Гледате ли Венета?

  • 3 070
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
да си правиш рейтинга от хорското нещастие ми се вижда малко нелепо

# 16
  • Мнения: 1 224
Има толкова нелепи неща .. още ли им се чудиш ?  Hug

# 17
  • Мнения: 1 434
Венета  гледа    да си направи    предаването няма  скрупули никакви.. а що се отнася   до  Новева  пияно момичето     това деколтето     се мята през  цялото   време    камерите   и   даваха   краката през цялото  време   .. Хем гледа  че е пияна    хем я изпозлва  да   вика приятеля  й  ,пълна излагация Sick
Така ли трябва да се държи един  журналист ?

# 18
  • Мнения: 4
Лошо е да се напиваш в компанията на Венета Райкова Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 224
Особено когато наоколо има камери  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 216
Накрая едната й гьрда беше отвьн и камерата нарочно я даваше или само до раменете или само в ляво

# 21
  • Мнения: 6 417
В началото на предаването Роси не беше толкова зле. Във втората половина вече фъфлеше. Какво ли я е почерпила Венета?  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 224
Тя си е виновна.. Пък Венета се възползва от това..

# 23
  • Мнения: 1 224
В началото на предаването Роси не беше толкова зле. Във втората половина вече фъфлеше. Какво ли я е почерпила Венета?  newsm78
Говореха за уиски.. Венета и предлагаше да и сипе

# 24
  • Мнения: 1 434
Ами така става с бутилка   Джони   Laughing... 

# 25
  • Мнения: 4
Много сте подозрителна Шушонче

# 26
  • София
  • Мнения: 1 890
Имаше слухове, че Зографски я е карал да прави секс с някой, докато той ги гледа. След това предване съм склонна да вярвам - това момиче е изумително лесно да бъде манипулирано... #Crazy

# 27
  • Мнения: 1 434
Много сте подозрителна Шушонче
По скоро наблюдателна  ..и аз така мисля  в началото не  беше толкова пияна  Wink 

# 28
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Гледах само втората част на предаването- изключително неадекватно и противно момиче!
Какво пък толкоз не ви хареса Венета- дали не беше права за гаджето и ooooh!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 210
Малко станах разногледа да следя и двете теми за Роси в Горещо - дали да не се обединят,а? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт