цвят, но все ми е пъстра. Миналата година май червените бяха на мода, а по-миналата златните (или обратното -не съм сигурна) Не мога да си представя къщата без елха по коледа. Създава ми специално настроение...

# 49
  • Мнения: 576
Най-новите тендинции в украсата за Коледа е  - черна елха със сребриста украса. Като чух - лошо ми стана, но като видях творението на дизайнерката - определено ми хареса!

# 50
  • Мнения: 6 167
Да, всяка година  избирам нов цвят ( или комбинация). Тази година със сигурност се отказвам от червено-зелено и се колебая между:


златно-бяло
медено-златно и лилавко (към кафеникаво)

 бяло , лилаво и златно ( не мога да намеря подходяща картинка)...

# 51
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
оф, на мен много ми харесва бордо+златно, но все си правя украсата шарена... също харесвам и синьо+сребърно. Абе консерва съм си Simple Smile
Това, което наистина ми харесва, по магазините е толкова съпоооо... Sad

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 01:47 от Джинджифилово човече

# 52
  • Мнения: 1 426
Ние си я правим шарена:

# 53
  • Мнения: 1 492
И моята винаги е червено и златно. Всяка година се заричам да сменя украсата, но не успявам. Само като отворя кутията с играчки и знам, че пак ще сложа тази комбинация.
Тази година твърдо съм решила, че си купя друга украса и няма да отварям въобще старата. Надявам се да успея. Пък сега интериора ми е друг. Преобладава сиво/титан в стаята и май е наложително единият цвят да е сребърен.
Иначе се стремя да изглежда така моята елха:

Малена, извинявай, че се възползвам от снимката ти.

# 54
  • Мнения: 844
А тази елха която си показала на кого е ...... просто нямам думи за разкоша и стилът smile3501

# 55
# 56
Страхотни елхи сте имали  smile3501 
Malenna много хубава елха сте имали миналата година,а комбинацията от палма и елха много ме развесели,защото в къщи и нашата елха всяка година седи до една палма,а комбинацията е просто убииствена  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 6 039
палмите са даже 2  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
аз така да не обичам такива растения, ама само ги местя и се чудя какво да ги правя
лятото ги зарязвам и те пак оживяват, по-хубави стават Sick
само ми скриват гледката

новата ми елха е пристигнала, май скоро ще украсявам bowuu

# 58
Много са ти хубави палмичките  Peace
Ти с изкуствена елха ли си?Ще чакаме като я украсиш да покажеш снимки по-напред в темата каза,че ще е нещо шокиращо,но не издаде тайната  Sad

# 59
  • Мнения: 6 039
изкуствена, да
аз пазя околната среда  Peace
обичам дебели, кичести елхи
украсявам много рано /през ноември/ и развалям украсата на 6 януари
нито една естествена няма да издържи
тази елха от снимката е повече от 10годишна

Общи условия

Активация на акаунт