Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора

Привет на всички мами! Иска ме се да разбера и вашето мнение - трябва ли шала да се слага на устата на детето? Аз лично съм противник на тази теория, защото докато диша в него, то всъщност вдишва вече овлажнения въздух и риска от болно гърло е по-висок. Ще се радвам да разбера какво смятате вие, пък и вече е време на шалчетата, така че мисля, че ще е полезна тази дискусия.   bouquet
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Шала не се слага на устата на детето, защото дишайки в него, се "образува" влага, която детето вдишва. Така са ми го обяснявали на мен.
Цитирай

Варна

Шал се слага на вратлето , по- точно се завързва на вратлето! Peace
Цитирай

София

И аз съм противник на тази теория и с бабите често се хващаме за косите по въпроса argue
Цитирай

Аз пуснах тази тема, точно заради следните неща - бабите вечно се бъркат и твърдят, че шала трябва да е на устата, а също и заради това, че виждам толкова много майки напъхали шала на децата си до очите, да не могат да виждат милите.
Цитирай

Аз пуснах тази тема, точно заради следните неща - бабите вечно се бъркат и твърдят, че шала трябва да е на устата, а също и заради това, че виждам толкова много майки напъхали шала на децата си до очите, да не могат да виждат милите.

Заблудени, какво да правиш  Rolling Eyes
Цитирай

Прага/Чехия

Шал се слага на вратлето , по- точно се завързва на вратлето! Peace
Peace
Цитирай

Как какво да правиш?! Да четат бе, да четат!!! Пък има такива, на който като им го кажеш това, ти отговарят, че не си добре и задават умния въпрос  "Ами като се нагълта със студен въздух???"
Цитирай

Как какво да правиш?! Да четат бе, да четат!!! Пък има такива, на който като им го кажеш това, ти отговарят, че не си добре и задават умния въпрос  "Ами като се нагълта със студен въздух???"

35 35 35 35
Цитирай

Бургас

Не съм слагала на устата никога,но се просветих тук.
Цитирай

Варна

Слагала съм шал на устата, само ако е със запушено носле и диша с отворена уста. Иначе не  Naughty
Обаче често виждам баби или детегледачки в градинката, които са омотали детето като буба - шапката покрива очите, шала покрива носа - все едно са в Сибир и после се чудят защо детето плаче  ooooh!
Цитирай

София

Как какво да правиш?! Да четат бе, да четат!!!
Може ли линк, за да прочета съответно принтирам за бабите?
Моля Praynig
Да добавя, че със разширеното търсене тук във форума ми излезе като линк единствено ето това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=162769.0
а, през гугъл излезе и това http://archives.bg-mamma.com/archive/000/061/361/61361/61361.html
« Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 17:55 от Mini_ »
Цитирай

София

Никога не съм слагала шал на устата и. Аз и самия шал много рядко го слагам. Моето дете определено не се притеснява от студа. Да не говорим, че по никакъв начин не мога да я накарам да остане с ръкавици.
Цитирай

София

Моето дете не обича шалове. Аз слагам шал на гушката, никога на устата, но той непрекъснато го дърпа, опитва се да го махне. Като бебе, пак успявах да го изведа с шал, но сега не мога - направо си го сваля. Освен това той диша през носа, не през устата - мислех между другото, че всички деца са така newsm78-така че няма опастност от настиване на гърлото. Винаги съм гледала да не е навлечен много, много-хем се закалява, хем и се движи по-лесно Peace
Цитирай

Велико Търново

Ползвам го за аксесоар към тоалета на дъщеря ми!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора