Момичетааааааааа еднаааа новинаааааааа !!!!!!!!!!Арабела !!!!

  • 3 789
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
 newsm44 newsm10  love001 smile3508 smile3502 tv

Момичетаааааааа гледайте в сряда 14 ноември от 17.30 часа по Диема фемили първи епизод на " Арабела "!!!!!!!!!!!!!!!!

# 1
  • Мнения: 995
Хе, хе,хе дали дъщеря ми ще го хареса Thinking

# 2
  • Мнения: 4 509
Оооо, много го харесвах като малка. Заглавието не беше ли "пръстена на Арабела" или се лъжа?  newsm78

# 3
  • Мнения: 3 042
Оооо, много го харесвах като малка. Заглавието не беше ли "пръстена на Арабела" или се лъжа?  newsm78

Заглавието си е "Арабела". Продължението се казва "Арабела се завръща".

Markrit, много благодаря за инфото   bouquet. Надявам се, че ще е дублиран на български и щерката най-после ще пожелае да го гледа, защото със субтитри не искаше.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 605
Супер. Още един шепот от детството!

# 5
  • Мнения: 1 267
тази новина ме зарадва, но съм сигурна, че ще се смея много и възприемането ще бъде различно. така беше и като гледах Синьо лято след години. Едва ли Арабела ще се хареса на днешните деца. Гледах отзиви  в нета за Призраци в блока и днешните тинейджъри имаха интересни коментари. Но все пак благодаря! В сряда ще съм на линия.  Grinning

# 6
  • Мнения: 4 700
Арабела ми zвучи поzнато, но не мога да се сетя zа какво точно става въпрос. Може ли някой накратко да раzкаже.  Praynig

# 7
  • Мнения: 1 674
Това е от моето детство.Навремето мн ми харесваше.То времето е студено и сега като сме само вътре какво друго да правим.Дано да не забравя.Ще го гледам

# 8
  • Мнения: 3 622
Дано не забравя  Grinning
Ще гу пусна на сина ми мисля, че ще го хареса, ооо и аз ще гледам

# 9
  • Мнения: 174
Супер! Чудесна новина, благодаря! От много години съм искала пак да го гледам!   Shocked

# 10
  • Мнения: 4 496
Ех, спомени, спомени. TiredЛетящият Честмир, Синьо лято, Господин Тао, Призраци в блока- с Август и Ете Дайбелшмит... Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 6 167
Ауууу, милооооооооо, Арабелааааааа!
Румбурааааааак! Супеееееер новинааааа!!!!!!!!

# 12
  • Мнения: 638
Искам и аз--з-з-з!
По онлай телевизийте дали има Диема Фемили?

# 13
  • Мнения: 3 042
Защо не го откривам в програмата на Диема фемили http://www.diema.bg/cgi-bin/e-cms/vis/vis.pl?s=001&p=s_0046&g=. newsm78  Cry

# 14
  • Мнения: 5 462
Защо не го откривам в програмата на Диема фемили http://www.diema.bg/cgi-bin/e-cms/vis/vis.pl?s=001&p=s_0046&g=. newsm78  Cry
Гледай програмата за седмицата от 12.11 - 18.11 , ти си гледала програмата за отминалата седмица затова .

Общи условия

Активация на акаунт