Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора
какво мислите за продуктите на ДЕВА АЗ СПЕЦИАЛНО СЪМ ДОВОЛНО ОТ ТЯХ НО ИСКАМ ДА ЧУЯ И ВАШЕТО МНЕНИЕ МНОГО ЩЕ МИ Е ОТ ПОЛЗА БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Цитирай

София

Аз до сега съм ползвала 2 крема - единия протия целулит, а втория сега в момента против стрии. И да ти кажа честно - и целулита ми се махна (естествено след 3 седмици яко мазане - това преди да забременея) и сега до момента нямам нито една стрия.
Само дето и двата крема не ми миришат много хубаво, ама нейсе - за толкова пари (имам предвид малко) щом вършат работа - тогава съм с две ръце ЗА Дева
Цитирай

София

Аз лично съм ползвала само крем за околоочен контур с ретинол и вит С и Е.Съставът му се доближава до този на Висши  Рети-С, но резултатът не е съвсем същият.Все пак за цените си са изключителни-къде ще намериш приличен крем за 3 лв?
Определено мисля ,че стават.Чувала съм от познати добри отзиви и за други от тази сирия.
Цитирай
I az sym polzwala anticelulitnija - naistina za tazi cena ne moje da mu se pridirja za mirizmata...
Цитирай

Sofia

Всъщтност до сега все съм избягвала тази козметика, не защото е българска, а по скоро заради цената. Не мога да си представя, че за тази цена ще ми се предложи високо качество. Но може и да греша, да си призная не я познавам добре. Ползвала съм единствено антицелулитния крем, без особен резултат, но доста несериозно подходих, признава си
Цитирай

Лондон

Аз ползвам на Дева LIFT and FIRM CARE,който е за стягане,изглаждане и за целулит.Много съм доволна,до сега съм ползвала всякакви кремове за целулит,но от този съм най-доволна. Wink
Цитирай

София

И аз съм доволна, ползвала съм кремовете за лице, около очите, за крака също - много са добри, направо да не повярва човек за тази цена.....
Цитирай

Sofia

Ами от противоцелулитния крем съм доволна. Но май само този продукт на Дева ползвам. Колкото кремове други съм им гледала, всички съдържат колаген, а аз съм алергична към него. Но мои приятелки са доволни и от другите им продукти.
Цитирай

Крем за лице - с оранжевата капачка. Не струва. Сега си мажа с него чат-пат краката.
Цитирай

ул. "Свобода"

След алергичната реакция,която направих от австрийски крем,донесен ми специално от Виена,Дева за лице ми понася много добре. Освен това ми харесва,че е по-течен,нанася се лесно и кожата ми е осезаемо овлажнена. Ползвам също пилинг-маската и е много приятна. И още нещо - българският крем е по-вероятно да е пресен,а вносните се опасявам да не са застарели-нямаме гаранция какво и откъде се внася за съжаление.
Цитирай

BG

От нощния Дева Лифт - хич не съм доволна, щипе ми и кожата ми се зачерви, измих го и с това приключих ползването му. Имах и някакав гел - мирише ужасно, шампоан Дева - появи ми се пърхут. Не съм доволна, само на опаковка го докарват. Само този за около очи се понася.
Цитирай

Пловдив

Аз съм много доволна от антицелулитния и против стрии. Мисля, че са добри колкото подобни на петорна цена. За тези околоочния контур не ги харесвам, защото ми лютят на очите. Други видове не съм ползвала.
Цитирай

Сф, Младост1

Аз наскоро си купих техен крем за крака, пети. Охлаждащ се води с лавандула и ментол.
Искам да ви кажа, че мирише много хубаво и много хубави ми стават петичките с него. Smile
Цитирай
благодаря ви много сте мили всичките наистина ще продължавам да използвам тази серия само дето не ми стана ясно крема против стрии наистина ли ги премахва поне от части защото и на мен след раждането ми се появиха защото много бързо отслабнах
Цитирай

BE, 2260

Цитат на: sladka hapka
Крем за лице - с оранжевата капачка. Не струва. Сега си мажа с него чат-пат краката.

Същата работа. Не съм доволна. Но май като гледам ще си купя този антицелулитния. Нямам много целулит, ама по-добре ще е ако нямам хич Flutter
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора