Комедонно акне

  • 7 861
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 885
Препоръчвам ти да опиташ с кремчето Акнедерм,купува се от аптеката и е за лечение на акне.От него кожата се зачервява и се бели.Но искам да те предупредя,че трябва да го използваш през зимните месеци и да ползваш крем с висок защитен фактор през летните месеци,защото рискуваш да ти се появят петна иначе.Мисля,че ще останеш доволна,на мен лично ми помага.

точно за това си помислих и аз.
Имам такива по челюстите. Почиствам редовно и нямам проблем!  Peace

# 16
  • Мнения: 3 830
Да, милиуми се наричат тези пъпчици. И на мен ми се появяват, но рядко и малко и ги премахвам механично. Внимателно с дезинфекцирана игла и спирт и само когато е достатъчно узрял милиумът, иначе си възпалявам и тероризирам излишно кожата Peace

# 17
  • Мнения: 21
Относно крема acnederm купували ли сте си скоро, понеже аз обиколих всички възможни аптеки (в Пловдив) и навсякъде ми казват, че не се произвежда вече?

# 18
  • Мнения: 764
Относно крема acnederm купували ли сте си скоро, понеже аз обиколих всички възможни аптеки (в Пловдив) и навсякъде ми казват, че не се произвежда вече?
Да,миналата зима купувах.Наистина беше изчезнал за няколко години,но сега пак го има.Бъди настоятелна и искай да ти го доставят,може би незнаят,че вече го има.

Общи условия

Активация на акаунт