дайте идея за разширяване на обувки

  • 60 604
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Нося 39 номер, но си купих обувки 37-ми, много ми харесаха просто. Снабдих се със спрей за разширяване от Мандарин в Мола- станаха най-удобните обувки, които съм имала  Grinning

# 61
прочетох повечето коментари,но не откривам идеи за разширяване на сатен,понеже чехлите,който си купих са страхотни,но ми стягат ужасно  Confused  горната част на чехлите представлява две кръстосани сатенени ленти и именно там е проблемът 0_0 продавачката ми каза,че сатенът се отпуска,но аз разлика не намирам и при всяко обуване се измъчвам.. Shocked ако някой знае нещо или е чувал,моля да сподели с мене  Wink

# 62
  • Мнения: 2 673
В "Пикадили" има спрей за разширяване на обувки - малко жълто флаконче.

# 63
  • Мнения: 247
Натъпкани мокри вестници и във фризера/камерата - при мен се получи
И аз така !

# 64
  • Мнения: X
Здравейте,
Купих си страхотни ботуши от сатен. От глезенът нагоре кракът ми е малко по- широк и имам проблем със затварянето им. С какво може да се разшири сатенът- вътре са с дунапрен. Прочетох за спирта, за фризера, за спрея, но във всички тези случай май става въпрос за ест. кожа?   Thinking

# 65
  • София
  • Мнения: 6 767
Сатенът - с нищо. Материята е изкуствена, не можеш да разтеглиш нишката. Rolling Eyes

# 66
# 67
  • Мнения: X
 Hug Кой каза, че сатенът не се разстяга. Няма невъзможни неща. И така- намазах ги със спирт, преди да ги сложа ги отворих, хванахаме ги в дата края, порадърпахме  ги малко и после лека-полека с малко зор, но ги закопчах до горе. Понапънах ги, стоях 2-3 часа вкъщи и след това резултатът е налице. Закопчавам си ги и си ги откопчавам, като пичка. Еййй, че кеффффффффф Joy

# 68
  • Мнения: 1 312
Hug Кой каза, че сатенът не се разстяга. Няма невъзможни неща. И така- намазах ги със спирт, преди да ги сложа ги отворих, хванахаме ги в дата края, порадърпахме  ги малко и после лека-полека с малко зор, но ги закопчах до горе. Понапънах ги, стоях 2-3 часа вкъщи и след това резултатът е налице. Закопчавам си ги и си ги откопчавам, като пичка. Еййй, че кеффффффффф Joy

Ех,женска суета Mr. Green.
Какво ли не правим в името на красотата.

Общи условия

Активация на акаунт