Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама

ластичен колан

• 11 ноем. 2007, 02:28 ч.
  • Преглеждания  888  Мнения  8  Онлайн  1
Отговори
Ползвате ли ластичен колан - от тези които са и за след раждане но изглеждат като корсети.... Има и мъжки вариант.
Намалява доста от обиколката в кръста и казват, че се отслабвало....

Аз си купих такъв, черен,  мнооого секси седи Wink само дето е трудно да се навеждаш - седиш като глътнал бастун  Mr. Green

Ако не ползвате, бихте ли си купили такъв "корсет"?

Реклама
# 1
kiara, аз съм ползвала след раждането. Когато го носех, прибираше ми увисналия като торба корем. Обаче като го махнех, все тая ... Дори спях със него, но е страшно неудобно да се спи така. Носих го 3-4 месеца накрая го захвърлих, защото видях, че нямаше полза от него. Прибрах си корема със коремни преси.  Peace

# 2
Момичета, откъде мога да си купя такъв колан или корсет, по възможност черен? Също така колко струва?

# 3
  • София
И моите впечатления (една приятелка носи такъв след раждане) са, че ефекта е по-скоро естетически, а за прибиране - мазане и преси  Wink

# 4
аз също съм носила-без особен ефект, а и съм чувала, че не е препоръчително да се носи дълго, защото от мързелуване коремните мускули стават лениви и се отпускат още повече или поне не се стягат  Cry

# 5
Имам клин.Използвам го редовно,като спортувам.У дома не ми е приятно да стоя с него.Клинът ми обхваща добре корема,като стига до коленете.При спортуване с него се потя много повече и си вярвам,че има ефект Grinning Grinning Grinning

# 6
а с какво да си мажем коремите и бедрата? кажете нещо ефикасно моля Praynig

# 7
а с какво да си мажем коремите и бедрата? кажете нещо ефикасно моля Praynig

Бедрата си мажа с всевъзможни антицелулитни продукти,или мазила за стягане на тяло-уж,де Wink
Отделно правя процедурите с утайката от кафе.
Корема засега не мажа с нищо,но има голямо разнообразие на продукти за стягане,например.Само избери марка.Мамите хвалят Абдошока,аз на няколко пъти щях да го купувам,но все не стигах до там Simple Smile
Каквото и да избереш-успех Peace

# 8
  • Burgas
Според мен не вършат друга работа, освен, както каза някой, от естетична гледна точка.
Не мисля, че действат отслабващо или стягащо, няма логика Rolling Eyes

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт