Машина за хляб - 6 част

  • 43 219
  • 587
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 546
pepika, коригирах се.

# 61
  • Мнения: 22 867
Месеницата майка ми я прави мнооого отдавана. Винаги най - много съм обичала коричката, която се получава отдолу  Crazy. Рецептата на Биляна за Болярската пита е почти същата . Ето моята рецепта:

 1 кубче мая
 400 мл марна вода..............
 

irinopolis, подскажи, моля те, каква е водата. Мислих, мислих и..............не можах да се сетя. Embarassed

# 62
  • Мнения: X
labrex, не съм irinopolis,  но мога със 100 процента сигурност да кажа, че става въпрос за хладка вода. Wink

марна= хладка

# 63
  • Мнения: 22 867
labrex, не съм irinopolis,  но мога със 100 процента сигурност да кажа, че става въпрос за хладка вода. Wink

марна= хладка

Благодаря ти!   bouquet Аз като едната умница  Embarassed реших, че е варна вода, пък си викам каква варна вода, то да не е сладко това. Нещо съм на етап ни предава, ни приема. Пък месеницата изглежда мноооооого вкусно!

# 64
  • София
  • Мнения: 3 816
Здравейте! Simple Smile Да се отчета и аз -закваската, за която писах преди време е готова и приготвих първото хлебче с нея.Страхотен вкус и аромат. Ето и снимки:  

# 65
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Беболинке, точи се на правоъгълник,маже се с мазнина ,навива се на руло,и после се завива на охлювче Peace

# 66
  • sofia
  • Мнения: 176
danidji  Hug
geleva  поздрави, тази закваска за мене е мисия невъзможна, браво

# 67
  • София
  • Мнения: 2 113
Здравейте! Simple Smile Да се отчета и аз -закваската, за която писах преди време е готова и приготвих първото хлебче с нея.Страхотен вкус и аромат. Ето и снимки:  

Ааааа, това не стига - хайде сега, след като се похвали (основателно!!!) разкажи за закваската и после за хляба - по дни, рецепти и т.н. Praynig

# 68
  • Мнения: 5 026
Да се похваля и аз с първи хляб  Grinning  Ето го

# 69
  • sofia
  • Мнения: 176
Atrakcia ммммм, мням мням, със здраве да си ползваш машинката и с още вкуснотии да се хвалиш, а и всичко да ти е толкова успешно.

# 70
  • Мнения: 1 640
Буболина, ти си в София - купи си Фиф,там ги има на много места.За 40лв е,ще ти свърши чудна работа.
  Аз нямам хлебопекарна ,но искам да си купя,опасенията и страховете ми са доста-най-вече да не стане неизползваема част от интериора поради несправянето ми с нея.Затова ви питам каква е тази ФИФ машина ,колко функции има,лесна ли е за ползване и намира ли се по ТСМ магазините/аз съм от Варна и не знам за склад на ТСМ ,но знам няколко магазина/.И относно Клатроник и Северин-коя е за предпочитане???
Благодаря ви.

# 71
  • Мнения: 47 981
дайте лесна изпитана рецепта за козунак, но да става изцяло в машината- да меси, втасва там и там да си се опече  Praynig
за фиф, ако има значение

# 72
  • Мнения: 11 747
Ми,моята рецепта става,бре!Няма да го плетеш,оставяш го и ще си излезе козунак.В подписа ми е Peace

# 73
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Правих на Пина козунака в машината ,и стана.Така,че рецептата е много точна ,и смело я ползвай.Аз не съм го плела,и всичко от месене до печене само в машината.

# 74
  • Мнения: 47 981
благодаря, ориентирах се

Общи условия

Активация на акаунт